tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ziemny nie odszedł by.
0
Jak 3 tygodnie to jest ok.
0
@Kgorecki2500 konfederacja zatem Niemiecko - Ruska
0
@tristan87 no i również za walkę z pedofilia w kościele. Ja go bardziej z tym kojarzę. No ale wiadomo pedofilii nie ma w kościele skoro autor o tym zapomniał napisać, tak jak komuny
0
@derlysy1979 pogadamy za rok z forma Paolini
1
@Czajka90 a taki piękny w Ajaxie był.
1
@kakusus to Laporte bym pogonił, szukał nowego zarządu i sprzedał 49% inwestorowi.
4
@blakkudium to chyba ja nie wiem jak Thiago wygląda
1
@Lionel_Messi10 nie sprzedałbym, ale nie jest talentem Leo
1
@Destroyer_of_Worlds Orsato kończy karierę i mu finału nie dano. Więc i Marciniak może mieć pecha. Słaba decyzja
1
@Rust_Cohle kleik ryżowy pięknie wchodzi. Bebiko, mleko 80-100gram i lecisz
0
@Szklaner ja mówię o Polakach chwilach. Auschwitz to Żydzi w dużej części. Obrzydliwe że można popierać ugrupowanie które to neguje będąc Polakiem. Obrzydliwe.
0
@ObiwanKenobi Różnica jest ogromna, po pierwsze nie widziałem by zwolennicy innych partii gloryfikowali Bandere, a na pewno nie wchodza z nimi w pakt. Po drugie w II wojnie swiatowej nazisci wybili 2miliony cywili, o żołnierzach nie bede wspominał, a Bandera? Jesli ty bronisz wejście z AFD, którzy jawnie bronia SS i cała Historie to tylko pokazuje, że nigdy tych 12% przekroczyć nie możecie, żyjcie sobie.
Tusk = Niemiec
Konfederacja - to co w takim razie? Kto tu szwabem sie okazał? Żenujace
0
@FCB_dimiC to ich rzecznik, na wszystkie zgłoszenia twierdzi, że siedzą za niewinność.
0
@tristan87 technicznym
1
@Nefir na razie nie mamy kasy, to jest mysle powód
0
@mrboom Trzeba likwidowac skutki wypadków człowieku,
- pijani kierowcy, predkosc, mandaty, Policja - all działań ma na to wpływ.
Jaki jest koszt pensji lekarza od kupna sprzetu, utrzymania szpitala, lekarstw itd?
Nie wierze ze dyskutujesz w temacie prewencji i co jest lepsze, przeciwdziałać czy leczyć. To po ch. Medycyna wszystko robi by ludzie np. po 40ce badali piersi albo robili kolonskopie? Bo im sie nudzi, czy aby wykryć szybciej co ludzi wyleczy i zmniejszy koszty? Jesli dalej nie przekonuje ciebie to, to prosze nie odpisuj, bo tu nie ma nawet dyskusji przynajmniej dla mnie
1
@Lucyfffer co zrobisz, takie czasy, że nie ma nikogo kto sie jakoscia wyróżnia.
1
@Lucyfffer no nie ma nikogo innego.
0
@FcPortoFan1999 majac Rumunie i Turcje po drodze. Prosze cie
1
@mrboom Szpitale tez podatki płaca? Co ty bredzisz, leczenie ludzi po fakcie to ogromne koszty państwa. I prewencja tutaj jest najlepszym rozwiazaniem.
1
@mrboom a co palenie fajek może zdrowe? Kto później i za co leczy tych ludzi?
0
@maroon oby z chęcią
0
@arasz1819 nie napisałem że nie mieli, ale my też mieliśmy, a były momenty ze nie schodziliśmy z ich połowy.
0
@maroon marsz? Chyba czołganie się. Będzie blamaz coś czuję, Polska piłka klubowa obecnie to patologia
0
@arasz1819 to po co wychodzili na austrie? Nie mów że nie walczyli o wygranie grupy i łatwiejszego rywala. Chodź fartem dostali jeszcze łatwiejszego. Jeśli dla ciebie ich gra była jedna z lepszych to zostawmy dyskusje. Nawet my ich potrafiliśmy dominować i dopiero po 80 minucie wbili na 2-1, a graliśmy najgorszy shit
0
@escarabajo Kolumbia weźmie to w finale
0
@arasz1819 oczywiście że się bili do końca. Przypominam, że ostatni mecz przegrali 3-2, doprowadzając do remisu w końcówce. Nie da się oglądać ich gry i mieli mega fart z drabinka.
0
@zadafcb kogoś tu odkleja jak widać.
1
@Iniesta997 ciężko by wygrali jak oni wiecznie napierd.