tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rewolucja123 Jakoś Kur. Na Olmo stać
1
Chinka bez jednej nogi gra na równi z Iga. Średnio to wygląda ale liczy się że idzie dalej.
0
Każdy pisał że i Williams i Olmo, oraz każdy pisał że to dziwna decyzja że chcemy obu. Znając Laporte i jak bardzo kibice Barcy chcą Wiliamsa, zrobił tak że niby zrobił wszystko, ale Williams nie chce. Nie zdziwiłbym się z tym politykiem
1
Za Gundogana Olmo i będzie git. Laporta wyjdzie powie ze najlpszy Hiszpański piłkarz sprowadzony. Olmo pogra 3 tygodnie i kontuzja na pół roku
0
@kanver_ chce się go pozbyć. To co ma powiedzieć że jest beznadziejny, nikt nie wypożyczy
1
@NeroTFP1 oby bo na poważnie to internety od wycia kobiet będą pełne zaraz
3
Ale emocje. Brawo dla kobitek. PS. Tak w sumie to jeszcze płeć męska nic nie zadziałała. Nawet nie słychać o jakiś dobrych występach :) Kur. Feminista się stałem
4
Jakie combo. Turek- Papież a później Pope zadzwoni do Putina. I wszyscy będą źli. Koniec świata
0
O matko nie dam rady :))
0
Ale emocjonująca jest drużynowka, spoko się ogląda. Widowiskowe
0
@BorzyKrzys no 3 pkt odrobiła
1
@kondzix2115 wiem i słyszałem z źródeł kolegi Nico że on nic nie wie co bredzisz. Tzn. Dziennikarz, który to powiedział, Ch.. Wielki wie
0
@Koni8M oj chyba Polacy liczyli na medal pan. Myślę że o brąz dadzą radę
0
@NeroTFP1 za zgodą Tuska zapewne
0
@zadafcb dlaczego twierdzisz że inna by lepiej zawalczyla. Ja się tam nie znam, jak to olimpiada pierwszy raz dziewczyny widzę :)
0
Miazga 2 odrobiła.
0
@Koni8M no niestety drużynowka musza być monce wszystkie 4. Ciężko o finał gdy nasze odpadły w 1/16 lub 1/32. Walka o brąz będzie
1
Kur. ale szkoda tej pani z Judo, drabinka pod finał, to sobie stwierdziła, że przegra ze znacznie niżej notowana Meksykanka i to już na tym etapie. Ehh
1
@FCB24 Dżuudo kobiet
0
@Bulbulator Olmo przyjdzie
0
@DLFCB kto jest komunista? Wiesz w ogóle co to znaczy?
1
Iga o 19 dopiero gra. Prognozy deszcz, wiec dach zamkna. ale z Chinka sobie poradzi.
1
@tomek8756 no ale swoje racje ma. Skoro Babiarz ma wyjebane. To niech siedzi na banicji
1
@Kapitan hawk zrobili mi na złość :) I z taką formą się jedzie na Igrzyska, a nie Kur. 25 z wynikiem gorszym niż by startowali miesiąc wcześniej
3
@Kapitan hawk wszyscy mają te same warunki, a nasi poywacy są ogromnie daleko od swoich wyników. Nie chodzi nawet o biciie rekordów polski, oni są daleko od swoich życiowej. Słabo to wygląda.
0
@clyde same baby. Gdzie tu parytety
4
@Comentateiro Imigranci? Prawda?
8
:) Promedolu nie ma, aha to dowidzenia
1
@vangoor dobrze ze u niego cudnie. Pięknie się tam żyje
0
@Ojciec5tkidzieci nic nie poradzę że WAS jest więcej.