1

@Derean tier 1. Jak możesz nie wierzyć :)

3

@Bulbulator statystyka mówi, najwięcej wypadków powodują nowi kierowcy, młodzi kierowcy. Obnixmy próg wejścia. Ma sens

1

@joloskyy Po 3 meczach to nic nie znaczy. Potwierdzenie ze dobrze idzie dla wszystkich to bedzie w LM. Jak zaczniemy wygrywać ze znanymi markami to da kopa w zespole. W lidze 3 mecze nic nie znacza. Jedna porazka i bedzie krzyk

1

@pacior95 To ze patologiczny pomysł i az niewiarygodny wlasnie zdementował Betis.


1

@Messibestplayerintheworld w tym klubie obecnie wszystko jest klejone klejem biurowym.

3

@Comentateiro spokojnie, remis, albo wygrana w słabym stylu i bedzie wszyscy out

2

@Kidd Po koncu poprzedniego sezonu powinien polecieć.

1

@Messibestplayerintheworld Bo jego miejsce nie jest w klubie takim jak Barca

0

@Szklaner to ze to patologiczne wypozyczenie. Kupuje pilkarza, a za wypozyczenie teoretycznie to wrecz my placimy a nie oni. Kabaret

1

@matiz1514 no wałeczki z Barca vision nie pykły. Wiec czego tu nie rozumieć. LL nie zaakceptowała 4 juz firmy tego tworu Laporty

1

@Szklaner Pokaz mi przykład wypozyczania pilkarza z klubu x do y. Gdzie po powrocie i sprzedazy klub y ma hajs z tego.

0

@tristan87 No ale tak szczerze to jakościowo na pewno jest w gronie najlepszych.

0

@Szklaner Gdzie tu widzisz podobienstwo? Tu zwykłe wypożyczenie, poprzednie to kupno 50/50 obu ekip, wiec logicze udziały. Tu kompletnie nie logiczne i bez podstaw. Nigdy nie widzialem by wypozyczac pilkarza i po powrocie to biorca ma sobie jeszcze udziały w sprzedazy w klubie który ma pełne prawa do karty.

1

@Szklaner nie to samo bo połowę za transfer zapłacił Betis. Tu Betis nic nie płacił, to patologia

0

@partymaker to jest dopiero twór wraca nasz piłkarz i my sprzedajac go musi oddać % :)

0

@partymaker co nie zmienia że odszedł i nigdzie nie pracuje, co znaczy że odszedł przez Laporte no bo chyba nie powiesz mi że Deco lepszy

5

@nowy19pl nie wymagaj od socios za duzo

0

@neolodz Odeszłood Grubego 12 Dyrektorów. Alemany - Cruff nawet nowej pracy nie maja. Jak myslisz dlaczego? To co robi Laporta to jedno wielkie kretactwo

2

Koleś nie przyjął piłki, komentator, ale to sprytnie zrobil :) Jakość komentarza dziś równie żenujący jak sam mecz

0

Ten mecz to wyścig upośledzonych

1

@Kondzix pisze to od początku. Dla mnie straszny placek i ja prawdę potrzebujemy tam wzmocnienia. No ale wiadomo wielka la masia

1

Komentarz usunięty

1

@Szklaner cyrku cd. :)

0

@Kaku11 Olmo zdrowy jest dobry

0

@PatrykBarca miał.

1

Faye mimo zainteresowania innych przychodzi do Barcy z nikim innym nie negocjujac. Faye odchodzi po roku, Olmo łączony z Barca od 2 lat. Co łączy ich, ten sam agent. Coś czuję tu śmierdzący układzik. Bo strasznie się uparli na Olmo

1

@KamQiX Araujo już chce.

0

@D10SLEO spadamy bardzo mocno z wynagrodzeniami. My mamy bardzo niski limit ffp. Bo w dupie jesteśmy. Kontrakt dwoch/3 piłkarzy nie byłby problemem dla zdrowego klubu. My nim nie jesteśmy, Laporta sprzedaje na kilogramy aktywa, jest artykuł na głównej że dźwignie ll ma w dupie. Potrzebny inwestor a nie Kur. Wały kreatywne. Dlatego jesteśmy w dupie. Bez wyników to upadek klubu.
@Eric_Abidal_22 Gavi kontuzja
Araujo wieczna kontuzja
Pedri wieczna kontuzja
Balde proszę cię to nie ten poziom.
Co chcesz zrobić z takimi piłkarzami? W lm walczyć? Tak jak zrobisz zespół dookoła nich. Zobacz reprezentację Hiszpanii tam połowa to nazwisk nie znacie, a nie dzieci, doświadczeni piłkarze balans składu pomysł. Cubarsi pogoniony do domu po doświadczenie. To jest pomysł na zespół. Pokaz mi zespół z ostatnich 20 lat co w składzie ma 60% dzieci i coś zdziałał?

2

@D10SLEO stawiasz na szkółkę, masz kredyty, bo są ogromne, nie wchodzisz do lm nawet i finanse zdrowe prawda? Koszulki, mkt, Ch.. Strzela. Barca musi mieć piłkarzy z wysokiej półki, a nie granie Kur. Cała szkółka co z 3 ligi nie wyjdzie. Ja nie widzę przeszkód byś oglądał Barce B jak tak wielbisz szkółkę.
Barca musi się sprzedać w części, spłacić długi, wyjść na 1:1 i mądrze kupować najlepszych i mieć sportowy projekt. To musi zrobić, bo teraz pudruje trupa, nie wygrasz nic grając 7-ma dziećmi.

0

@beter2 Barcelona Enrique grała straszna kupę. Oprócz wiadomego sezonu reszta to męczenie buły. Ta taktyka wiecznego posiadania piłki, miliarda podań. Na wymioty mnie bierze jak wspominam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?