tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB no musical to nie dla mnie
1
@Kapitan_SW ja kompletnie nie widzę sensu organizacji tego turnieju. Lm v2.
1
@vangoor każdy z nich wróci po zgrupowaniu i zagra w Realu. Drobne jakieś pitolenie by nie grać więcej. Militao faktycznie może nie
0
@Crystalline znajdź sobie na yt ich koncert z nią. Śpiewa ich dawne kawałki, ten sam styl. Dobrze się słucha
3
@Pnog37 To jest dziennikarz Laporty. Zwykły bełkot na zlecenie. Leao itd. tylko on grzał
1
@paquito88 wal reklamację też na kuriera.
2
@kuz spoko, mocno w ich klimacie. Kobita daje rade.A Yt jest ich koncert z nią i naprawdę daje rade jej wokal
1
@tristan87 nasza kadra liczy 18 piłkarzy. Dlatego nie nastawiajmy się na puchary itd.
1
@Linnox Jak to jebnie co ma naciagniete to wyjdzie średnio. Ale fakt piękna kobieta
2
@Kondziubarca Ja jestem dodatkowo pewny, że La Bamba dalej bedzie te newsy łykać, że niby prawdziwe
0
@BorzyKrzys ta presja PSL na obniżenie zdrowotnej tylko dla przedsiębiorców też jest śmierdząca.
0
@Kgorecki2500 problem by kaplicę zrobić w Sejmie i tam wierzący niech się modlą? Czy to właśnie nie tam jest miejsce na modlitwy?
0
@iuiuiuiu dla mnie 50/50. Nie wierzę temu człowiekowi
0
@Kondziubarca Okienko Fake newsów każdego gazeciarza nic ciebie nie nauczyło?
1
@iuiuiuiu Mysle, że Laporta jest tak samo wiarygodny jak nasi Politycy. Nic nie wiadomo kiedy tam zagramy
1
@Comentateiro Nie da sie tego ogladać. Ja wyłączyłem i tylko zerkałem na wynik.
0
@Cvzx ale on już jest najlepszy. Tzn. Tak sądzi
0
@kanver_ szmata bramkarza
4
Zajada Yamala, za dużo ten dzieciak gra
0
@betonito gra to samo, zawsze na ryzyku, zawsze tak samo. Jak w dany dzień te ryzyko nie wpada, Iga nie ma innej broni. Ale na pewno też fizycznie już padła
0
@mekston I właśnie tam jedynka rankingu ma być solidna, a nie jakieś turnieje poboczne
0
Eh Iga nie dała mi zarobić, stawiać chciałem na Muche i pewnie byłby kurs z 4. A ona już wcześniej udowodniła, że jest kompletnie pod forma. Widać to od zakończonego RG, nie wiem co, ale od tego czasu Igi się oglądać nie da, czytam 40 niewymuszonych, blamaz jedynki światowej i chyba to bardziej boli, porażki Igi są zawsze z przytupem
0
@michal26 ona się obudzi jeszcze, ale Pegula to nie wyznacznik.
1
@michal26 może się obudzi, ale bądźmy obiektywni, Iga jest bez formy od Wimbledonu
1
@KacperVEB pisałem, jak Iga dotrze do półfinału oraz Mucha stawiam hajs na Muche.
5
@FabianekMrozek kraść trzeba umieć. Nic na niego nie mają. Tam są słupy itd.
1
@Mow_mi_Douglas wystarczy poczytać te wczorajsze jego wypociny. Morawiecki by się nie powstydził. Ogólnie wszystko co się dzieje w klubie jest w 100% zaplanowane i tak ma być. Ale najlepsze to było o stadionie, normalnie nasz jastrząb. Kiedy stadio? Czy jest opóźnienie?
- wszystko jest zgodnie z tempem, może będzie szybciej, może później. Wszystko jest ok
16
@cules100pro a może poprostu trzeba zmienić piłkarza.
0
@Encore ona jest wypoczęta, zmotywowana. A Iga odwrotnie chodź gra co raz lepiej. Długi sezon za Iga i to widać
0
@Barcanajlepszyteam Probowali, ale od razu strajk, palenie warszawy itd. Masz krótka pamięć czy masz 20lat?