13

Posmiejmy sie chociaz z konkurencji :D


2

@Messibestplayerintheworld oczywiscie ze na jego zlecenie. FFPolo to oficjalnie dzienikarz Barcy za czasów Xaviego, do tego od dwóch dni 24h na dobe pokazuja stadion, pokazuja La Masie, aktywni sa jak diabli, jedno wielkie pasmo sukcesów. Lapcio to czysty polityk z propaganda na czele

1

@KamQiX Gdyby u nas mial ktos az 17 kontuzji to nasze rehabilitacje trwaja znacznie dłużej. To Chiesa mysle ze juz musiałby kariere kończyć. Wyleczyli by go za 20 lat

1

@Kidd Statystyki z kosmosu. Normalnie LM nasza

0



Dobrze że Chiesy kontuzje nie budza obaw Zarzadu

0

@ShawnC MD wrzuca wam brednie, a wy wierzycie.

0

@Gaucho Uratowani, Balde to dźwignie.

7

"Po tym jak transfer Nico Williamsa najprawdopodobniej upadł, Barcelona rozpoczęła poszukiwania alternatywy. Wiele mówiło się m.in. o Luisie Díazie czy Kingsleyu Comanie, lecz Kolumbijczyk zostanie w Liverpoolu, a Francuz ma niepokojącą dla klubu historię kontuzji. Dlatego też Deco i Joan Laporta mieli według Mundo Deportivo upatrzyć sobie innego zawodnika - Rafaela Leão. "

Francuz ma niepokojącą historie kontuzji :)))) Dobrze, że Olmo nie ma.

0

@Lisek to jest transfer Laporty.

0

I teraz Gundo grubego załatwi. Pójdzie do Realu

2

@Derean To jest fake. Nigdzie Romero takiego czegoś nie napisał

0

@AlwaysBlaugrana Bo Nike nic dziś nie musi. Kontrakt ma jeszcze pare lat. Wrócą do negocjacji pewnie bliżej końca.

0

@SkilledHydra16 Roque nikt nie kupi, wypożycza go. A te dzbany wszystko to robią by zarejestrować Olmo i pewnie Cancelo

0

Komentarz usunięty

0

@parpe no raczej wszyscy piszą o inwestorzy na poziomie 49%. Nigdy więcej złodziejskich zarzadow, poprostu inwestor nie pozwoli na to. Jaki inwestor by dał zgodę na sprzedaż 3 razy tej samej licencji bo pierwsze dwie nie płacą, a 3 jest firma cateringowa która kupuje całkowicie nie ich model biznesowy Barce Vision. Śmierdzi potężnym wałem

3



Dzień dobry my po Viktora. Możemy dać 5 baniek i wypożyczymy jeszcze lengleta i opłacimy 5%, pensji

2

@Kondziubarca wiesz ilu naiwnych się znajdzie.

1

@AlwaysBlaugrana Nike ma czas. To Laporcie zależało na przedłużeniu

1

@parpe no faktycznie co roku wypychani są piłkarze z klubu. Powinniśmy być dumni z zarządu

0

Komentarz usunięty

1

@Safrani o sprzedaży 49% inwestorowi ja pisze od dawna. Co złego w modelu który ma również Bayern? Co roku gruby sprzedaje aktywa.

2

Na każdej możliwej stronie, cały tweet. Całe środowisko Barcy wkur. Na Laporte. No i w każdym klubie kibice by wyszli pod stadion. W Barcelonie socios na plaży. Sami sobie odpowiedzcie czy model socios jest efektywny. Laporta robi co chce bo może.

2

Komentarz usunięty

0

@KrychaFCB Ty ,myslisz ze to piłkarze decyduja? To agenci i pieniadze decyduja kto przychodzi i gdzie

1

@SeWo77 No bo ma racje. Obie sytuacje to czerwone. A że ci sie to nie podoba, no musisz żyć.

0

Komentarz usunięty

0

@PIWOSZ89 Bo fanatycy Realu to idioci. Zawsze cały swiat przeciw tej ekipie patologicznej.
Tam dwóch doklejono nawet.

3

@Comentateiro Modric tez juz emerytura. Utrata obu panów to mocny strzał w Real

1

@pride1899 na telefonie odpalałem, na różnych apkach vpn. Na Laptopie nie weryfikowałem. Ale dziś wróciłem, wiec w przyszłości zweryfikuje jak to na innych vpn z laptopa

0

@ranger3120 Gumy to raczej aktywacje miesni przed treningiem. Jest to super na start, ale na tym nie zbudujesz mięśni.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?