0

@Rewolucja123 Jakoś Kur. Na Olmo stać

1

Chinka bez jednej nogi gra na równi z Iga. Średnio to wygląda ale liczy się że idzie dalej.

0


Każdy pisał że i Williams i Olmo, oraz każdy pisał że to dziwna decyzja że chcemy obu. Znając Laporte i jak bardzo kibice Barcy chcą Wiliamsa, zrobił tak że niby zrobił wszystko, ale Williams nie chce. Nie zdziwiłbym się z tym politykiem

1

Za Gundogana Olmo i będzie git. Laporta wyjdzie powie ze najlpszy Hiszpański piłkarz sprowadzony. Olmo pogra 3 tygodnie i kontuzja na pół roku

0

@kanver_ chce się go pozbyć. To co ma powiedzieć że jest beznadziejny, nikt nie wypożyczy

1

@NeroTFP1 oby bo na poważnie to internety od wycia kobiet będą pełne zaraz

3

Ale emocje. Brawo dla kobitek. PS. Tak w sumie to jeszcze płeć męska nic nie zadziałała. Nawet nie słychać o jakiś dobrych występach :) Kur. Feminista się stałem

4



Jakie combo. Turek- Papież a później Pope zadzwoni do Putina. I wszyscy będą źli. Koniec świata

0

O matko nie dam rady :))

0

Ale emocjonująca jest drużynowka, spoko się ogląda. Widowiskowe

0

@BorzyKrzys no 3 pkt odrobiła

1

@kondzix2115 wiem i słyszałem z źródeł kolegi Nico że on nic nie wie co bredzisz. Tzn. Dziennikarz, który to powiedział, Ch.. Wielki wie

0

@Koni8M oj chyba Polacy liczyli na medal pan. Myślę że o brąz dadzą radę

0

@NeroTFP1 za zgodą Tuska zapewne

0

@zadafcb dlaczego twierdzisz że inna by lepiej zawalczyla. Ja się tam nie znam, jak to olimpiada pierwszy raz dziewczyny widzę :)

0

Miazga 2 odrobiła.

0

@Koni8M no niestety drużynowka musza być monce wszystkie 4. Ciężko o finał gdy nasze odpadły w 1/16 lub 1/32. Walka o brąz będzie

1

Kur. ale szkoda tej pani z Judo, drabinka pod finał, to sobie stwierdziła, że przegra ze znacznie niżej notowana Meksykanka i to już na tym etapie. Ehh

1

@FCB24 Dżuudo kobiet

0

@Bulbulator Olmo przyjdzie

0

@DLFCB kto jest komunista? Wiesz w ogóle co to znaczy?

1

Iga o 19 dopiero gra. Prognozy deszcz, wiec dach zamkna. ale z Chinka sobie poradzi.

1

@tomek8756 no ale swoje racje ma. Skoro Babiarz ma wyjebane. To niech siedzi na banicji

1

@Kapitan hawk zrobili mi na złość :) I z taką formą się jedzie na Igrzyska, a nie Kur. 25 z wynikiem gorszym niż by startowali miesiąc wcześniej

3

@Kapitan hawk wszyscy mają te same warunki, a nasi poywacy są ogromnie daleko od swoich wyników. Nie chodzi nawet o biciie rekordów polski, oni są daleko od swoich życiowej. Słabo to wygląda.

0

@clyde same baby. Gdzie tu parytety

4

@Comentateiro Imigranci? Prawda?

8



:) Promedolu nie ma, aha to dowidzenia

1

@vangoor dobrze ze u niego cudnie. Pięknie się tam żyje

0

@Ojciec5tkidzieci nic nie poradzę że WAS jest więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?