0

@zuang1995 się przekonamy za 2 tygodnie. Chodź ludzie raczej spieprzają z tamtych terenów. Mówię o bogatszych, ubezpieczonych

4

@VbamboeB to jest tak jakby Boysow ci na pogrzeb zaprosili. No kur. Mógł nic nie robić. Naprawdę, dożynki i ty jeszcze go bronisz. Prezydent Czech jest na miejscu, nie koordynuje, nie przeszkadza, Jest.

0

@esem91 wczoraj ogłosili. Ale formalnie chyba jeszcze.

1

@FCB_dimiC grubym nie w rozumieniu wagi :D

2

@jedrek7000 Jesteś grubym hipokrytom, mówisz ze obojętnie jakie poparcie polityczne, a przypierd, się do Tuska. Tusk mówił i wczoraj i przed wczoraj ze w tych terenach gdzie będzie prośbą o ewakuacje to ludzie maja wypiera. I co i ludzie nie słuchają. Nigdzie nie zmienił zdania, jedyne co mówi ze dramatu nie będzie we Wrocławiu, na reszcie terenów prosi o słuchanie służb. Wojsko gdzie jest? No właśnie tam, ewakuują ludzi bo nie uciekli jak ich proszono.

1

Wiem ze Polityka, ale KO teraz to wykorzysta, były zaplanowane 4 zbiorniki na terenach które teraz najbardziej oberwały. PIS w 2019r wstrzymał bo mieszkańcy nie chcieli wysiedlenia.


0

@Xaviball my co 8 lat mamy miliardowe kontrakty.

2

@Kapitan hawk Rozumiem, chodź jednak trochę nie rozumiem.

3

Geniusz. Ale się zabezpieczył, parasol ma


1

@Kubsoleon Wybudowano 185milionowy zbiornik. To jest ogromna ilość. Chyba tylko jego jakaś awaria mogla by stworzyć katastrofę we Wrocławiu

6

@ranger3120 gdybyście mieli chodź cokolwiek rozumu to byście nie otworzyli. Oni grzeją zasięgi. Wszystko ustawka

1

@FCB_dimiC to tym gorsze bo ja mówię o innym województwie. A widzę że tej osobie to leży na wątrobie bo po to ich szkolili a siedzą na chacie bo nie ma czym.

3

Stan Polskiego Wojska. Tak się wydaje w Ch. Kasy z PKB by nie mieć helikopterów ratowniczych. I wiem to z dobrego źródła bo nawet dziś rozmawiałem, że znajomy nie leci a jest w ratownictwie, no bo Kur. Nie mają sprawnego ratowniczego helikoptera. Stan Polskiego Wojska to taka ściema jak w Rosji, każdy u nas ukrywa jak faktycznie jest


0

@krefi10 ważne by mieć zdrowego piłkarza. Jakby ich połączyć byłby miodzio

0

@BorzyKrzys ja prdl ale słabo wjeżdżać komuś w prywatne tematy.

1

@Kamiloza91 nie chodzi mi o to, ba nawet wierzę że wróci na Monaco, ale co mnie zwyzywano gdy napisałem że Olmo i kontuzja we wrześniu to norma to la bamby.

2

Krwawienie z nosa słyszałem.


2

@KyngPyng tajemnica poliszynera

1

@KrwawiaceoczyVEB no właśnie też nie widziałem. Ogólnie sędzia później strasznie odpłynął. Nie wiem o co im chodzi

3

@Pnog37 @Bocheno1 jak zawsze zależy to od dziennikarza

1

@Bocheno1 i git wieści

0

Komentarz usunięty

0

@Fake69 tu nie chodzi o narzekanie a, historie kontuzji Olmo. Od 2020 w każdy wrzesień wypada. Oraz nie trzeba być specjalista.
@Mario96w z chęcią się skompromituje bo go w czwartek potrzebujemy

1

Czerwona :)))))))


Cwiakala ewidentna czerwona :))))

2

@abram3k Balde to najgorszy piłkarz w naszej kadrze. Strasznie nie lubię tego dzieciaka, tzn. Dla mnie to taki pewien Portugalczyk który kiedyś grał po drugiej stronie. Dobiega do pola karnego i w sumie może piłkę oddać.

0

Olmo kontuzja we wrześniu - szok. Gdyby można było postawić hajs na to, to bym postawił. Może jest dobry, ale po co koleś co zagra 3 mecze.

2

@fart nie wiem. Ja czułem panikę w mediach od środy że idzie tam armagedon. Może nie pamiętam ile podawali ale krzyczeli że będzie gorzej w kilku miejscach niż w 97r.

0

@Blanco16 daj im miesiąc zobaczysz, wrzuca promki.

0

@Dankho94isback Ludzie i tak się nie naucza że jeden sezon wiosny nie czyni

4

@Kgorecki2500 głupoty. Oglądam to od kilku dni. Mówili że będzie katastrofa na południu. To co rząd starał się uspokajać że nie będzie skali we Wrocławiu itd. O południu od początku mówiło że trzeba szykować się na najgorsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?