1

@Herato tak się kończy jak ktoś nie rozumie kontraktów. Mbappe ma 70% swoich praw, 100 za podpis i 15.podziel to przez lata kontraktu i wyjdzie kosmiczny kontrakt

0

@T^L ta Japonia czasem ligi narodów nie wygrała?

0

@Sysia11 przecież one mają go w 4literach.maja dziecko i krocie w alimentach

0

@Gall ta pozycja która nigdy u nas się nie sprawdziła :)

0

@Comentateiro pochlali nie ma bata

2

@Rust_Cohle a w czym pomógł?

0

@JohnnyBarca Obajtek pewnie oglądał. W końcu kochacie go

0

Kapitan zagłębia geniusz. Ani nie zaatakował piłkarza, to jeszcze nogi rozłożył

1

@Hosh za 5 minut poprosi o zmianę. Ile można grać chopie

0

@Comentateiro no bez jaj

2

@TR3YWAY zamknie lekarzom ile roboty będą mieć.
Enrique jak go męczył na skrzydle to Ferran więcej dawał nam. To jest koleś bez pozycji. W Hiszpanii się sprawdziło bo miał za plecami dwóch Dm. Może dlatego City podobno zainteresowane

0

@alianta2 on jest perfekcyjny z Pedrim będą razem indywidualnie trenować i walczyć kto dłużej ma kontuzje

2

@DLFCB może prdl z tym 13 piętrem. Raczej na pewno

0

@RosjaninBut nie przyjdzie lewy napastnik dlatego kupmy 10tke/pomocnika by na siłę dać go na skrzydło. Perfekcyjnie do nas pasuje

0

@kamilop każdy to wie, oprócz Laporty i Deco

4

@KrychaFCB Tłumaczę to od dwóch dni. To wiecznie słyszę ale mistrzostwa. Patologia 10tka za 60 baniek mając tonę pomocników i braki na pivocie, lewej obronie, nie mówiąc już o lewym napastniku o 9 ce gdzie mamy 36 latka!!

2

@tristan87 agent mistrz. Zarobił krocie

1

@4drian0 no Trzeb przyznać że zarządu Barcelony to mistrzowie transferów.

1

@Rastafarnianin dostali cynk od Laporty by go nakręcać z decyzją.

0

@PatrychoO chodzi mi że można przyjmować imigrantów z głową, a nie samych brudasów.

1

@NeroTFP1 wow, ale ma formę.

2

@Kgorecki2500 chore jest co innego. Jej bzdury like 1.5k, wpis poprawny kolesia 0.

3

@Rewolucja123 syberia :) 25 lat temu co prawda ale jednak :)

0

@tristan87 dalej od trójmiasta miejsca nie mogłeś zaproponować :)

0

@PatrychoO rozumiem że dla ciebie imigracja to zawsze brudasy. Yamala rodzice no. Mogą się zdziwić wiesz :)

1

@NeroTFP1 mimo iż żyje nad Bałtykiem całe życie to nie znudziło mnie to. Można powiedzieć, że też kocham. Ale nie kąpać się. Dziś można bo ciepła woda :)

3

Kuźwa woda w Bałtyku 21,brak sinic, to jest ten jedyny dzień kiedy siedzenie nad Bałtykiem jest świetne. Szkoda ze raz/dwa razy w roku :)

1

@Pawel13sz albo Laporta powiedział mu ze to jest idealny gracz dla ciebie.

0

@Hubert102 Indywidualnie, ale na Juesej ma już jechać

2

@tomek8756 niesamowite że typ jest takim hipokrytom a nadal ma takie poparcie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?