La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1542 Culés

0

Nie no, Xavi, to nawet jak już nie jest trenerem Barcelony to pieprzy trzy po trzy.
Laik, oglądający mecz raz na tydzień widział, że przygotowanie fizyczne u nas leżało i kwiczało. Ktoś bardziej kumaty zdawał sobie sprawę, że fizycznością można nadrobić brali techniczne czy taktyczne.
Teraz mamy to podane jak na tacy, a on i tak gada swoje.
Jako piłkarz wielki, ale gdy mu przykładają mikrofon do ust, to jest tragedia.

1

@mrboom Pokaz mi jeden wpis tego pseudo dziennikarza prawdziwy " David Bernabéu" Na prawde zostawcie juz tego Xaviego, dziennikarze szukaja rozgłosu i tyle. Było minęło. Jak powie Xavi na forum to co czytasz to ok, ale przez dziennikarzy? Dziennikarzy którzy kompromitują się na każdym kroku?

0

@tbas tu już nie chodzi nawet o ten artykuł niżej i tego dziennikarza, ale przez tyle lat, na konferencjach, wywiadach po meczu kompromitował siebie i drużynę tekstami, że trawa była za długa, że byli lepsi ale przegrali.

0

@mrboom Skończ pieprzyc. Nie ma o czym pisać to dziennikarze szukają sensacji. Xavi nie udzielił żadnego wywiadu. A tu tyle głupich komentarzy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?