0

@juarez grał w presezonie, to nawet juniorzy wyglądali lepiej niż on.

1

@barcelonaLM ale w czym jest problemem :)

0

@MesQueUnClub96 ts teraz winia za wszystko :)

1

@Pawel13sz jakie to prawdziwe :)

1

@Kengo presezon w meczach z juniorami odpowiedzią. :) wczoraj mieliście odpowiedź gdzie grali z poukładanym zespołem. Dziećmi sobie możecie grać w gumę na chodniku.

0

@sidi12843 myślę że po szukałbym jeszcze z 4 dzieci po 18lat, rozumiem że gralhys bez 9tki?

0

@speed1 muszą znaleźć Pivota. Poprostu granie bez takiego pomocnika to katastrofa

2

@Destroyer_of_Worlds Jeśli dla ciebie Fermin ma ratować Barce tzn. Że jest bardzo źle :)

1

@Barcanajlepszyteam jo tam. Ruscy w życiu by takich fake nie wrzucali.

1

@blakkudium dobry grajek z tego co widziałem. Ale Psg lubi wszystkich psuć. Więc cholera wie

0

@MesQueUnClub96 patrząc jak Hubert czlapal na korcie. To ćwierćfinał nie jest zły

0

@Messibestplayerintheworld a Mendez na to. Nie będziesz mi mówił co mam robić Bambo

2

Rozumiem ze musieli się na Olmo uprdl, aq teraz walczą z rejestracja?


0

@zadafcb 4 lata temu było 9 w lekkiejatletyce, teraz 1. Więc gdyby na to spojrzeć z perspektywy różnych dyscyplin to jest lepiej. Faceci tylko 2 medale i to drużynowo. Katastrofa

7

@NeroTFP1 idol prawej strony. Co zrobisz. Przyszły minister

2

@Kamilos84 koleś zdobywa srebro IO, majstra europy, świata, ale placek :) Kur. Jakie to Polskie

2

Ale na wprd spuścili, ale szczerze to więcej niż można było liczyć. Atakujących mieliśmy po za forma, a mamy srebro, Brawa dla nich

0

@th@les jest na Iphona Opera?

1

@kuz ta, ta fuks :) proszę cię. Grają poprostu świetnie to finał Igrzysk, a nie orlik. Są lepsi

2

@Szklaner wszyscy słyszą co chca usłyszeć. Takie czasy.

1

@arasz1819 kontuzja jaka złapał powinna trwać max 2 miesiące. Jedzie na kadrę niby powalczyć by zagrać. Miesiąc po mistrzostwach on nadal nawet nie na boisku. Ludzie są wkur. A, zarabia najwięcej, w dupie ma negocjacje, w dupie ma odejście do tego nie ma go na boisku a na wakacjach. Dziwisz się?

0

@Faro jak dropsy przestały działać ufo znikło

4

@FcPortoFan1999 lubisz komuchow?

0

@Pnog37 aha, good luck z marzeniami.

1

@Comentateiro Zajęci praca na alimenty.

0

@Pnog37 Andrejczyk ok, Zapasy kto?

2

@Azi to fake. Ruscy nie mają mikrofalówek. Chyba że te które zajeb. Wcześniej na UA

0

Za darmo to uczciwa cena.



1

@NeroTFP1 a to czasem nie naziści ich atakują? Dlatego przecież Ruscy są w UA.

0

@Messibestplayerintheworld no z lengketem wiadomo. A teraz am. Zapłacimy 40% pensji. A na poważnie doić te Kur. Za Griezmana. Zresztą zawsze to oni nas doja, więc tu będzie tak samo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?