tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Yamal_Williams Mocno sie zdziwie jak ta Miroslaw nie zdobedzie złota. To bedzie jeszcze wieksze rozczarowanie po Idze.
0
@Katalończyk 99 Że masz wieksza ilośc osób trenujacych sporty? Czyli wiecej talentów itd? A ze leży szkolenie i dzieciaki coraz bardziej w d. maja sport. To inna kwestia
4
I falstart naszych. Coraz ciekawiej na tej Olimpiadzie. 40 mln kraj.
Nasi płyna na ostatnim miejscu :D To sie kur. zmobilizowali :D, zesrali zbroje jak zawsze widze
0
@Zoker Akurat do lekkoatletów nie mozemy miec pretensji zawsze nas najlepiej reprezentuja. My beznadziejnie wygladamy w pozostalych konkurencjach.
0
@Nazio_87 widac ze chyba nie masz pojecia. Ona na medal szans nie ma. Final bedzie gigantycznym sukcesem. Moze 5,6 miejsce
0
Lekkoatleci na mistrzostwach juz w wiekszosci pokazywali ze sa w średniej formie. Ja sie tu nie nastawiam.
0
@szkutnik91 Jestesmy mistrzami negocjacji. Wiedza ze Laporta musi zrobić transfer bo Nico nas olał. Jak zawsze zreszta.
0
@blakkudium co to mają hajsu jak lodu. Nie to co my. Kuźwa 60 rat na Olmo
13
@kuz pojechał powiedział że potrzebuję w la lidze na skrzydle atakować. Biden myślał że to jakaś wojenna taktyka. Hajs jest
3
@Yamal_Williams Hot doga pewnie opierd. Z cebulką, cola zapije o szczęśliwy wyjdzie
4
UWAGA?!! Wyciągneli wnioski i biorą się za robotę. Odcinek v8 rok
0
@FanBarcy22 Ciekawe kiedy Romero powie ze kartkę zgubił
1
@Yamal_Williams kiedyś myślalem że może jest coś na rzeczy by ją zmienić. Ale Iga wielokrotnie pokazuje moc psychiczna. Dziś brakowało znowu planu B w grze. Uważam i mówię to od ponad roku że dodałbym drugiego trenera obok Wiktorowskiego z innym trochę podejściem. Wielu tenisistow ma kilku trenerów. Czeszki są zawsze świetne technicznie , może kogoś od nich.
0
@mekston inna czy nie. To dostała taki wprdl że nawet tam nie powinna grać tak beznadziejnie. W sumie to dostała dokładnie taki sam wpierd. Dziś. Nie licząc 4 gemów drugiego seta pierwszy 6-2 drugi 7-1. To miazga
1
@michal26 mistrzu Iga cała Olimpiadę grała baaardzo nie równo. Zwróć uwagę że w drugim secie było 4-0 i znowu wróciły demony. Poprostu jest pod forma co było widać na Wimbledonie i tu. Rok temu też się męczyła w tym okresie sezonu. Uważam że za dużo gra w pierwszym pół roczku sezonu. I wcale fizycznie dobrze nie wyglądała, sporo uderzeń miała spóźnionych.
4
Pamiętajcie. Bo jeszcze 30 dni audycji tego pajaca. Jeszcze sagi neymara nie było.
2
@wosiek91 na koniu.
16
@Yamal_Williams o fak. Ona powiedziała cześć. No chyba odpalam wszystkie jej kasety.
0
@4drian0 nie jest to prawda wykupiliśmy tego Pau... Za 3 banki. I co mamy transfer. Dodatkowo zarejestrowalismy Fermina i Cubarsiego. Można się napracować?!
0
@anton95 no ta. Poziom pierwszego podania Igi? 5 double, 39 w dwa sety nie wymuszonych. W większości prostych piłek. To była katastrofa Igi. Chinka robiła swoje, przebijała zmieniała rytm, styl. Iga się wykończyła
0
Chłopaki machają do Olmo
1
@PatrykBarca ale ja to wiem jestem jednym z tych co go nie chcą. Za każdym razem jak ktoś szuka piłkarza bez pozycji to mnie Ch. Strzela. Będzie latał u nas na skrzydle zobaczysz
2
@misterio la bamba zachwyca się każdym dzieckiem co piłkę dobrze kopnie w juniorach. Co zrobisz.
4
@Mocher oriol miałbyc plackiem jest plackiem.
0
Laporta się zesra ale sobie kogoś kupi. Powie ze to mvp, mistrz Hiszpanii, podziwiajcie jaki jest zajebisty. Jeb. Polityk
0
@TR3YWAY ile ja tu kibiców Coutinho widziałem. I ten wieczny hejt na trenera że to nie jego pozycja blablabla. Gdzie jest Cou? Brazylia
0
@icon3520 no powinni, ale co zrobisz jak są słabi
0
@Encore pewnie jakiś gruby Benek sobie to wrzucił. Dbajcie o siebie dziewczyny :)
1
@4drian0 no tak. Wpierw dadzą magiczne kontrakty, a później ej, ale my hajsu nie mamy, odejdzie proszę. Ale najlepiej za 100
1
@michal26 jeden z najgorszych występów Igi. To ona przegrała nie Chinka wygrała. Na ziemi to najgorszy występ jaki Igi widziałem. Szkoda jej w Ch. Bo sama nie wie czemu nic nie działało, od serwisu po beckhand