0

@TR3YWAY a kto ma taki pomysł.

0

@Kgorecki2500 Trumpik czeka.

0

@TaleOfUs znając Ostapenko nie zdziwiłbym się

1

Ostapenko co rozjeżdża Putintseva. Strach pomyśleć co z Iga by zrobiła

0

@Barcanajlepszyteam



Udało się coś prawdziwego prawej stronie chociaż raz napisać?

1

@Awtameok_Klana na stronach prawicowych twierdzą inaczej. Jak można im nie wierzyć. O ataku dziś na szpital dziecięcy w Kijowie nie przeczytasz.

0

@Barcanajlepszyteam czytaj ze zrozumieniem. Wystrzelonych w kierunku Polski

0

@TheCule a czym chcesz byśmy strzelali? Bo z procy będzie ciężko

0

@barcelonaLM Dlaczego? Przecież Madrytowi finał LM załatwił, a PSG wyjście z grupy LM. Niemcy nie gra juz

0

@JarekS a jak masz na rynku wszystkich i wszyscy kradna?

1

@arasz1819 Możesz nie krytykowac bardzo chorego człowieka, on ma raka gdzie masz serce? A że ginekolog mu L4 wystawia no co poradzisz.

0

@szymonekk na razie nikogo. Kazdy z tych dzieciaków może być dobry ale nie musi. Sporo ryzykujemy jeśli nie kupimy tam kogoś z doświadczeniem.

5



Pewnie terrorysci z UA w szpitalu w podziemiach siedzieli. Prdl Putin.

20

@draxidox Jak bardzo trzeba byc popierd. by wsiadac w auto z 3promilami!

0

@Ojciec5tkidzieci no ale teraz sie musi dogadać wiele grup z bardzo różnymi pogladami :) Ciekawie tam bedzie.

0

@arasz1819 Mam wrażenie, że to raczej pewne w perspektywie roku. Ciezko by tak zróżnicowana koalicja wytrzymała.

2

@arasz1819 gdybyś czytał to byś wiedział. Wszędzie Tusk, zawsze kłamie. Wczoraj poprosiłem prawice by się odnieśli do kłamstw bosaka, wyparowała cała prawa strona.

0

@misterio Bosak łże :D Nowe nie znałem. Ciekawe czy ci co wiecznie Tuska od kłamców wyzywają się tu odniosą.
Polityk=Kłamca. Każdy bez wyjątku, Tylko różne skale

1

@Xpert77 o ho Putin smutny.

1

No trzeba nazwać to po imieniu. Wstyd. 1 rakieta może przegrać. Ale ona dostaje 8-0, to rowerek się zapowiada

0

No trudno ale 7-0 w gemach to wstyd.

1

6-0 w gemach to już przegięcie. Słabo to wygląda

2

Iga to Iga, ale złapała pewność w cięższych momentach

2

Jedyny madryciok którego lubie


0

@Bzyczekk no i supcio, niech się chłopakowi wiedzie po za strukturami FC Barcelony

1

Pięknie Hiszpania gra dalej.. :)))))))

0

@LioNey99 I co to da? Zresztą akurat obrona to najsłabszy pkt Fermina

0

O kuźwa, nie oglądałem. Co z Pedrim?

0

@dafik85 chłopie on promuje morderców. Co ty gadasz w ogóle

0

@against_modern_football dlatego ze piszesz lewaki, a byla informacja by nie pisac w takiej formie.
Ps. tak SLD to skrajne ugrupowanie po lewej stronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?