0

@takisobiektos a za co?

0

@VamosDeJong może półfinał dostanie, albo nawet finał. Dużo zależy czy Niemcy pójdą dalej bo za Real - Bayern wyraźnie mu się oberwało i słusznie. Te wieczne problemy u niego braku Var

1

@Safrani w Polsce nie został by nikt

6

@Kgorecki2500 no to powinni go pogonić

0

@A4ron widziales w tenisie by w korkach biegali? Wiesz jakby wygladała trawa gdyby w korkach ślizgi próbowali robić?

2



I za to koles zarabia grube miliony, co jest z tym światem :(

0

@tristan87 A co zrobił?

1

@Reviven Na ostatniej prostej od 3 miesiecy.

3

@JohnA Bateria to 1 dnia nie wyrabia. Katastrofa, gadzet spoko, ale z akumulatorem musisz chodzić.

0

@FcPortoFan1999 a to przepraszam. Chodzi mi że nie gra z plackiem

0

@barcelonaLM no to który to był 2019?

4

@kanver_ To pokazuje jak dobra jest. Prowadzi w setach 1-0, dobrze serwuje, gra z mistrzynią wembledonu z 2020r na najbardziej trudnej dla niej nawierzchni. Komentarz nie idzie jej, wow

0

@blakkudium nic nie wiemy, ciężko zrozumieć ile to będzie kosztować w pakietach online w szczególności.

1

@BorzyKrzys a o bolszewikach coś znajdziesz?

7

@FabianekMrozek Mental to sie ma gdy remisuje sie z Meksykiem, po przegranym z Arabami i strzelasz kluczowego gola by zespół wyszedł z grupy i wygrał Mistrza. Do tego nie musiał beczeć, że marnuje sytuacje i cały zespół musi go uspokajać.

1

@macio_944 Widziałeć ceny biletów do kina? Musisz go biedaka zrozumieć.

0

@DamianBarcaCule poprostu nie czytaj sport, MD i innych pajaców, którzy co kilka godzin wymyślają gówno newsy, a będzie dobrze.

1

Jak on się porusza, jak on gra. Dobra dobranoc, wyłączam. Każdego Słoweńcy pilnowali tak samo, ba sam potwierdził ze różni piłkarze go kryli :D

0

Wszyscy wiedza ze to Ronaldo powinien zejść, no ale chłop jest nietykalny

0

@Lisek Kto? o kim piszesz

0

Trzeba powiedzieć że Sędzia nie daje się nabierać, a ma trudne sytuacje

0

Przecież oni go bijom. No ludzie, no kurna, tak nie wolno. :(

0

Jak on się ta piłka bawi. No bawi się wow,

0

@MesQueUnClub96 pierwsze mecze w wielkich szlemach dla liderów są zawsze najtrudniejsze.

1

@Zoker jedyny nie zmęczony piłkarz jak widać

0

@Popitek12 hehe no z kim hehe

0

@FcPortoFan1999 oj może

0

@FcPortoFan1999 Jest jednak jedna duża różnica. Sędziowie im nie pomagają, a RM pchany masakrycznie

1

@TaleOfUs straszne drewno, nie rozumiem czemu jest tak głośno o nim

0

@tristan87 to już wiem czego nie będę oglądał. Najważniejsze że lm nie mają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?