tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY a kto ma taki pomysł.
0
@Kgorecki2500 Trumpik czeka.
0
@TaleOfUs znając Ostapenko nie zdziwiłbym się
1
Ostapenko co rozjeżdża Putintseva. Strach pomyśleć co z Iga by zrobiła
0
@Barcanajlepszyteam
Udało się coś prawdziwego prawej stronie chociaż raz napisać?
1
@Awtameok_Klana na stronach prawicowych twierdzą inaczej. Jak można im nie wierzyć. O ataku dziś na szpital dziecięcy w Kijowie nie przeczytasz.
0
@Barcanajlepszyteam czytaj ze zrozumieniem. Wystrzelonych w kierunku Polski
0
@TheCule a czym chcesz byśmy strzelali? Bo z procy będzie ciężko
0
@barcelonaLM Dlaczego? Przecież Madrytowi finał LM załatwił, a PSG wyjście z grupy LM. Niemcy nie gra juz
0
@JarekS a jak masz na rynku wszystkich i wszyscy kradna?
1
@arasz1819 Możesz nie krytykowac bardzo chorego człowieka, on ma raka gdzie masz serce? A że ginekolog mu L4 wystawia no co poradzisz.
0
@szymonekk na razie nikogo. Kazdy z tych dzieciaków może być dobry ale nie musi. Sporo ryzykujemy jeśli nie kupimy tam kogoś z doświadczeniem.
5
Pewnie terrorysci z UA w szpitalu w podziemiach siedzieli. Prdl Putin.
20
@draxidox Jak bardzo trzeba byc popierd. by wsiadac w auto z 3promilami!
0
@Ojciec5tkidzieci no ale teraz sie musi dogadać wiele grup z bardzo różnymi pogladami :) Ciekawie tam bedzie.
0
@arasz1819 Mam wrażenie, że to raczej pewne w perspektywie roku. Ciezko by tak zróżnicowana koalicja wytrzymała.
2
@arasz1819 gdybyś czytał to byś wiedział. Wszędzie Tusk, zawsze kłamie. Wczoraj poprosiłem prawice by się odnieśli do kłamstw bosaka, wyparowała cała prawa strona.
0
@misterio Bosak łże :D Nowe nie znałem. Ciekawe czy ci co wiecznie Tuska od kłamców wyzywają się tu odniosą.
Polityk=Kłamca. Każdy bez wyjątku, Tylko różne skale
1
@Xpert77 o ho Putin smutny.
1
No trzeba nazwać to po imieniu. Wstyd. 1 rakieta może przegrać. Ale ona dostaje 8-0, to rowerek się zapowiada
0
No trudno ale 7-0 w gemach to wstyd.
1
6-0 w gemach to już przegięcie. Słabo to wygląda
2
Iga to Iga, ale złapała pewność w cięższych momentach
2
Jedyny madryciok którego lubie
0
@Bzyczekk no i supcio, niech się chłopakowi wiedzie po za strukturami FC Barcelony
1
Pięknie Hiszpania gra dalej.. :)))))))
0
@LioNey99 I co to da? Zresztą akurat obrona to najsłabszy pkt Fermina
0
O kuźwa, nie oglądałem. Co z Pedrim?
0
@dafik85 chłopie on promuje morderców. Co ty gadasz w ogóle
0
@against_modern_football dlatego ze piszesz lewaki, a byla informacja by nie pisac w takiej formie.
Ps. tak SLD to skrajne ugrupowanie po lewej stronie