tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@juarez grał w presezonie, to nawet juniorzy wyglądali lepiej niż on.
1
@barcelonaLM ale w czym jest problemem :)
0
@MesQueUnClub96 ts teraz winia za wszystko :)
1
@Pawel13sz jakie to prawdziwe :)
1
@Kengo presezon w meczach z juniorami odpowiedzią. :) wczoraj mieliście odpowiedź gdzie grali z poukładanym zespołem. Dziećmi sobie możecie grać w gumę na chodniku.
0
@sidi12843 myślę że po szukałbym jeszcze z 4 dzieci po 18lat, rozumiem że gralhys bez 9tki?
0
@speed1 muszą znaleźć Pivota. Poprostu granie bez takiego pomocnika to katastrofa
2
@Destroyer_of_Worlds Jeśli dla ciebie Fermin ma ratować Barce tzn. Że jest bardzo źle :)
1
@Barcanajlepszyteam jo tam. Ruscy w życiu by takich fake nie wrzucali.
1
@blakkudium dobry grajek z tego co widziałem. Ale Psg lubi wszystkich psuć. Więc cholera wie
0
@MesQueUnClub96 patrząc jak Hubert czlapal na korcie. To ćwierćfinał nie jest zły
0
@Messibestplayerintheworld a Mendez na to. Nie będziesz mi mówił co mam robić Bambo
2
Rozumiem ze musieli się na Olmo uprdl, aq teraz walczą z rejestracja?
0
@zadafcb 4 lata temu było 9 w lekkiejatletyce, teraz 1. Więc gdyby na to spojrzeć z perspektywy różnych dyscyplin to jest lepiej. Faceci tylko 2 medale i to drużynowo. Katastrofa
7
@NeroTFP1 idol prawej strony. Co zrobisz. Przyszły minister
2
@Kamilos84 koleś zdobywa srebro IO, majstra europy, świata, ale placek :) Kur. Jakie to Polskie
2
Ale na wprd spuścili, ale szczerze to więcej niż można było liczyć. Atakujących mieliśmy po za forma, a mamy srebro, Brawa dla nich
0
@th@les jest na Iphona Opera?
1
@kuz ta, ta fuks :) proszę cię. Grają poprostu świetnie to finał Igrzysk, a nie orlik. Są lepsi
2
@Szklaner wszyscy słyszą co chca usłyszeć. Takie czasy.
1
@arasz1819 kontuzja jaka złapał powinna trwać max 2 miesiące. Jedzie na kadrę niby powalczyć by zagrać. Miesiąc po mistrzostwach on nadal nawet nie na boisku. Ludzie są wkur. A, zarabia najwięcej, w dupie ma negocjacje, w dupie ma odejście do tego nie ma go na boisku a na wakacjach. Dziwisz się?
0
@Faro jak dropsy przestały działać ufo znikło
4
@FcPortoFan1999 lubisz komuchow?
0
@Pnog37 aha, good luck z marzeniami.
1
@Comentateiro Zajęci praca na alimenty.
0
@Pnog37 Andrejczyk ok, Zapasy kto?
2
@Azi to fake. Ruscy nie mają mikrofalówek. Chyba że te które zajeb. Wcześniej na UA
0
Za darmo to uczciwa cena.
1
@NeroTFP1 a to czasem nie naziści ich atakują? Dlatego przecież Ruscy są w UA.
0
@Messibestplayerintheworld no z lengketem wiadomo. A teraz am. Zapłacimy 40% pensji. A na poważnie doić te Kur. Za Griezmana. Zresztą zawsze to oni nas doja, więc tu będzie tak samo