1

@jacobFCB przy naszych kontuzjach wprdl. Ale jak wróci większość to Powalcza

2

@Encore Bramkarz dzień ćwoka oczywiście w meczu z Rm. :)

2

@Comentateiro Jak można Bayernowi kibicować ty Folksdojczu

0

@SinMistico z takim tempem kontuzji, oberwiemy z 5, nawet Flick nic nie zdziała.

2

@VeB 1899 między 60-70 minuta

0

@Krzysiek723 nie ma Boga

3

Ale ten Real gra gówno, a i tak wygrają po karnym, a po 4 minutach jakimś dobicu. O Ch. Chodzi z tym zespołem

0

@Hosh dla nie których to cywile, dobzi ludzie

0

@Kgorecki2500 skąd wiesz?

0

Komentarz usunięty

1

@Szklaner pamiętaj że jeszcze przed emerytura będziesz miał 3 choroby związane z robotą by emeryturę też podbić.

1

@blakkudium miało być lepiej. Jak to sztab Xaviego zjeb. A Kontuzji tyle samo

1

@Heros11 Dlaczego akurat od 17/18?

0

@betonito Dopisz Lisa tego Papjeza i masz armie na tym samym poziomie

0

@Lucerfi Przykre, że juz wie ze o nic nie walczy a o przyszłe stołki to wyjeb. ma w dramaty ludzi których reprezentuje.

1

@Lucerfi tak jak napisałem, dobrze ze nie przeszkadza, ale wizerunkowo on nic nie robi. Nawet by pojechał do tych miejsc gdzie fala juz zeszła, jest PREZYDENTEM KRAJU. Pokazac ci jak funkcjonuje Czeski Prezydent, gdzie jest? A Duda wali Dożynki, a za 2 dni wali na kampanie Trumpa do USA. Tak jak pisze, nie mówie o rządzeniu tym co sie dzieje, ale reprezentowaniu Polaków.

0

Ale Duda jedzie po swojej opinii. Tak ma spore nadal poparcie w tym kraju.
Dobrze, że nie przeszkadza, ale on sie zachowuje jakby w tym kraju obecnie nic sie nie działo.


0

@ViscaelBarca2007 A o kim piszesz?

0

@tristan87 Zobacz na te bloki, nowe osiedle, chodz nie wierze by nie byli ubezpieczeni w mieście, na nowych blokach

0

@fart Zagrożenie może tak, ale czy na całości miasta? Podtopień nie bedzie? W sumie już by raczej worki tam wrzucali

0

Wrocław!! Myslicie że te bloczki sa bezpieczne?


0

@tristan87 Mysle że duzo ludzi moze zrezygnowac z mieszkania w takich miejscach. Budowa tych zbiorników których nie chcieli to też spadek wartości takich mieszkań. Jedno jest pewne, przejebane mają

1

Podać dane ich w TV, Radio, Internecie - niech rodzina, znajomi wiedza kim sa tacy ludzie. Zaboli znacznie bardziej

Portal remiza.pl informuje, że policja zatrzymała dwóch mężczyzn podejrzanych o szabrownictwo w Lewinie Brzeskim. Strażacy zgłosili obecność obcego samochodu na ewakuowanym terenie. Zatrzymani, 39- i 40-latek z Rudy Śląskiej, nie potrafili wyjaśnić, dlaczego tam przebywają. Ustalono, że poruszali się skradzionym mercedesem.

1

@maciar no wilgoc na fundamentach, ścianach itd. To masakra

0

@cules100pro no ale nie 100% podwyżki, Polsatowi przecież coś płacili za te kanały. Moim zdaniem doja teraz na Maxa.

2

No to grubo będzie, chodź się nie zdziwię że i ten wal może nielegalnie :) albo miał prawo go przekopać. Ten kraj w niczym mnie nie zdziwi
"Prokuratura Rejonowa w Jeleniej Górze otworzyła śledztwo, które dotyczy nieuprawnionego wykopu przepustu w wale przeciwpowodziowym w tym mieście. Doszło do tego w niedzielę 15 września. Śledczy sprawdzą, czy nie sprowadziło to bezpośredniego niebezpieczeństwo zalania ulicy Sobieszowskiej i miejscowych zabudowań. W niedzielę na terenie jednego z miejscowych hoteli koparki przekopały wały, co spowodowało, że woda wydostała się na ulice miasta. Mieszkańcy alarmowali, że właściciel zrobił to kosztem mieszkańców, by ratować hotel."

0

@cules100pro Miałem za 40zł w C+ sport all, Eleven i polsat sport premium. 240zł za 6 m-cy z góry. Od 2 lat z tej promocji korzystałem. Teraz to jakaś patologia 75zł za miesiac :)) To 100% podwyżka. Ale fakt jest jeden, zawsze czekałem az 2 kolejki miną i dopiero wtedy dawali ta promocje, wiec tu tez sobie poczekam, moim zdaniem jeleni szukają.

Oferta o kótrej pisze to c+ online.

1

@mrboom Pokaz mi jeden wpis tego pseudo dziennikarza prawdziwy " David Bernabéu" Na prawde zostawcie juz tego Xaviego, dziennikarze szukaja rozgłosu i tyle. Było minęło. Jak powie Xavi na forum to co czytasz to ok, ale przez dziennikarzy? Dziennikarzy którzy kompromitują się na każdym kroku?

1

@cules100pro Ceny C+ vs to co było z Polsta sport Premium to jakaś patologia 75zł miesiecznie :) A płaciłem 40zł :)

5

Premier chyba trochę ugra na tej katastrofie. Sucha statystyka ocenia skuteczność działań. Jak może być jeden aresztowany i słusznie to sprawdzi.
"Nie jestem pewien, czy tych interwencji policji nie potrzeba więcej. Będę pytał na miejscu, czy nie trzeba wzmocnić działań policji i zabezpieczenia mienia mieszkańców, żeby nie dochodziło do aktów wandalizmu i szabrownictwa. Powiem o tym wieczorem, po wizji lokalnej - zapewnia premier."

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?