tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dankho94isback Ludzie i tak się nie naucza że jeden sezon wiosny nie czyni
4
@Kgorecki2500 głupoty. Oglądam to od kilku dni. Mówili że będzie katastrofa na południu. To co rząd starał się uspokajać że nie będzie skali we Wrocławiu itd. O południu od początku mówiło że trzeba szykować się na najgorsze
0
@kolomen2 remis myślę
1
@Kapitan hawk PiS ma swój sztab kryzysowy Gwarantuje ci. Czekają aż zejdzie i wtedy jak to Tusk winny
8
@blakkudium ofensywnie, bez zaskoczeń
0
@bartas97 ciekawe czy paragon mi wystawi. Pieprzone hieny
2
@Arden Good Job i tak trzymać. Zdrowia
1
Są priorytety. Chociaż akurat sam nie wiem czy to aby nie dobrze, że się obie frakcje tu nie mieszają, Premier = Prezydent
1
Po pękniętej tamie juz zalewa kolejna wieś.
1
Czyli prawda
0
@mkord Porównaj filmik ze zdjęciem, woda juz jest znacznie wyżej
0
@Kidd Czemu miałaby pęknąć, gdzieś o tym piszą?
1
@Pedri16Future on pół roku nie grał, pytanie kiedy wróci do formy, czy w ogóle.
4
@mekston no fakty są takie ze wybitnie bogaty i rozwinięty kraj jakim jest Austria oglasil stan klęski zywiolowej i walczy z powodzią. Nie da się przed wszystkim zabezpieczyć. To co tam spadło w te kilka dni to coś co się nie dzieje. Teraz trzeba ludzi ewakuować a ocena za tydzień, dwa jak wszystko z gór spłynie. Piszesz o politykach, a weź wpis jakiegoś polityka z ostatniej godziny i zobacz jaka nienawiść w komentarzach.
6
No to u nich już prawie 97r. Brakuje z pół metra
0
@pt9 bez przesady, Grunwaldzka trochę popływa nic więcej
3
@tomek8756 a tu odp. Gdzie poszły te wozy. Ale to jest zlamas.
9
@marcin62 dla mnie jak ktoś jest prawomocne skazany za hejty w necie itd. Powinien oprócz przeprosin być wskazany z imienia, nazwiska. Powiedziałby ktoś ze to nic nie da, a ja uważam że jak rodzina, znajomi, osoby z pracy dowiedzą się jakim zjeb. Ktoś jest to poprostu przestanie. To konto jest na zlecenie ale jednak ktoś z imienia i nazwiska tam za nim stoi
3
@Technik no i tak siedź
0
@pt9 a ja mnóstwo gdzie tego nie robili. Jak to jest ze to zawsze w RM w drugą stronę? W 90% przypadków Var by nie reagował. No ale nazwisko sędziego na Var zobowiązuje
0
@Technik to może usiądź
0
@bartekvisca Wrocław dopiero wt/sr. Ale zbiornik który postawiono w 2020 ich uratuje, nic tam się dziać nie będzie.
5
Nasi i Czesi krzyczeli że to co idzie to armagedon, słyszałem austriakow że oni są gotowi i prognozy nie są tak złe. A tu teraz.
"Austria ogłosiła stan klęski żywiołów ej"
7
Ostrzegali, prosili, że później będzie dużo trudniej.
"Burmistrz Bystrzcy Kłodzkiej: "Osoby, które powinny się ewakuować, a nie zrobiły tego, teraz dramatycznie wydzwaniają i proszą o pomoc"."
3
@fart jak nikt, zobacz radary. Są miejsca gdzie spadło już ponad 300l. To więcej niż w pół roku. Czechy pół kraju z rekordami. Wody jest ogromnie dużo.
0
@jedrek7000 będzie zalane w pizd. Ostrzegali wszyscy
15
@fart mają tam przepierd. Oglądam dziś dużo o tej powodzi i wszyscy trąbią by ludzie spierd od bardzo dawna, ale wszyscy ich nie słuchają trochę rozumiem ale jednak
1
@tristan87 Zawsze politycy tez mogą pomodlić się by nie spadło w jednym miejscu tyle deszczu w 1 dzień.
0
ExG RSS 0.95 RM 2.3 :) Dobranoc, 2 poprzeczki i słupek.
0
@JordiAlbion no wiem , dlatego pisze ze szkoda