tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
7
@NeroTFP1 Ok, to zmieniamy. Lewy wychodzi przed turniejem MŚ i mówi, idziemy po złoto nic innego nas nie interesuje. Co myślisz, piszesz na la bambie. Chwalisz za mental czy szydzisz za brednie
0
@FcPortoFan1999 no to po co piszesz ze go La bamba wysyłała skoro nie robili tego.
0
@Cule1234 czucie wraca i wróci do soboty :) No oby
1
@FcPortoFan1999 trochę głupoty piszesz, nawet komentatorzy teraz słyszę ze mówili, ten mecz był przegrany, ze nawet najbardziej wytrwali mieli prawo się poddać ze oni sami się poddali. Ale oczywiście zła La Bamba. Było naprawdę bardzo źle i w grze i w wyniku oraz nie widziałem by ktoś Grbica zwalniał.
Ale dziś czytałem, że mam sporo nienawiści w sobie bo napisałem, że nasi kopacze są słabsi od Maroka piłkarsko. Dosłownie słabsi :D
0
Ta Środa jest bardzo dobra. Zostało jej 35 minut, dawać Nico
2
Jest powtórka meczu naszych na Eurosport, właśnie był 4 set najważniejszy. Fornal - Leon, to oni go wygrali i dobre przyjecie reszty. co za set
1
@Azi gacie w dół i testu nie potrzebujesz. Będzie widać jak na dłoni że tak zażartuje
0
@cchesterr43 to jest chore co w tym boksie się wyprawia. Ktoś dobrze napisał, testem powinny być gacie w dół przed walka
3
@zadafcb no tam nam baaardzo lekkaatletyka dupe uratowała, tu może być ciekawiej w innych dyscyplinach. Chodź Natalia szansa na brąz, Oszczep nawet i o złoto no i może jeszcze sztafeta pan 4*400.
1
@NeroTFP1 no końcówka może być całkiem niezła
0
@lntrowertyk yy w którym miejscu? Bo twierdzę że mamy jakościowo słabych piłkarzy? Słowem słabych? Bez hejtu? Nie wiem gdzie ty widzisz tu nienawiść? Bo mam inne zdanie niż ty?
0
@Pedri16Future Laporta adoptuje Pereza
17
Brawo Natalia. Kuźwa ale ona jest piękna kobieta.
1
@NeroTFP1 właśnie tego brakowało. Czegoś nowego. Zawsze mieliśmy mocna ławkę, na Io średnia bym powiedział. Ale są w finale więc rozliczać nie ma co
2
Komentarz usunięty
2
@barcelonaLM erecepty blokneli to sukcesów brak :)
0
@mkord Maroko ma świetnych piłkarzy. Polska?
0
@masa11 to półfinał, nie ma lekkiej gry już.
2
@lucas/catalan i też nic by nie wygrali bo nie mają umiejętności by walczyć o trofea.
0
Komentarz usunięty
0
@cchesterr43 no na zlocie sporo zarobią
0
Komentarz usunięty
1
@HolyGoalie97 piłkarzom to brakuje umiejętności.
0
@RoberDzik lepiej Francję chodź to finał Ch. Wie co lepiej
1
@misterio jeszcze nie koniec. :))))) już koniec
1
@misterio niech mi zawsze każdy w taki sposób zamknie mordę. Dlatego sport jest piękny, nie widzisz walki i nagle odmiana i jest walka.
1
@Comentateiro tu powstają, padają. Prdl nie oglądam zawał. Za stary jestem
1
Cizys z taką formą oni to ugrają. Niesamowite charaktery
0
@Eto'o9 R10 pierwsza część się zgadzam, druga nie. Ogólnie kilku jest pod forma poprostu. Tyle i aż tyle