La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1371 Culés

0

Najnudniejszy dotychczas mecz na Euro?
Dla mnie Anglia - Słowenia.

0

@Zoker Mi się naprawdę podobał ten mecz.

0

@FcPortoFan1999 Kurde, dlaczego?
Jak to mówią - to był mecz dla koneserów.

0

@Zoker Dużo taktyki, dużo obrony a skoro nie było bramek to nikt nie popełnił błędu!

0

@FcPortoFan1999 Albo Anglicy nie potrafili zdobyć gola :D

0

@Zoker Francja - Polska lepszy nie był.

0

@Zoker Bo najpewniej nie potrafili przebić się przez szczelną defensywę.

0

@FcPortoFan1999 Po prostu poziom był niski.
Nawet przykładowe komentarze na YT pod skrótem:
"Szacun,że coś wyciągneliście z tego meczu na ten skrót xD"
"Składy były dłużej wyświetlone i 2 faule pokazane Beznadziejny mecz... Ale brawo Słowenia za wyjście z grupy"
"Taki świetny mecz, że w skrócie żeby dobić do tych 3 minut pokazali żółte kartki"

0

@Zoker Uwielbiam takie mecze i proszę jeszcze o dokładkę w postaci dogrywki.

0

@FcPortoFan1999 Masochista.
Jeszcze te bezbramkowe remisy są dobre jak po prostu poziom spotkania jest wysoki i widać, że drużyny chcą grać w piłkę i wygrać spotkanie. Tutaj tego brakowało.

konto usunięte

0

@Zoker Anglia - Dania.

0

@Zoker Lubię Ekstraklasę i jak jest dużo taktyki na boisku i jak najmniej bramek-wybacz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?