0

@kiper09 są granice. Wszyscy z nas łacha dra, jeszcze to? No nie

0

@Tabaluga37 powtórzę się Iga wygrała w fantastycznym stylu z Osaka. Naprawdę mecz był genialny, a sezon ma świetny. Lepszy niż rok temu.

1

@Kapitan hawk no brakuje. Cholernie szkoda ze na swoim korcie przyszła słabsza forma

0

Mocna rzadkość żeby Iga miała 5 break i ani razu nie wygrała gema. Czegoś brakuje

1

@Tabaluga37 nie zgodzę się. Pierwsze pół roku oprócz AO naprawdę dobre. Lepsze niż rok temu. Od Wimbledonu i przerwy po RG strasznie odjechała. Nie wiem, ale fizycznie chyba odpadła co jest pewnie zrozumiałe.
Mecz z Osaka był genialny, jeden z lepszych jaki widziałem Igi, a uwierz mi jestem wymagający co do niej. To Osaka też zagrała genialnie.

1

@adi7adi8 no może, nie krytykuje, oceniam obecny stan Igi. No widać że krwawi. Może i lepiej że z Sabalenka w finale nie będzie. Więcej czasu na trening przed US open

2

Iga forma mutant. Od Wimbledonu ostry zjazd. Strasznie nie równa, wręcz oglądanie jej strasznie męczy jak widać, że i ona się męczy. Może i wygra, ale słabiutko to wygląda. Poziom mizerny meczu.

0

@kuz jesteśmy optymistycznie nastawieni. To początek sezonu, będziemy ciężko pracować. Itd.

1

@Trojanek23 Laporta szuka teraz firmy co na 30 lat wykupi obsługę ochronę na stadionie. Wtedy zarejestrują.

0

@Pawel13sz dobrze ze Olmo do Września jest niezbędny. Później zobaczymy go pod koniec października

0

Komentarz usunięty

2

@Xpert77 spróbuj w nowym browarze Gdańskim.

1

@bartekvisca to jakiś Prius dziś będzie

0

Komentarz usunięty

0

@ShawnC ale oni to zrobili. Inigo tak zarejestrowali

0

@Luciano99 Gavi tak

0

@dawid4444 nie będzie

4

@FCB24 nie zabawkę a biznes Laporty. Gwarantuje ci ze to jest deal ustawiony znając grubasa i Curego

0

@Kamiloza91 rozumiem że dla ciebie prawy obrońca to jak każdy inny? Wiesz ze pomoc w rozumieniu że są różni piłkarze w pomocy od Defensywnego ofensywnego itd. A my mamy. Gundo, Pedri, Gavi, Olmo, Fermin jako ofensywni? Każdy z nich jest dokładnie o tym samym profilu. To tak jakby mieć 4- 9tki i powiedzieć że mamy napastników przecież

1

@Ronin47 opala się w Grecji

0

@kamilop no dlatego cały tydzień trenował. W sobotę wstał i jednak nie.

0

Komentarz usunięty

2

@ShawnC olać pomoc, nie ma nikogo. Gramy 7-3

1

@Pawel13sz I z takiej paki, kasy, wygranych, zbudować obecne wielkie g. To trzeba mieć talent

0

Komentarz usunięty

2

Ta nasza pomoc :) Kabaret :) jeszcze bez Gundogana :)

1

@dawidor9 knajpa jest ogromna. Tv mają z 20. Ale dziś c+ nie wiem. Może zadzwoń

1

@dawidor9 nowy browar Gdańsk. Puszczają mecze, ale nie wiem czy Barce

0

@kondzix2115 betis/Sevilla. Tam wyląduje

0

@Luciano99 jeszcze kolor ważny do spodenek. Takie czasy u facetów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?