1

Faye mimo zainteresowania innych przychodzi do Barcy z nikim innym nie negocjujac. Faye odchodzi po roku, Olmo łączony z Barca od 2 lat. Co łączy ich, ten sam agent. Coś czuję tu śmierdzący układzik. Bo strasznie się uparli na Olmo

1

@KamQiX Araujo już chce.

0

@D10SLEO spadamy bardzo mocno z wynagrodzeniami. My mamy bardzo niski limit ffp. Bo w dupie jesteśmy. Kontrakt dwoch/3 piłkarzy nie byłby problemem dla zdrowego klubu. My nim nie jesteśmy, Laporta sprzedaje na kilogramy aktywa, jest artykuł na głównej że dźwignie ll ma w dupie. Potrzebny inwestor a nie Kur. Wały kreatywne. Dlatego jesteśmy w dupie. Bez wyników to upadek klubu.
@Eric_Abidal_22 Gavi kontuzja
Araujo wieczna kontuzja
Pedri wieczna kontuzja
Balde proszę cię to nie ten poziom.
Co chcesz zrobić z takimi piłkarzami? W lm walczyć? Tak jak zrobisz zespół dookoła nich. Zobacz reprezentację Hiszpanii tam połowa to nazwisk nie znacie, a nie dzieci, doświadczeni piłkarze balans składu pomysł. Cubarsi pogoniony do domu po doświadczenie. To jest pomysł na zespół. Pokaz mi zespół z ostatnich 20 lat co w składzie ma 60% dzieci i coś zdziałał?

2

@D10SLEO stawiasz na szkółkę, masz kredyty, bo są ogromne, nie wchodzisz do lm nawet i finanse zdrowe prawda? Koszulki, mkt, Ch.. Strzela. Barca musi mieć piłkarzy z wysokiej półki, a nie granie Kur. Cała szkółka co z 3 ligi nie wyjdzie. Ja nie widzę przeszkód byś oglądał Barce B jak tak wielbisz szkółkę.
Barca musi się sprzedać w części, spłacić długi, wyjść na 1:1 i mądrze kupować najlepszych i mieć sportowy projekt. To musi zrobić, bo teraz pudruje trupa, nie wygrasz nic grając 7-ma dziećmi.

0

@beter2 Barcelona Enrique grała straszna kupę. Oprócz wiadomego sezonu reszta to męczenie buły. Ta taktyka wiecznego posiadania piłki, miliarda podań. Na wymioty mnie bierze jak wspominam.

0

@Pnog37 I Daj Lewandowskiemu kontrakt w którym 36 latek ma 36 baniek pensji i kolejny sezon za pasem.

1

@doc PSV dawało 11+4. Ale my tam wolimy za 10

1

@KrwawiaceoczyVEB Zamknac klub. Wielki Fort odejdzie z bagazem 3 meczy na krzyż. Wypozyczać dzieciaki niech sie rozwijaja i wracaja gotowi do klubu.

6

Zakupy Laporty
Joan Laporta has brought in 24 players during his second term as President, but only 8 of them are still with the club. Via @diarioas


- Ferran Torres ✅
- Emerson Royal ❌
- Yusuf Demir ❌
- Pierre-Emerick Aubameyang ❌
- Memphis Depay ❌
- Sergio Agüero ❌
- Eric García (could still leave) ✅
- Luuk de Jong ❌
- Adama Traoré ❌
- Dani Alves ❌
- Raphinha ✅
- Jules Koundé ✅
- Robert Lewandowski ✅
- Pablo Torre ✅
- Andreas Christensen (could still leave) ✅
- Franck Kessié ❌
- Héctor Bellerín ❌
- Marcos Alonso ❌
- Vitor Roque (on his way out)❌
- Oriol Romeu ❌
- Ilkay Gündogan ❌
- João Félix ❌
- João Cancelo (could still come, but looking increasingly unlikely) ❌
- Iñigo Martínez ✅

4

Zobaczcie jak to działa, wpierw pokazuja ze niby wyzej od Ronaldo, a jak juz skacze to wyraźnie piłka jest niżej zawieszona


1

@PatrykBarca oni nie kumają że on rezygnuje z pensji za przyszły kontrakt
@marcin62 tak druczek jest taki że mógł powiedzieć, nie nie odchodzę.

0

@Coutinho007 jak myślisz czemu Motta go nie, chce koleś z sezonu ma statystyki mierne.

0

@Gall o Cubarsiego też nikt się nie zabija. Sprzedajmy?

7



I teraz Laporta - kogo by tu sprzedac? Hmmm, może Fermin, oooooooo Kounde pewnie kupia. Tak zrobimy, mamy 20-tu dzieciaków w 3 lidze, dadza rade

0

@Gall W Gironie najlepszy obrońca.

3

@Toretto Bułka, mięso, ser, ogórek, sos. Proszę

4

Komentarz usunięty

1

@Jakchcesz haha piękny pocisk. Piękny

1

Yeah Gundo podpisał dokumenty. Za chwilę Olmo jest nasz. Wielki transfer, wielki

3

@Pawlusek Mistrzu oni Olmo zarejestrować nie mogą, a kupia kolejnego piłkarza 60 baniek, jednorazowej opłaty plus pensja. Nico nie ma i nie będzie. Koniec historii

5

@michal26 Wręcz identycznie, cały tydzień wyzywam to co się robi z klubu czegoś co człowiek ogląda od ponad 20lat. Jak narkotyk, wiem że jest obecnie bardzo trujący, ale nadal cisnę każdy mecz. Człowiek w każde okienko myśli sobie no już najgorsze za nami, to zarząd non stop dokarmia gow. :(

0

@Fizzy Womack w skrócie.
Mamy świetny skład, świetnych młodzików mistrzów europy i fantastycznego trenera, stadion się buduję, "teraz moment sztucznego wzruszenia grubego". Jestem dumny z bycia socios. Visca

0

@CZAJUN_119 odejście Leo

2

@Culer9002 w ostatnich dwóch sezonach, dwa pierwsze 3. A później Chiesa nie lubię cię

2

Teraz co gorsze decyzję Laporty. Czy może to że nawet socios podczas najbliższego meczu nie planują zrobić oprawy z niezadowoleniem. W legii, Lechu huczaloby, transparenty, gwizdy, flagi, a w sobotę będzie socios ze słonecznikiem w pysku jak zwykle. Obejrzą po marudzą i na chatę.

1

@K1XPL bo cały czas kupujemy. Przypominam 40 baniek Roque. 55 Olmo. Co okienko kogoś kupują, a że się nie sprawdzają

1

@Rust_Cohle a ci dalej kupują :)

1

@AduŚ07 no myślę że ta trabe powietrzna wygenrrowali specjalnie

1

@blakkudium podobny do Pedriego brać :)

1

@NeroTFP1 gwarantuje ci ze nikt się nie zdziwi. :) wręcz duża część nawet czeka kiedy Olmo standardowo się połamie we wrześniu. Nie że mu życzę, chodzi o historie. Chodź trzymam kciuki by tak nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?