0

@MesQueUnClub_87 O Lengleta tez tak walczysz robaczku? W koncu ma kontrakt który Barca podpisała.

24

Zawsze to bawi


0

@MesQueUnClub_87 a powinien chcieć. Albo moze niech idzie do tych wszystkich wielkich klubów które podobno go chciały i płaciły wiecej. Czy to poprostu zagrywka Curego jak zwykle

2

@Culer9002 Pudzian rzucił by głazem w niego

0

@Gaucho Cury - Laporta to duet który zawsze ściągał wały. Ich historia jest piękna. Deco moim zdaniem tu miał gówno do gadania. Pytanie czy Deco wogole ma co do gadania

5

@Mixtape może widzą go na treningu. Rozumiem że lepiej na siłę dawać szanse gdy koleś piłki przyjąć nie potrafi i niech cena spadnie do 0

0

@VeB 1899 ale co mają akumulator do jaj podłączyć Nico. To kosztowny transfer bo płatność od razu, bez tego nie ruszają innych transferów co jest logiczne

0

Romero znowu fake?


25

@PatrychoO pisałem to oczywiście jazda bez trzymanki. Koleś ma problem z przyjęciem piłki, co dopiero z prowadzeniem jej. Wał Cury jak zwykle zresztą

1

@kanver_ pisałem to w poprzednim sezonie to mnie pojechano że to najlepszy skrzydłowy ligi :)))

0

@Arden ale ja nie mówię że ma ich krytykować dla was zawsze jest tylko skrajność. Mam de ja vi z setienem co wielbil piłkarzy.

1

@kanver_ Martwia mnie te wszystkie komentarze Flicka, jara sie wszystkimi, same ah oh ehy. A zazwyczaj to sie źle kończy. Obawiam sie ze troche za miekki Flick moze byc i potwierdza sie słowa Gundogana, który powiedział dziennikarzom, ze może Flick za łagodny był w reprezentacji

0

@Salchent Poczta Polska jest do zaorania. Tam nikt nie chce pracować, na wszystko mają wyjeb. I nawet nie ma co skargi wrzucać na listonoszy, kurierów, oddziały. Kompletnie wyjeb. Unikam zawsze jak mogę

0

@Mixtape Chyba nikt tego nie rozumie. Zrozumiałbym gdyby to Flick nagle wyskoczył z tym nazwiskiem, ale my o Olmo słyszymy od 3 lat, w każdym okienku.

21



Lipsk nie daj sie. Olmo musi u was zostać u nas w gabinetach lekarskich nie ma miejsc

0

@arasz1819 ludzie uwielbiają teorie spiskowe.

1

@Prorokk InPost znacznie szybciej postawił i złapał rynek, teraz to juz inni stawiają ale moim zdaniem to dużo za późno, chodź trochę rynku złapią.

1

@kiper09 zobacz kto połamany. Zawsze ci sami.

11

@Gaz i właśnie tam się nadaje, na pajacynke a nie prawdziwa piłkę

0

@kamilop przecież on zawsze pajacuje. Zawsze to 50% szans że trafi. Jak nie trafiał w przeszłości to prdl, no przecież nie mówilem że pewne itd.

6

@ranger3120 gdyby był klon to by się tak nie ośmieszali.

1

@Prorokk niesamowite jest to że nikt nie tworzył z rządu psczkomatow. Mało kto ma taką wolność w biznesie. Obajtek już stawiał paczkomaty, poczta nie. Patologia

0

@Prorokk no rząd. Poprostu hajs weźmie Inpost

4

@DLFCB tu nikt o tym nie pomyśli no bo przecież firmy prywatne nie zarobią w Ch. Siana na wałach, segregację itd

0

Komentarz usunięty

0

@xvcWinterSoldier przecież To każdy widzi że nie było samobójstwo.

0

@beter2 gdzie ty z Nico masz porozumienie?

1

@xvcWinterSoldier dobrze ze się wszyscy bawią a koleś zamordował 3 osoby

3

@Sulimo zmęczeni już sezonem

1

@Cule1234 ooo to chyba ewenement?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?