0

@Arden pomogli mu. Ciekawe gdzie siedział 3 lata

0

@mmaciass teraz myślę że powinniście dopisać jeszcze coś o migrantach i cpk i będzie git

0

@Michael24 a te 100% z której wróżby?

1

@Arcybiskup Jak lodówkę otworzycie to też Migrantów widzicie. Ostro was odkleja widzę.

5



Ciekawe z czego by żyli jak turystów pogonią.

1

@jakub1906 to jest jego zaległa pensja, która przerzucili mu na kolejne lata. Podziękujemy Bartkowi

0

@Alex1995 w Ameryce to nie działa tak że prezydent mówi dajemy kasę i kasa leci. Kongres się musi zgodzić

7

@ACMaldini3 zarabiają tyle ile przynoszą. Jak za kobieca piłkę sponsorzy zaczną płacić te same pieniądze to zarobią więcej.

2

@michal26 co tu oceniać. Ludzie są pojeb.

1

@Encore Może, ale wsparcia to oni od was nie maja. Wieczne jęczenie. Zawsze wam źle. No może jak MŚ zdobędą, bo srebro to juz wszystkich wyjeb.

8

Podejście Polaków.
W siatkę 2-0 / tragedia, katastrofa, nikt nie istnieje, niech nawet na IO nie jada.
2-2 / cisza

4

@arasz1819 tylko kandydata nie widać. Może by naszego Dudę wzięli?

0

@Zoker Araujo jest pierwszy w L4.

0

@SawneyBean thx. No to Trump prezydentem. Jakby Kur. Nie mogli poszukać wizerunkowego kandydata, Trump ma tyle za uszami że mocny kandydat rozjechał by go. Ale może nie ma

0

Komentarz usunięty

0

@Zoker jest pierwszy w drużynie. Mimo wieku nadal najwięcej G/A

4

@blakkudium nie chcą od nas kogoś. Mamy genialnego Ferran w promce, albo Ansu.

0

@maroon na bank ta Harris

1

@Arden to chyba była raczej pewne że spróbują z kobietą. Ja nie mam zielonego pojęcia jakie ona ma poparcie.
@Kgorecki2500 a jakiś argument, czy tak poprostu

0

"Ważne! Joe Biden poinformował, że wycofuje się z wyborów prezydenckich." No nareszcie dobre wieści.

0

@pluszek ale te same media co twierdzą że od lipca 420zl za przegląd?

3

@michal26 zobacz ile za nich zapłacili. Majstersztyk Pereza.

0

@okiemtypera_lucaxx95 akurat w przypadku Wieczorek, każde kolejne śledztwo pokazało jak bardzo źle Policja ogarniała na początku. Wręcz masakrycznie wszystko sprdl w sledztwie.

0

@blakkudium jak znam Juve, wypożyczenie z opcją kupna

1

@MesQueUnClub96 bo piłkarze są już zmęczeni sezonem. Rano sił nie mają by wstać

0



Hamy, my nie chcemy kupić, a wypożyczyć sobie.

1

@partymaker nie zrozumiales, pokazana jest 5 naszych, 4 z nich jest na wiecznym l4. No tak napisałem.

2

@tristan87 niesamowite, 4 najwyżej wycenianych naszych piłkarzy na wiecznym L4

0

@Iniesta997 ta pokazał na mistrzostwach

1

@Herato tak się kończy jak ktoś nie rozumie kontraktów. Mbappe ma 70% swoich praw, 100 za podpis i 15.podziel to przez lata kontraktu i wyjdzie kosmiczny kontrakt

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?