tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kanver_ no właśnie w jednej.
4
Tytuł artykułu na portalu:
"Zieliński wrócił do gry w Lidze Mistrzów i zachwycił w hicie! "
To ja inny mecz oglądałem, kilka fajnych zagrań, ale ogólnie mało widoczny.
0
@speed1 Prawda bedzie jeszcze bardziej bolesna. Laporta wyjdzie i powie ze i tak to najlepszy kontrakt. Real go przebija za chwile jeszcze bardziej itd.
1
Krzyczą na naszych orłów z LaLigi :) Teraz wiedza z czym się bijemy w LaLiga
0
Mecz na szczycie. Później się dziwimy ze młodsze pokolenie nie chce piłki oglądać. Nuuudy, nic się nie dzieje
2
@tristan87 I dokładnie to samo jest z ostrzeżeniami na radarach, burzach itd. Ludzie siedzą w wodzie i czekają aż prdl. Nie kumam
0
@AFA Każdy widział na filmikach ze on technicznie to bliżej do Polaka niż do brazylijczyka
0
@Rewolucja123 widocznie działa.
1
@PatrychoO nigdy w planach nie było zagrać w tym roku. Z niczego nie rezygnuja, to po prostu brednie/polityka/propaganda Laporty.
@negreanu pytanie czy Socios w ogóle cos przeszkadza
3
@Kidd Brawo mistrzu
0
@tomek8756 to nie może być prawda
1
@Mario96w w korku jestem :)
5
@macio_944 a sorki, w aucie czytałem i zrozumiałem że wyjdźmy z 1 miejsca :) ajm sory
0
Ale my mamy pomoc przy takiej ilości kontuzji :) Monako przypominam odcięło nam właśnie środek pola grając bardzo fizycznie, a jak patrzę na nasz środek to kto ma tam powalczyć. Kur. Ale szkoda tych kontuzji
1
@Trojanek23 może warto poczytać, no ale wiadomo po Ch. Został zwolniony ze szkoły za brak dostosowania się to jedyny fakt, a poszedł siedzieć później za obrazę sądu i łamanie wyroku nie zbliżania się do szkoły. Poczytaj
https://vibez.pl/myimpact/nauczyciel-transfob-skazany-po-raz-trzeci-spedzil-w-wiezieniu-juz-400-dni-7067034074585728a
0
@tristan87 a co będzie odbudowywal ludziom domy? Od tego jest ubezpieczenie. Ja rozumiem wsparcie finansowe.
1
@norbi77 wyjdźmy chociaż bezpośrednio do 1/8, ale wy uwielbiacie iść w skrajność. Juz lm zaraz wpiszesz
1
@DLFCB może poprostu powinien pożyczyć, by oddala. Musiała by również zapracować na to by oddać. A nie być zwykłym sknera.
0
@speed1 sąd przyznał rację Nike więc Laporta stracił swoje argumenty co do rozwiązania kontraktu.
1
@Sysia11 Co on ma? Jak Yamal?
0
@gaucho104 cwiakała nic nie mówił że karny, wiec go nie było.
1
Komentarz usunięty
0
@AmigoBlancos Ja bym na Barce nie stawiał, przy tych kontuzjach może być różnie. Monaco tez sezon zaczęło dobrze.
0
Komentarz usunięty
0
@Maker0 Obejrzyj mecze z Valencia i Rayo. Tam Ferran grał za Olmo jak krwawiliśmy.
0
Groźny incydent w województwie śląskim. Grupa ludzi wjechała samochodem do zbiornika Racibórz Dolny, żeby "pozwiedzać" tereny zagrożone powodzią. Po chwili potrzebowali pomocy. Policja oraz osiem zastępów straży musiała odnaleźć śmiałków.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,31313679,wjechali-do-zbiornika-ktory-napelnial-sie-woda-po-chwili-ratowala.html
1
@Wojcio mnie też to irytuje. Kiedyś za symulki kartki były, obecnie nie ma. A wkurza to
12
@DLFCB mieli 4 karne. To się nie zdarza
1
@Culer9002 mnie przekonał. Argumenty też, płaciliśmy sedziom 20 lat temu i dlatego wczorajszy sędzia podjął taka a nie inna decyzję
3
@Culer9002 Var ni ma. Gdyby w drugą stronę to karny czerwona