tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon To niech założy sprawy sądowe z karami na jakies fundacje, a nie zadośćuczynienie dla niej bo ktoś ja obraża. Tu jest kwestia moralna.
1
@mekston Wygra Vini, głosuje cały świat i raczej tak jak w Europie może Rodri wygra, to wątpie by wygrał w Ameryce Południowej czy Afryce, Azji
0
@Gall to prosta zasada jak napisałem, tu nie chodzi o rozliczenie złodziejstwa, a wrzucenie swoich. Kazdy kto mysli ze Konfa przyjdzie nie bedzie grabić to dureń i kompletnie nie wie co to polityka.
0
@halfnolife dlatego to ciśnięcie?
0
Komentarz usunięty
4
@Mow_mi_Douglas bo to chodzi by oni spokojnie odeszli, swoje już ukradli i wejdą oni na kradną i przyjdą po nich kolejni by kraść. Ale najważniejsze nie rozliczać. Kraść dalej
1
@mordini123 to tak jak z windykacja. Ja windykacja, nieeee, nie pamiętam, naprawdę nie zapłaciłem, no nie pamiętam, to wspólnik pewnie
8
W normalnym kraju tego dziennikarza by się wzięło jeblo o podłogę, kajdanki i 48 za przeszkadzanie w wykonaniu obowiązków.
0
@LukaszFan tu nie chodzi o sprzedaż nawet tu chodzi o te brednie co łykają ludzie. Oddanie Gundo bo pensja by kupić dwóch piłkarzy za ponad 100 baniek. To jest tak głupie ze od razu ten debil powinien być tier 10
1
Właśnie tak wygląda to tier 1.sciek gówna, wymysłów, a ludzie łykają wszystko. Tak jak pisałem brednie tego dziennikarza są tak głupie absurdalne, no ale tier 1:)
0
@blakkudium ale brednie Gundo zwolni od razu na kupno piłkarzy w sumie powyżej 100baniek. Ile można wrzucać te brednie.
0
@Kazragore Tu nie ma podejrzen, tu juz jest prokurator wiec maja na niego kwity. Patrzac co odprdl. Rozliczać. Jesli Tuskowie beda krasc to nastepni ich tez rozlicza, skonczyc z kradzieza i olac bo my tez kradniemy
9
@KrychaFCB W 100% niestety prawdziwe, dodałbym KAPITAN
2
@Kazragore Mieli poprzednicy 8 lat na to. Skoro nie robili to znaczy ze nie mieli na nich kwitów. Jestem zwolennikiem zamykania, karania kazdego kto wykorzystuje stanowisko, o korupcji nie wspominajac. Bez wzgledu jaka frakcja.
1
No i zaraz PIsowski świat zacznie krzyczeć, że jest bity, głodowany, gwałcony.
0
@Firestone Edit faktycznie 2026. No to mamy ostatni gwizdek na sprzedaz.
2
Za brak powrotu do klubu na badania powinien dostać kare finansowa. Pensje placi mu klub a nie reprezentacja. Za rok odejdzie za frytki, my nigdy nie nauczymy sie sprzedawac w odpowiednim momencie. Trzeba bylo go przycisnac na wiosne, kontrakt albo odchodzisz i puscic do BM
0
@BorzyKrzys To nie reklama jakas, Twister w kinie?
1
@Amigo_Blanco Pewnie z tego sie wyspowiadał.
11
Obrzydliwy argument Kukiza. Masakra
1
@sendesara Nie lubie piłki Enrique. Wieczne posiadanie piłki dla posiadania, oprócz 1 sezonu z taka paka u nas strasznie męczył.
1
@PepGuardiola1971 A Kroos za co? Przeciez z reprezentacja osiągnął nawet mniej niz Vini, bo Kroos dopiero na mistrzostwa wrócił do niej.
10
@FcPortoFan1999 szykuj się :)
1
@Ojciec5tkidzieci to prawda. Każdy mecz naprawdę świetny
2
@MOLESTA kompletnie się z tobą nie zgodzę. Co Kane zrobił? Foden?
1
@FCB_dimiC nikogo nie obchodzi kto znika. Głosują dziennikarze którzy są kibicami. Wygra Vini albo Belingham
4
Yamala trzeba sprzedać. Spieprzył dwie setki, slabiak, a można sporo zarobić.
1
@MOLESTA nie no asystę miał, kilka ciekawych piłek też. Angielskiego zespołu nie da się oglądać jako całość.
1
@barcelonaLM wszyscy oddać mandat i rozpisać nowe wybory. Jak tak można
15
@AmigoBlancos to już Belingham bardziej zasługuje. Z reprezentacja Vini gówno zdziałał