3

Komentarz usunięty

0

@juarez daj mu czas. Nam na 9ce wprdl 3

0

@Encore mogła mieć. Ale Real zapłacił więcej i pokazał lepszy projekt. W sumie każdy pokazuje lepszy projekt od nas.

2

O Real lepszy niż zawsze. W 60 wpadło.
U nas tak podawać będzie na skrzydle Olmo do 01.09 później się połamie i zacznie tak podawać Ferran

0

@blakkudium a to on już u nas nie siedzi na ławce w 3 lidze?

1

@J4no w 70 minucie zrobią swoje. Czyli bez zmian

0

@Herato City tak gra Arsenal lvp teraz Real. Większość zespołów tak gra. Słynne tutaj Leverkusen uwaga też gra na 2 defesnywnych. My zagramy z 0 pomocników defesnywnych. Co może pójść nie tak :)

12

Wszyscy wiedzą jak się skończy. 70 minuta 1-0, zaraz później 2.

0

Komentarz usunięty

0

@KrwawiaceoczyVEB nie wierz w bzdury Romka

3

@kiper09 kolejka po nich chłopie ogromna. Wszyscy biegną po kontuzjowanego Fdj który zarabia więcej od Mbappe, wiecznie kontuzjowanego Fatiego i Langleta z pensja równie wysoka jak mbappe

0

@blakkudium przypominam że Brazylia ma 20% ze sprzedaży. A my zapłaciliśmy podobno 30. Więc do amortyzacji daleko.

2

Komentarz usunięty

0

@Kgorecki2500 chyba w lidze Europy.

5

@supraomnes1 a w życiu. My mamy armię dzieci z potencjałem, starego lewusa, blisko emerytury Gundo, średniego TS i pozostałych na l4. Ale też mamy 5, 10tek to będziemy wiecznie szukać przestrzeni.

0

@Rhaan klub przy dłuższych kontuzjach powinien mieć furtki do kupna innych. Do obniżenia pensji, bonusów, inaczej jak z Polskim l4 w 100% płatnym bo i taki mają nieliczni. Na ch. grać jak można leżeć, czekać, kontrakt się skończy i za darmoszke odejść

1

@arasz1819 przypomnij sobie sagę z Leo dokładną kalka, już jest, mam newsa, gadają, negocjuje, Leo mówi tak, blablabla. A później, ja nigdy nie mówilem że on przyjdzie, nie rozumiem czemu tego nie rozumiecie i macie pretensje

0

Komentarz usunięty

2

@Jonyx tylko my to motto że kibicem się jest słyszymy od 2018r. Trochę już długo śmieje się z nas Europa :(

1

@blakkudium podobno ten Doue jest świetny.

3

Komentarz usunięty

2

@xvcWinterSoldier nic ogólnie ostatnio nie funkcjonuje.

0

@FcPortoFan1999 ja też :)

0

@kuz dla nas to i tak za wysokie progi

2

@Messibestplayerintheworld on nie będzie fałszywych informacji wrzucał :))))) wszystko co prdl jest gówno warte. A teraz się wybiela. Dokładnie to samo było z Messim w identyczny sposób się wybielal.

0

@mordini123 ciężko to będzie się oglądać na dole.

1

@Who_you_mam jakie to było pewne że po ostatnim meczu i koziołku ofiarnym wypadną takie gówno newsy dziennikarzy. Co to jest rakowisko. Masakra

0

@ACMaldini3 zawsze i Wszędzie. Neymar. To był przepiękny moment

0

@barca__rządzi może trzeba było nie robić wałów. Am kupuje na kilogramy, Real wydaje. Masz złodziejskie zarządu, pretensje do socios

2

@kuz o ho. Czas na wakacje. Zmęczony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?