tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@jacobFCB bo w dupie ma obronę innych krajów ze względu na to że hajsu nie wydają ile jest w pakcie, sam to powiedział wielokrotnie, oraz wielokrotnie mówił że UA nie będzie wspierał, a wtedy masz Rosję na całości granicy wschodniej. To biznesmen w dupie ma wszystko oprócz swojego nosa. Ludzie powinni patrzeć co będzie dla Polski dobre, a nie to że starzec sra pod siebie.
2
@koksik2700 Trump wycofuje się z NATO oraz przestaje wspierać UA. Co wtedy bystrzaku?
0
@!34RC3!_0N4 czemu nie. Akurat asystent przy doświadczonych trenerach to dobry ruch
1
@michal26 to nie szczęście to najlepsi fachowcy
2
Pompowanie balonika to nasz sport narodowy. Ale przy tym trenerze złoto olimpijskie jest w zasięgu
0
@Kozinho. Oj do wielkiego koryta do pis to każdemu będą lata świetlne
1
@blakkudium dziennikarze w końcu trafia. Poprostu nie są pewni w który czwartek to ogłasza, więc prdl tak od 2 miesięcy że w następny
5
@SawneyBean no dla Polski wybitnie
0
@Kozinho. Zobaczymy jak będziesz śpiewał gdy pis z konfa wejdą w koalicję. Kaczorek w końcu odpadnie i wjadą jak na koniu.
0
@mordini123 tylko oni to w paczce sport sprzedawali. Szło za 270zl za 6 mcy. Na dwóch to jak za darmo
0
@mordini123 ciekawe o ile podniosą ceny. Kurde te 6 miesięczne c+online z eleven i polsat sport premium wychodziło genialnie
1
@xvcWinterSoldier chyba lepiej zapytaj jakiegoś notariusza.
0
@Kozinho. Chcesz czy nie PiS to prawa strona.
0
@Kozinho. Jak na razie to tysiące ich wpuściła prawica. Więc całkiem prawdopodobne
3
@TheNekro94 zostaw, podobno guma balonowa ma pójść o 410% tak słyszałem ale nie jestem pewien
0
@blakkudium czyli jednak ktoś oczy ma
0
@zadafcb niestety jest ryzyko że urwie ten bark. Bardzo kontuzjogenny sport sobie wybrała
0
@Messibestplayerintheworld nas na puchacza nie stac
0
@Ricc naprawdę 30 lat po starcie internetu ludzie nie potrafią sobie z tym poradzić?
0
@Albatros jeszcze to Deco jedzie do Porto co pokazuje w jak chu.sytuacji jest Barca
0
@Albatros no żreć ze służbowych kart spoko sprawa, sam tak robię :)
1
@Comentateiro ciężko będzie z Oriolem na Dm. Ale może kto wie
2
@VbamboeB czekaj niech pomyślę. Laporta i jeden ziomuś dali gwarancję swoim majątkiem. Liberto nie zapłaciło za pseudo dźwignie, mają dwa dni by to załatwić. Czyli strata hajsu, brak transferów, brak 1:1. Wszystko jest ołrajt.
0
Pod publiczkę, uśmiechnięte mordki, wszystko jest ok. A pożar w burdelu zapewne nadal
0
@tristan87 no to sam sobie odpowiedz.
0
@mkord przeciez za dwa dni Laporta ze swoich zapłaci 7 baniek bo gwarancje dał.
3
13:28 Gerard Romero: Porto i Barcelona zaczęły rozmowy ws. Faye od 15 mln euro, ale Porto obniżało ofertę i obecnie mowa o 10-12 mln euro razem ze zmiennymi i niską kwotą stałą.
15:20 Jak uchwyciły kamery Jijanes, Deco jest w drodze do Porto, aby m.in. negocjować transfer Miki Faye.
No to jak Deco jedzie to zarobimy 5mln i zmienne za wygranie LM w 90-ciu ratach
0
@mrboom A ten klient miał te 4 bańki w monetach ?
1
@D10SLEO Wszystko co jest zwiazane z dealami z Andre Curry i Laporta bierz za pewnik że wał.
3
@Arden To bardzo cieszy. Bo to co sie wyprawiało z kontuzjami u nazych w ostatnich latach to patologia