0

@Pawel13sz Jak zwykle, Laporta wstał się zesrał i powiedział na co ma ochotę. bez składu i ładu

0

@Katalończyk 99 dobrze ze Olmo nie szklany

0

Komentarz usunięty

2

@patrykzmc2000 Ta bo nam na sranie kolejna 10-tka. Na lewej stronie obrony masz Balde i Valle. Kur. szał

0

@Pedri16Future na szczęście słabe źródło.

0

@Azazel_Pazuzu oby, bo zaraz będzie strajk by Pedriego sprzedać

0



Zrzutkę robić, w Olmo się la bamba zakochała inaczej przepadnie

0

@blakkudium ale bida. Tzn 3/4 nie znam

0

@BorzyKrzys pff cieniasy. Ja miesiąc temu byłem od środy do niedzieli na kawalerskim. Wyjazd 22 chłopa 200km od domu. Tydzień do siebie dochodziłem.

1

Ale żeby człowiek zarobił na madryciokach 2.5k. Pięknie się rzucili na bilety

2

@maroon Za bardzo stała sie taktyczna, widowiskowość upada. A to jest gwóźdź do trumny dla nowego pokolenia

21



Wtedy sie juz po całości zakochałem w Barcelonie. Niesamowity piłkarz, dla mnie to magia, której bardzo brakuje w obecnych czasach w kazdym klubie.
Jakby sie taki piłkarz pojawił jestem pewien, że sporo dzieciaków mogło by sie zakochać w piłce nożnej

4



No patrz on miał Messiego, a różnicy nie robił. W piłce jest potrzebne jedno i drugie. Czyli trener co stworzy zespół, a nie indywidualność. Ale fakt w Barcelonie brakuje takiego mega kozaka, ale Leo nie ma i długo nie bedzie takiego piłkarza

4

@ArcziArtt Zespół pod jego wodza grał słabo. Czy kiedys siebie skrytykował? Nie, zawsze wina wszystkich a nie jego.

6

Ostatni którego ja tu chce. Tyle jadu co chłop wrzuca o klubie. Może miec swoje pretensje, ale Ego trzeba chować, a nie nadawac na swój klub.

0

@betonito Bo nie ma kosztu za transfer i agenci to wykorzystuja, by dostac hajs za podpis i wyzsza pensje

2

@Zoker niesamowite co potrafia zrobić 3 mecze, niesamowite co się dzieje w głowach obecnych kibiców, jesteś dobry jak ostatni mecz jest wręcz teraz w 100% prawdziwe. Koleś w ostatnim sezonie leczył się 110dni, o 10 mniej niż Pedri. Tak zagrał dobry turniej, tyle. A przed turniejem? Obsmiewany, jaki to placek i by nie łączyć go z nami. Na 10 tke mamy Pedriego, mamy znacznie większe potrzeby na skrzydłach, lewej stronie obrony, pivocie i już ewentualnie 9-ce. Bo tam tylko Lewy

0

@blakkudium I tu powinniśmy atakować, a nie prdl o Olmo

0

@trolownik pasuje do naszego gabinetu medycznego

0

@Aragorn33 zobacz historie kontuzji Olmo

0

@marcin62 no i znowu się nie udało. Będę próbować dalej, aż jakiś debil zabije innego bo się nakręci.

0

@PatrykBarca ok to nie wiedziałem. Ale odnosząc się do ręki, to przepis idiotyczny

1

@PatrychoO czarna to ja sobie bym kupił bez rękawów na trening.

0

@PatrychoO może mają jakiś kontrakt z Barca podpisany, że oni sprzedaż po iluś tam godzinach

4

@blakkudium I pewnie znowu za drobne zgarnęli talent. Szkoda ze Txiki od nas odszedł, świetny dyrektor

0

@Sysia11 może i tak, ale ten karny no szczerze powinien być

0

@takisobiektos nie wiem na co czekają. Pytanie kto

0

@JohnA a to one nie są w wolnej sprzedaży? To chyba faktycznie wykupie 4 :)

0

@mordini123 niech oni chociaż wejdą dalej :)

0

O mogę kupić jednak bilety na superpuchar mimo nie wylosowania mnie. Cena najgorszych biletów 80 euro, w środku 130.najdrozsze nawet nie zerkam.
320zl za szt za zobaczenie RM. Chyba jednak nie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?