tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Człowiek zawsze sobie kogoś upatrzy kogo nie chce w klubie, albo sadzi ze jest za slaby. I dla mnie od zawsze jest to Balde. Uważam ze tam musimy kogoś kupić bo jak z nim zostaniemy to średnio widzę skrzydło. Ale pewnie każdy ma kogoś kogo nie ceni.
0
@TR3YWAY naprawdę statystyki nic ci nie mówią? Hisotire l4 tych grajków to kosmos. Na ch. oni nam?
1
@TR3YWAY ty jesteś jakiś patologiczny. Olmo chcesz, Chiese chcesz. Wielbisz się w piłkarzach na wiecznym l4 czy co?
3
Skład Realu juz całkiem całkiem
0
@Pedri16Future Chyba 15-latki wierza w to co tu widza. Ale co tam
0
Nawet nie wiedziałem, że Chinka zgarnęła trenera Coco. Co chłop ja rozwinął.
0
@AFA nie wierze by kupili dwie 9-tki. Gierka agenta pewnie
0
Czyli z Alvarezem to plotka byla
0
@tomek8756 Bałtyk mega ciepły jak na Bałtyk. Dawno tego u nas nie było
1
@lntrowertyk opłaca 10% jego pensji
1
@zadafcb ta ma pecha. :( szkoda bo biała kobieta w finale 100 to wielka sprawa
1
@Encore on to tak chorych akcji ma miliony. Nie da się go nie lubić.
0
@KamQiX przed igrzyskami już byli w kiepskiej formie. To nie przypadek ich gra
0
@Cule1234 trzeba liczyć że Kurek sraczki dostanie to się Kur Grbic obudzi
0
Komentarz usunięty
0
@sen lepsi niż my. Bo z ataku no nie da się wygrać ćwierćfinał. Tzn. Zawsze się da, ale nie ma nikogo Grbic za Kurka. A on nawet pół seta dobrze nie umie zagrać.
0
@zadafcb na chatę jadą.
1
Do 10-ciu naszym w setach świetnie szło :)
0
Punkty przy Własnej zagrywce. Włosi 44%!!no takiej statystyki w siatke nie pamiętam. Praktycznie co drugi ich serwis kończą pkt dla siebie a to już 2 sety!!
0
Zawsze porażka ze Słowenia w ćwierćfinale była niespodzianka. Teraz nie będzie, więc chyba w sumie lepiej
0
15-25 to tak trochę mocno wstyd, ja wiem ze w siatke to zaraz Polska może wygrać kolejne sety. Ale watpliwy jest medal Polaków Tak obiektywnie
0
@FCB24 oczywiście że było. Mrozili im gazem do zapalniczek
33
Zamroza Lewego i dopiero odmroza na start sezonu by swiezynka był. Jest to plan
0
@Tridente2015 jak tu 75% składów to piłkarze którzy w sezonie grać nie będą. Proszę cię
2
Mecz o nic. Grają juniorzy z juniorami. Nic nie znaczący mecz, wynik. Nic, zawsze się jaramy przygotowaniami a później w sezonie całkowicie to nie ma znaczenia
0
Komentarz usunięty
2
@tristan87 zdecydowanie też
30
Ten dzień trzeba nazwać dniek upadku klubu. Bo dokładnie od tego momentu są tylko bardzo zle decyzję w klubie.
1
@Messibestplayerintheworld wszystko jest po cichu bo się Kur. Nic nie dzieje. Deco wysłał ofertę i czeka. Negocjator z dupy.
0
Komentarz usunięty