tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Ok, dogadane, nie bedze Rabiota
0
@Messibestplayerintheworld :) Kolesia za 4 banki z pensja sprzataczki nie mogli, to zrobia kolesia za 30 baniek? Masz coś z głowa?
1
Jak ci durnie znowu oddadza Środkowego obronce, albo i nawet DM to nie wiem jak ocenic ten zajeb. zarzad idiotów
4
@vangoor Pojawił sie niespodziewanie wyrok sadu, że Barca nie może wypowiedzieć umowy Nikez. Nagle plan misterny poszedł w pizdu
0
@Eto'o9 R10 Co ma to do zajeżdzania dzieci?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
HM. No to grupa śmierci
1. City, Bayern, Juventus, Leverkusen, Sporting, Feyenord, Monaco, Sparta Praga / nie moga byc 2 druzyny z tego samego kraju
1
@kanver_ nic to nie zmienia Pep mówił od początku, że Foden jest świetny. I co, no i grał nawet słabszymi, a Foden wprowadzał z głową. U nas 17 latek kopnie piłkę i co i gra wszystko od dechy do dechy. Czy Cubarsi musiał grać za Xaviego później wszystko? Nie, nie musiał a grał. I tak zajada dzieci. Czemu Bernal grał 100 minut? Rozumiem że nie mogliśmy go zdjąć i wprowadzić Cassado? Tylko wchodził ofensywny Fermin jako 10? Po co?
3
@Aragorn33 napisałbym że to powinno otworzyć oczy na cały bełkot dziennikarski ale tu jak napisze @januszzwejherowa na Twitterze że Neymar powiedział tak, a Leo przywiezie go na koniu to ludzie w to uwierzą
0
@blakkudium wynocha z takimi piłkarzami
3
I o tym Koeman mówił, że FDJ i Barca spieprzyli kontuzje. Powinien przy pierwszej kontuzji być operowany, a ci reperowali go asekuracyjnie. Tylko to piłkarz musi się zgodzić na operacje.
0
@lntrowertyk szok i niedowierzanie. Olmo zarejestrowany wywaleniem Christensena, a kolejnego mieli zarejestrować? Jak?
1
@blakkudium kolejny orzeł na Var. A Var jest równie ważny co główny sędzia.
0
@Azi Barca nie ma problemów z przychodami, a z długami. I sprzedaż 49% inwestorowi pozwoli je spłacić oraz, że będzie miał kto patrzeć na łapska zarządu, socios tego nie robią.
1
@Mocher jaki klub odda ci kluczowa pozycje w styczniu
1
@Borry problem ostatniego meczu to problem i Soto ale i Var a kto tam siedział?
0
Reasumując wysrywy dziennikarskie.
Oprócz FRomano bo on twierdzi że tematu młodziaka do Barcy już nie ma.
Ktoś z zarządu, trener zadzwonili do piłkarza namawiają go by do nas przyszedł, on dał ok, a następnie powiedzieli ze my nie mamy ffp i jedz do Saldsburga? Czy Laporta może przestać ośmieszać nas na arenie narodowej?
Nie ma hajsu, dźwigni już nikt nie kupuje i jego wałów, trudno, nic nie wygramy to może w końcu ktoś przyjdzie po rozum do głowy i zmodyfikuje model socios
0
@gaucho104 dzięki ich naglasnianiu sędziowie po których jadą, w ich meczach jak już popełniają błąd to na ich korzyść. Lepiej nic nie robić
3
@Szakalaka12369 a tu dlaczego. No ale lepiej szczegółów nie podawać co?
Skąd taki wzrost kwoty nagród w tym roku? "Kiedy pracowano nad projektem budżetu Kancelarii Sejmu na 2024 r., planowano, że podwyżki dla pracowników wyniosą 7,7 proc. – tyle samo, co dla całej budżetówki" - przypomina serwis. Jednak po zmianie władzy i sformowaniu rządu przez Donalda Tuska, nastąpiła zmiana planów.
Premier obiecał pracownikom budżetówki 20-procentowe podwyżki. Nie obejmowało to jednak pracowników Kancelarii Sejmu i doprowadziło do głośnego sprzeciwu. "Z wewnętrznej sejmowej korespondencji, do jakiej dotarł 'Dziennik Gazeta Prawna' wynika, że choć na 20-proc. podwyżki urzędnicy w tym roku nie mogą liczyć, mają obiecane nagrody" - podaje "Fakt".
0
@jacobFCB nawet jakościowo by było wtf
1
@Luciano99 pewnie ffp
2
@Zoker ta sranie w banie
0
@bartekvisca nic się nie zmieniło. Takie granie od drugiej połowy jak za Xaviego i dużo indywidualnych błędów.
0
@Derean nasza pozycja nie jest dobra bo szukają pivota 2 dni przed końcem okienka.
0
@kamilop no to lepiej nie wyoozyczajmy. Bo za rok odejdzie, tragedia
0
@Derean Jak to jest ze my za wypożyczenie musimy płacić. A jak my wypożyczamy to wręcz doplacamy bo pensje opłacamy. Klub mem. Sprzedać te prdl 49% udziałów i wrócić do normalności.
0
@Pnog37 Deco jest na wakacjach. Ludzie Kur. Przestańcie wierzyć już w te bzdury. Koniec, finito z okienkiem
1
@Pnog37 Deco-Portugalczyk-przylecial do Portugalii. Szok i nie dowierzanie.
0
@Derean I to bardzo powazne kontuzje, a nie popierdółki
1
Sezon wystartował 3 tygodnie temu.