tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Herato tak się kończy jak ktoś nie rozumie kontraktów. Mbappe ma 70% swoich praw, 100 za podpis i 15.podziel to przez lata kontraktu i wyjdzie kosmiczny kontrakt
0
@T^L ta Japonia czasem ligi narodów nie wygrała?
0
@Sysia11 przecież one mają go w 4literach.maja dziecko i krocie w alimentach
0
@Gall ta pozycja która nigdy u nas się nie sprawdziła :)
0
@Comentateiro pochlali nie ma bata
2
@Rust_Cohle a w czym pomógł?
0
@JohnnyBarca Obajtek pewnie oglądał. W końcu kochacie go
0
Kapitan zagłębia geniusz. Ani nie zaatakował piłkarza, to jeszcze nogi rozłożył
1
@Hosh za 5 minut poprosi o zmianę. Ile można grać chopie
0
@Comentateiro no bez jaj
2
@TR3YWAY zamknie lekarzom ile roboty będą mieć.
Enrique jak go męczył na skrzydle to Ferran więcej dawał nam. To jest koleś bez pozycji. W Hiszpanii się sprawdziło bo miał za plecami dwóch Dm. Może dlatego City podobno zainteresowane
0
@alianta2 on jest perfekcyjny z Pedrim będą razem indywidualnie trenować i walczyć kto dłużej ma kontuzje
2
@DLFCB może prdl z tym 13 piętrem. Raczej na pewno
0
@RosjaninBut nie przyjdzie lewy napastnik dlatego kupmy 10tke/pomocnika by na siłę dać go na skrzydło. Perfekcyjnie do nas pasuje
0
@kamilop każdy to wie, oprócz Laporty i Deco
4
@KrychaFCB Tłumaczę to od dwóch dni. To wiecznie słyszę ale mistrzostwa. Patologia 10tka za 60 baniek mając tonę pomocników i braki na pivocie, lewej obronie, nie mówiąc już o lewym napastniku o 9 ce gdzie mamy 36 latka!!
2
@tristan87 agent mistrz. Zarobił krocie
1
@4drian0 no Trzeb przyznać że zarządu Barcelony to mistrzowie transferów.
1
@Rastafarnianin dostali cynk od Laporty by go nakręcać z decyzją.
0
@PatrychoO chodzi mi że można przyjmować imigrantów z głową, a nie samych brudasów.
1
@NeroTFP1 wow, ale ma formę.
2
@Kgorecki2500 chore jest co innego. Jej bzdury like 1.5k, wpis poprawny kolesia 0.
3
@Rewolucja123 syberia :) 25 lat temu co prawda ale jednak :)
0
@tristan87 dalej od trójmiasta miejsca nie mogłeś zaproponować :)
0
@PatrychoO rozumiem że dla ciebie imigracja to zawsze brudasy. Yamala rodzice no. Mogą się zdziwić wiesz :)
1
@NeroTFP1 mimo iż żyje nad Bałtykiem całe życie to nie znudziło mnie to. Można powiedzieć, że też kocham. Ale nie kąpać się. Dziś można bo ciepła woda :)
3
Kuźwa woda w Bałtyku 21,brak sinic, to jest ten jedyny dzień kiedy siedzenie nad Bałtykiem jest świetne. Szkoda ze raz/dwa razy w roku :)
1
@Pawel13sz albo Laporta powiedział mu ze to jest idealny gracz dla ciebie.
0
@Hubert102 Indywidualnie, ale na Juesej ma już jechać
2
@tomek8756 niesamowite że typ jest takim hipokrytom a nadal ma takie poparcie.