0

@Messibestplayerintheworld jaka szopka. Przecież piłkarz musiał podjąć decyzję. Podjął taka, nigdy nie mówił tak przyjdę. Tylko gruby Romano tak twierdził

0

@tristan87 co zrobisz. Laporty wybory.

0

@FcPortoFan1999 Jak zawsze. Będzie Olmo i kolejny sezon z piłkarzami których nie chcemy, albo za slabi jakościowo. Na lewa będzie grał właśnie Olmo jak za Enrique na zmianę z Ferranem.

0



Gruby romero znowu nie trafił. Gdzie jest Mati Doniec, ciekawe co tym razem wymyśli by bronic Romero

1

@Pawlak1992 może jakis brąz Kaczmarek. Wiosla/kajaki są szanse.

0

@mekston to jest damski tenis. Iga ma ostatnio w tym okresie słabsza formę i wczoraj też to było. A damski tenis potrafi się odwrócić z 6-0 na 0-6. A jak sama mówiła nie robi jej różnicy czy to olimpiada. Więc liczę że to problem zamkniętego dachu wczoraj.

1

@Arden od 3 lat Flick go chce tak? Bo tyle o Olmo słyszę w Barcy.

0

@NeroTFP1 Ostapenko z Iga inne mecze gra :)

1

@mordini123 Osaka też wczoraj odpadła. Mocno się zdziwię jeśli Iga na swojej nawierzchni nie da rady wygrać

0

@MichuZ44 jak to po co. Prawa strona się poprostu z tym nie zgadza. A jak skrajność się nie zgadza to drze ryja. Tak samo działa skrajność lewa. Dlatego w końcu to skrajność

9

Komentarz usunięty

1

@zadafcb bo to dla nich zabawa bardziej, presji raczej nikt na nich nie wywiera.

1

@zadafcb szkoda ze nasze trafiają od razu na tak mocne rywalki na takim etapie.

4

Komentarz usunięty

1

@MesQueUnClub96 to właśnie miał zrobić Hurkacz by debel i mix miał zagrać. Wycofać się na końcu

0

@Arden wogole tego nie widać :)

1

Komentarz usunięty

2

@betonito skoro działa i mają wyniki to taki kierunek trzymają

0

@Kondziu_FCB nie wiem może mu sciepe na pomagam odpalcie. Na prawdę żyjecie 3 dzień takim czymś? Współczuję zainteresowania w życiu.

0

@Barcanajlepszyteam sam sobie odpowiedziałeś :)

0

@zadafcb trochę dziwne jak na te babki. Teraz prime młodego, hajs itd. A ta do innego. Zaskoczenie, chyba że to Yamal ja pogonił a ta teraz się mści jak to babska

0

@Cule1234 wiemy to od 3 dni. Ale Nico nie wybrał

0



Saga się zakończy. Zacznie nowa z Olom

0

Czy z takim atakiem Polska ma szanse na medal? Nie jestem jakiś wybitnym znawca Siatkówki, pytanie na poważnie.

7



Ale kozackie i nie chodzi o cycki

0

@priest9999 Inigo był zdrowy na końcówce sezonu.

0

@Derean ostatnie mecze juz nie był najlepszy. Miał słabe występy, a nadal grał. Chodzi o to ze od końcówki sezonu nadal słabo, z pierwszej drużyny Hiszpanii tez wyleciał, z 21 latkami wyglada źle. No trochę dziwne bo wejście mial smoka

0

Cubarsi znowu średnio. Końcówka sezonu tez była słaba z Girona wręcz fatalna. Uważam że Xavi mu krzywdę zrobil robiąc z niego podstawowy środek. Chłopak powinien być powoli wdrażany a nie na maxa. Cholerą wie może po słabszych występach stracił pewność siebie i teraz są tego efekty. Wyglada słabo.
Ps. nieee nie sprzedawać nie skończył się itd. Bo zaraz się odpalicie

0

@Uukasz_93 nie wiem co zrobił i powiedział. Ale gdyby powiedział że Boga nie ma a religia to bul shit. To też byś powiedział że wolne media więc może?

8

Fermin gol. Brawo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?