tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Derean tier 1. Jak możesz nie wierzyć :)
3
@Bulbulator statystyka mówi, najwięcej wypadków powodują nowi kierowcy, młodzi kierowcy. Obnixmy próg wejścia. Ma sens
1
@joloskyy Po 3 meczach to nic nie znaczy. Potwierdzenie ze dobrze idzie dla wszystkich to bedzie w LM. Jak zaczniemy wygrywać ze znanymi markami to da kopa w zespole. W lidze 3 mecze nic nie znacza. Jedna porazka i bedzie krzyk
1
@pacior95 To ze patologiczny pomysł i az niewiarygodny wlasnie zdementował Betis.
1
@Messibestplayerintheworld w tym klubie obecnie wszystko jest klejone klejem biurowym.
3
@Comentateiro spokojnie, remis, albo wygrana w słabym stylu i bedzie wszyscy out
2
@Kidd Po koncu poprzedniego sezonu powinien polecieć.
1
@Messibestplayerintheworld Bo jego miejsce nie jest w klubie takim jak Barca
0
@Szklaner to ze to patologiczne wypozyczenie. Kupuje pilkarza, a za wypozyczenie teoretycznie to wrecz my placimy a nie oni. Kabaret
1
@matiz1514 no wałeczki z Barca vision nie pykły. Wiec czego tu nie rozumieć. LL nie zaakceptowała 4 juz firmy tego tworu Laporty
1
@Szklaner Pokaz mi przykład wypozyczania pilkarza z klubu x do y. Gdzie po powrocie i sprzedazy klub y ma hajs z tego.
0
@tristan87 No ale tak szczerze to jakościowo na pewno jest w gronie najlepszych.
0
@Szklaner Gdzie tu widzisz podobienstwo? Tu zwykłe wypożyczenie, poprzednie to kupno 50/50 obu ekip, wiec logicze udziały. Tu kompletnie nie logiczne i bez podstaw. Nigdy nie widzialem by wypozyczac pilkarza i po powrocie to biorca ma sobie jeszcze udziały w sprzedazy w klubie który ma pełne prawa do karty.
1
@Szklaner nie to samo bo połowę za transfer zapłacił Betis. Tu Betis nic nie płacił, to patologia
0
@partymaker to jest dopiero twór wraca nasz piłkarz i my sprzedajac go musi oddać % :)
0
@partymaker co nie zmienia że odszedł i nigdzie nie pracuje, co znaczy że odszedł przez Laporte no bo chyba nie powiesz mi że Deco lepszy
5
@nowy19pl nie wymagaj od socios za duzo
0
@neolodz Odeszłood Grubego 12 Dyrektorów. Alemany - Cruff nawet nowej pracy nie maja. Jak myslisz dlaczego? To co robi Laporta to jedno wielkie kretactwo
2
Koleś nie przyjął piłki, komentator, ale to sprytnie zrobil :) Jakość komentarza dziś równie żenujący jak sam mecz
0
Ten mecz to wyścig upośledzonych
1
@Kondzix pisze to od początku. Dla mnie straszny placek i ja prawdę potrzebujemy tam wzmocnienia. No ale wiadomo wielka la masia
1
Komentarz usunięty
1
@Szklaner cyrku cd. :)
0
@Kaku11 Olmo zdrowy jest dobry
0
@PatrykBarca miał.
1
Faye mimo zainteresowania innych przychodzi do Barcy z nikim innym nie negocjujac. Faye odchodzi po roku, Olmo łączony z Barca od 2 lat. Co łączy ich, ten sam agent. Coś czuję tu śmierdzący układzik. Bo strasznie się uparli na Olmo
1
@KamQiX Araujo już chce.
0
@D10SLEO spadamy bardzo mocno z wynagrodzeniami. My mamy bardzo niski limit ffp. Bo w dupie jesteśmy. Kontrakt dwoch/3 piłkarzy nie byłby problemem dla zdrowego klubu. My nim nie jesteśmy, Laporta sprzedaje na kilogramy aktywa, jest artykuł na głównej że dźwignie ll ma w dupie. Potrzebny inwestor a nie Kur. Wały kreatywne. Dlatego jesteśmy w dupie. Bez wyników to upadek klubu.
@Eric_Abidal_22 Gavi kontuzja
Araujo wieczna kontuzja
Pedri wieczna kontuzja
Balde proszę cię to nie ten poziom.
Co chcesz zrobić z takimi piłkarzami? W lm walczyć? Tak jak zrobisz zespół dookoła nich. Zobacz reprezentację Hiszpanii tam połowa to nazwisk nie znacie, a nie dzieci, doświadczeni piłkarze balans składu pomysł. Cubarsi pogoniony do domu po doświadczenie. To jest pomysł na zespół. Pokaz mi zespół z ostatnich 20 lat co w składzie ma 60% dzieci i coś zdziałał?
2
@D10SLEO stawiasz na szkółkę, masz kredyty, bo są ogromne, nie wchodzisz do lm nawet i finanse zdrowe prawda? Koszulki, mkt, Ch.. Strzela. Barca musi mieć piłkarzy z wysokiej półki, a nie granie Kur. Cała szkółka co z 3 ligi nie wyjdzie. Ja nie widzę przeszkód byś oglądał Barce B jak tak wielbisz szkółkę.
Barca musi się sprzedać w części, spłacić długi, wyjść na 1:1 i mądrze kupować najlepszych i mieć sportowy projekt. To musi zrobić, bo teraz pudruje trupa, nie wygrasz nic grając 7-ma dziećmi.
0
@beter2 Barcelona Enrique grała straszna kupę. Oprócz wiadomego sezonu reszta to męczenie buły. Ta taktyka wiecznego posiadania piłki, miliarda podań. Na wymioty mnie bierze jak wspominam.