tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 O Lengleta tez tak walczysz robaczku? W koncu ma kontrakt który Barca podpisała.
24
Zawsze to bawi
0
@MesQueUnClub_87 a powinien chcieć. Albo moze niech idzie do tych wszystkich wielkich klubów które podobno go chciały i płaciły wiecej. Czy to poprostu zagrywka Curego jak zwykle
2
@Culer9002 Pudzian rzucił by głazem w niego
0
@Gaucho Cury - Laporta to duet który zawsze ściągał wały. Ich historia jest piękna. Deco moim zdaniem tu miał gówno do gadania. Pytanie czy Deco wogole ma co do gadania
5
@Mixtape może widzą go na treningu. Rozumiem że lepiej na siłę dawać szanse gdy koleś piłki przyjąć nie potrafi i niech cena spadnie do 0
0
@VeB 1899 ale co mają akumulator do jaj podłączyć Nico. To kosztowny transfer bo płatność od razu, bez tego nie ruszają innych transferów co jest logiczne
0
Romero znowu fake?
25
@PatrychoO pisałem to oczywiście jazda bez trzymanki. Koleś ma problem z przyjęciem piłki, co dopiero z prowadzeniem jej. Wał Cury jak zwykle zresztą
1
@kanver_ pisałem to w poprzednim sezonie to mnie pojechano że to najlepszy skrzydłowy ligi :)))
0
@Arden ale ja nie mówię że ma ich krytykować dla was zawsze jest tylko skrajność. Mam de ja vi z setienem co wielbil piłkarzy.
1
@kanver_ Martwia mnie te wszystkie komentarze Flicka, jara sie wszystkimi, same ah oh ehy. A zazwyczaj to sie źle kończy. Obawiam sie ze troche za miekki Flick moze byc i potwierdza sie słowa Gundogana, który powiedział dziennikarzom, ze może Flick za łagodny był w reprezentacji
0
@Salchent Poczta Polska jest do zaorania. Tam nikt nie chce pracować, na wszystko mają wyjeb. I nawet nie ma co skargi wrzucać na listonoszy, kurierów, oddziały. Kompletnie wyjeb. Unikam zawsze jak mogę
0
@Mixtape Chyba nikt tego nie rozumie. Zrozumiałbym gdyby to Flick nagle wyskoczył z tym nazwiskiem, ale my o Olmo słyszymy od 3 lat, w każdym okienku.
21
Lipsk nie daj sie. Olmo musi u was zostać u nas w gabinetach lekarskich nie ma miejsc
0
@arasz1819 ludzie uwielbiają teorie spiskowe.
1
@Prorokk InPost znacznie szybciej postawił i złapał rynek, teraz to juz inni stawiają ale moim zdaniem to dużo za późno, chodź trochę rynku złapią.
1
@kiper09 zobacz kto połamany. Zawsze ci sami.
11
@Gaz i właśnie tam się nadaje, na pajacynke a nie prawdziwa piłkę
0
@kamilop przecież on zawsze pajacuje. Zawsze to 50% szans że trafi. Jak nie trafiał w przeszłości to prdl, no przecież nie mówilem że pewne itd.
6
@ranger3120 gdyby był klon to by się tak nie ośmieszali.
1
@Prorokk niesamowite jest to że nikt nie tworzył z rządu psczkomatow. Mało kto ma taką wolność w biznesie. Obajtek już stawiał paczkomaty, poczta nie. Patologia
0
@Prorokk no rząd. Poprostu hajs weźmie Inpost
4
@DLFCB tu nikt o tym nie pomyśli no bo przecież firmy prywatne nie zarobią w Ch. Siana na wałach, segregację itd
0
Komentarz usunięty
0
@xvcWinterSoldier przecież To każdy widzi że nie było samobójstwo.
0
@beter2 gdzie ty z Nico masz porozumienie?
1
@xvcWinterSoldier dobrze ze się wszyscy bawią a koleś zamordował 3 osoby
3
@Sulimo zmęczeni już sezonem
1
@Cule1234 ooo to chyba ewenement?