tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos a za co?
0
@VamosDeJong może półfinał dostanie, albo nawet finał. Dużo zależy czy Niemcy pójdą dalej bo za Real - Bayern wyraźnie mu się oberwało i słusznie. Te wieczne problemy u niego braku Var
1
@Safrani w Polsce nie został by nikt
6
@Kgorecki2500 no to powinni go pogonić
0
@A4ron widziales w tenisie by w korkach biegali? Wiesz jakby wygladała trawa gdyby w korkach ślizgi próbowali robić?
2
I za to koles zarabia grube miliony, co jest z tym światem :(
0
@tristan87 A co zrobił?
1
@Reviven Na ostatniej prostej od 3 miesiecy.
3
@JohnA Bateria to 1 dnia nie wyrabia. Katastrofa, gadzet spoko, ale z akumulatorem musisz chodzić.
0
@FcPortoFan1999 a to przepraszam. Chodzi mi że nie gra z plackiem
0
@barcelonaLM no to który to był 2019?
4
@kanver_ To pokazuje jak dobra jest. Prowadzi w setach 1-0, dobrze serwuje, gra z mistrzynią wembledonu z 2020r na najbardziej trudnej dla niej nawierzchni. Komentarz nie idzie jej, wow
0
@blakkudium nic nie wiemy, ciężko zrozumieć ile to będzie kosztować w pakietach online w szczególności.
1
@BorzyKrzys a o bolszewikach coś znajdziesz?
7
@FabianekMrozek Mental to sie ma gdy remisuje sie z Meksykiem, po przegranym z Arabami i strzelasz kluczowego gola by zespół wyszedł z grupy i wygrał Mistrza. Do tego nie musiał beczeć, że marnuje sytuacje i cały zespół musi go uspokajać.
1
@macio_944 Widziałeć ceny biletów do kina? Musisz go biedaka zrozumieć.
0
@DamianBarcaCule poprostu nie czytaj sport, MD i innych pajaców, którzy co kilka godzin wymyślają gówno newsy, a będzie dobrze.
1
Jak on się porusza, jak on gra. Dobra dobranoc, wyłączam. Każdego Słoweńcy pilnowali tak samo, ba sam potwierdził ze różni piłkarze go kryli :D
0
Wszyscy wiedza ze to Ronaldo powinien zejść, no ale chłop jest nietykalny
0
@Lisek Kto? o kim piszesz
0
Trzeba powiedzieć że Sędzia nie daje się nabierać, a ma trudne sytuacje
0
Przecież oni go bijom. No ludzie, no kurna, tak nie wolno. :(
0
Jak on się ta piłka bawi. No bawi się wow,
0
@MesQueUnClub96 pierwsze mecze w wielkich szlemach dla liderów są zawsze najtrudniejsze.
1
@Zoker jedyny nie zmęczony piłkarz jak widać
0
@Popitek12 hehe no z kim hehe
0
@FcPortoFan1999 oj może
0
@FcPortoFan1999 Jest jednak jedna duża różnica. Sędziowie im nie pomagają, a RM pchany masakrycznie
1
@TaleOfUs straszne drewno, nie rozumiem czemu jest tak głośno o nim
0
@tristan87 to już wiem czego nie będę oglądał. Najważniejsze że lm nie mają