La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1359 Culés

1

Zaskoczyła na pewno Austria w tej rzekomej naszej grupie.

0

@FcPortoFan1999 nie zaskoczyła, przed mistrzostwami sporo osób ja wskazywało jako czarnego konia. Sa bardzo mocni w szczególnosci fizycznie i bardzo dobrze taktycznie poukładani. Na prawde moga wiele zdziałać.

1

@tbas Zaskoczyła bo potrafiła taką grupę wygrać.Z 3 miejsca jakby wyszli, to raczej każdy by się spodziewał takiego rozwiązania, ale że wyprzedzą Francję i Holandię?

2

@FcPortoFan1999 Że Holandie to troche sie spodziewałem bo przy Koemanie to Holandia słabiutka. Francja troche zaskoczenie, ale jednak Francja z nimi wygrała z nami tak na prawde 1 miejsce przegrali

0

@tbas Francja, rozczarowała w tej grupie.

0

@FcPortoFan1999 Graja strasznie nudno, Anglia v2

0

@tbas Tylko że z Francją, mam z tyłu głowy że Oni od fazy pucharowej mogą wskoczyć na wyższy poziom jak to było na mundialu.Anglia? Nie mam takiej pewności, a wręcz sądzę że utrzymają ten poziom.

0

@FcPortoFan1999 @tbas Francja jednak w przeciwienstwie do Anglii stwarza okazje

0

@mekston I od fazy pucharowej, powinna wrzucić wyższy bieg.Angielski Titanic, pozostanie tym czym jest po fazie grupowej.Skalą talentu bez przywódcy w postaci selekcjonera.

0

@FcPortoFan1999 Anglia wyglada jak zawsze. Mocno skacowana. Na zgrupowania Anglia powinna wynajmować ochrone i 1-ki dla pilkarzy. Ich nie wolno z hotelu wypuszczac bo zawsze afery pozniej z chlaniem i prostytutkami

0

@tbas Nawet jako trzeźwi, wyglądają jak ich selekcjoner czyli sleepy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?