tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld jaka szopka. Przecież piłkarz musiał podjąć decyzję. Podjął taka, nigdy nie mówił tak przyjdę. Tylko gruby Romano tak twierdził
0
@tristan87 co zrobisz. Laporty wybory.
0
@FcPortoFan1999 Jak zawsze. Będzie Olmo i kolejny sezon z piłkarzami których nie chcemy, albo za slabi jakościowo. Na lewa będzie grał właśnie Olmo jak za Enrique na zmianę z Ferranem.
0
Gruby romero znowu nie trafił. Gdzie jest Mati Doniec, ciekawe co tym razem wymyśli by bronic Romero
1
@Pawlak1992 może jakis brąz Kaczmarek. Wiosla/kajaki są szanse.
0
@mekston to jest damski tenis. Iga ma ostatnio w tym okresie słabsza formę i wczoraj też to było. A damski tenis potrafi się odwrócić z 6-0 na 0-6. A jak sama mówiła nie robi jej różnicy czy to olimpiada. Więc liczę że to problem zamkniętego dachu wczoraj.
1
@Arden od 3 lat Flick go chce tak? Bo tyle o Olmo słyszę w Barcy.
0
@NeroTFP1 Ostapenko z Iga inne mecze gra :)
1
@mordini123 Osaka też wczoraj odpadła. Mocno się zdziwię jeśli Iga na swojej nawierzchni nie da rady wygrać
0
@MichuZ44 jak to po co. Prawa strona się poprostu z tym nie zgadza. A jak skrajność się nie zgadza to drze ryja. Tak samo działa skrajność lewa. Dlatego w końcu to skrajność
9
Komentarz usunięty
1
@zadafcb bo to dla nich zabawa bardziej, presji raczej nikt na nich nie wywiera.
1
@zadafcb szkoda ze nasze trafiają od razu na tak mocne rywalki na takim etapie.
4
Komentarz usunięty
1
@MesQueUnClub96 to właśnie miał zrobić Hurkacz by debel i mix miał zagrać. Wycofać się na końcu
0
@Arden wogole tego nie widać :)
1
Komentarz usunięty
2
@betonito skoro działa i mają wyniki to taki kierunek trzymają
0
@Kondziu_FCB nie wiem może mu sciepe na pomagam odpalcie. Na prawdę żyjecie 3 dzień takim czymś? Współczuję zainteresowania w życiu.
0
@Barcanajlepszyteam sam sobie odpowiedziałeś :)
0
@zadafcb trochę dziwne jak na te babki. Teraz prime młodego, hajs itd. A ta do innego. Zaskoczenie, chyba że to Yamal ja pogonił a ta teraz się mści jak to babska
0
@Cule1234 wiemy to od 3 dni. Ale Nico nie wybrał
0
Saga się zakończy. Zacznie nowa z Olom
0
Czy z takim atakiem Polska ma szanse na medal? Nie jestem jakiś wybitnym znawca Siatkówki, pytanie na poważnie.
7
Ale kozackie i nie chodzi o cycki
0
@priest9999 Inigo był zdrowy na końcówce sezonu.
0
@Derean ostatnie mecze juz nie był najlepszy. Miał słabe występy, a nadal grał. Chodzi o to ze od końcówki sezonu nadal słabo, z pierwszej drużyny Hiszpanii tez wyleciał, z 21 latkami wyglada źle. No trochę dziwne bo wejście mial smoka
0
Cubarsi znowu średnio. Końcówka sezonu tez była słaba z Girona wręcz fatalna. Uważam że Xavi mu krzywdę zrobil robiąc z niego podstawowy środek. Chłopak powinien być powoli wdrażany a nie na maxa. Cholerą wie może po słabszych występach stracił pewność siebie i teraz są tego efekty. Wyglada słabo.
Ps. nieee nie sprzedawać nie skończył się itd. Bo zaraz się odpalicie
0
@Uukasz_93 nie wiem co zrobił i powiedział. Ale gdyby powiedział że Boga nie ma a religia to bul shit. To też byś powiedział że wolne media więc może?
8
Fermin gol. Brawo