tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Komentarz usunięty
0
@juarez daj mu czas. Nam na 9ce wprdl 3
0
@Encore mogła mieć. Ale Real zapłacił więcej i pokazał lepszy projekt. W sumie każdy pokazuje lepszy projekt od nas.
2
O Real lepszy niż zawsze. W 60 wpadło.
U nas tak podawać będzie na skrzydle Olmo do 01.09 później się połamie i zacznie tak podawać Ferran
0
@blakkudium a to on już u nas nie siedzi na ławce w 3 lidze?
1
@J4no w 70 minucie zrobią swoje. Czyli bez zmian
0
@Herato City tak gra Arsenal lvp teraz Real. Większość zespołów tak gra. Słynne tutaj Leverkusen uwaga też gra na 2 defesnywnych. My zagramy z 0 pomocników defesnywnych. Co może pójść nie tak :)
12
Wszyscy wiedzą jak się skończy. 70 minuta 1-0, zaraz później 2.
0
Komentarz usunięty
0
@KrwawiaceoczyVEB nie wierz w bzdury Romka
3
@kiper09 kolejka po nich chłopie ogromna. Wszyscy biegną po kontuzjowanego Fdj który zarabia więcej od Mbappe, wiecznie kontuzjowanego Fatiego i Langleta z pensja równie wysoka jak mbappe
0
@blakkudium przypominam że Brazylia ma 20% ze sprzedaży. A my zapłaciliśmy podobno 30. Więc do amortyzacji daleko.
2
Komentarz usunięty
0
@Kgorecki2500 chyba w lidze Europy.
5
@supraomnes1 a w życiu. My mamy armię dzieci z potencjałem, starego lewusa, blisko emerytury Gundo, średniego TS i pozostałych na l4. Ale też mamy 5, 10tek to będziemy wiecznie szukać przestrzeni.
0
@Rhaan klub przy dłuższych kontuzjach powinien mieć furtki do kupna innych. Do obniżenia pensji, bonusów, inaczej jak z Polskim l4 w 100% płatnym bo i taki mają nieliczni. Na ch. grać jak można leżeć, czekać, kontrakt się skończy i za darmoszke odejść
1
@arasz1819 przypomnij sobie sagę z Leo dokładną kalka, już jest, mam newsa, gadają, negocjuje, Leo mówi tak, blablabla. A później, ja nigdy nie mówilem że on przyjdzie, nie rozumiem czemu tego nie rozumiecie i macie pretensje
0
Komentarz usunięty
2
@Jonyx tylko my to motto że kibicem się jest słyszymy od 2018r. Trochę już długo śmieje się z nas Europa :(
1
@blakkudium podobno ten Doue jest świetny.
3
Komentarz usunięty
2
@xvcWinterSoldier nic ogólnie ostatnio nie funkcjonuje.
0
@FcPortoFan1999 ja też :)
0
@kuz dla nas to i tak za wysokie progi
2
@Messibestplayerintheworld on nie będzie fałszywych informacji wrzucał :))))) wszystko co prdl jest gówno warte. A teraz się wybiela. Dokładnie to samo było z Messim w identyczny sposób się wybielal.
0
@mordini123 ciężko to będzie się oglądać na dole.
1
@Who_you_mam jakie to było pewne że po ostatnim meczu i koziołku ofiarnym wypadną takie gówno newsy dziennikarzy. Co to jest rakowisko. Masakra
0
@ACMaldini3 zawsze i Wszędzie. Neymar. To był przepiękny moment
0
@barca__rządzi może trzeba było nie robić wałów. Am kupuje na kilogramy, Real wydaje. Masz złodziejskie zarządu, pretensje do socios
2
@kuz o ho. Czas na wakacje. Zmęczony.