- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1736 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
60 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Conradxc
8
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1736 Culés
9
Dwie wygrane w lidze i widzę, że na La Bambie Barcelona już nie jest tak śmiesznym klubem jak tydzień temu. Gaśnica Flick z Niemiec zadziałała.
4
@Comentateiro co więcej, można odnieść wrażenie jakby ludzie czekali na rejestrację tej niepotrzebnej szklanki Olmo :D
3
@Comentateiro spokojnie, remis, albo wygrana w słabym stylu i bedzie wszyscy out
2
@Comentateiro myślę że problemy obecne to brak podpisu z NIke.I tu Laporta liczył że inaczej to będzie wyglądało.
Barcą musiała i dala szanse wychowankom i ma ich sporo.
Cubarci,Balde,Gavi, wraca Olmo choć tu różnie mówią czy jest czy nie jest,Bernal,Casado, Yamal są i inni.
Ma problem z graczami którzy tu nie pasują jak Torres,oraz z niektórymi pozycjami jak lewy skrzydlowy.
Ten skład jest młody i głodny. Co powoduję że są niebezpieczni.Ale czy głęboki to się okaże.Mamy problemy z kontuzjami
Gavi, Araujo , Christiansen tych 3 to 1 skład.Fati który w presezonie dobrze się prezentował niestety na razie kariera zniszczona.m de jong.Powrót tych zawodników jest kluczowy aby Barcą nie poszła w klasyfikacji w dół i powalczyła o jakieś miejsce w pucharach aby lM szybko nie przegrać.Chodzi o to aby ten zespół szybko się nie zmęczył jak było to z Monaco.Bo byli zmęczeni.Snuli się.
Generalnie tak to wygląda.
Z Realem też ten zespół ma problem bo nie ma Krossa jak gwiazdy tu nie rozwiążą same meczu to wpadki będą się zdążały.Bo nie ma rozgrywającego.i problem jest że stoperem.Choć na papieże wygląda to bardzo dobrze.Myślę że la liga będzie bardzo ciekawa.Choć oba zespoły uzupełnią pełnię składów w następnym sezonie.Barca jak podpisze umowę z nike a Real zobaczy czy rozgrywający jest im potrzebny.Bo ktoś tę piłkę przy autobusie musi dostarczyć.Kwestia klasyków to kwestia kontuzji w przypadku Barcy ilu zawodników wróci ilu będzie mieć kontuzji i jaka forma po powrocie z kontuzji. to jest kluczową sprawą.W przypadku Realu zgranie.Czy gwiazdom będzie na dłuższa metę chciało się wracać do obrony i też tyczy się to całego dystansu ligi bo na Barcę będą zmotywowani.
Sezon zapowiada się ciekawie.....Tylko oglądać....
Co do rejestracji jak mówię umowa z Nike to nie wyszło na ten moment.