tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@zuang1995 się przekonamy za 2 tygodnie. Chodź ludzie raczej spieprzają z tamtych terenów. Mówię o bogatszych, ubezpieczonych
4
@VbamboeB to jest tak jakby Boysow ci na pogrzeb zaprosili. No kur. Mógł nic nie robić. Naprawdę, dożynki i ty jeszcze go bronisz. Prezydent Czech jest na miejscu, nie koordynuje, nie przeszkadza, Jest.
0
@esem91 wczoraj ogłosili. Ale formalnie chyba jeszcze.
1
@FCB_dimiC grubym nie w rozumieniu wagi :D
2
@jedrek7000 Jesteś grubym hipokrytom, mówisz ze obojętnie jakie poparcie polityczne, a przypierd, się do Tuska. Tusk mówił i wczoraj i przed wczoraj ze w tych terenach gdzie będzie prośbą o ewakuacje to ludzie maja wypiera. I co i ludzie nie słuchają. Nigdzie nie zmienił zdania, jedyne co mówi ze dramatu nie będzie we Wrocławiu, na reszcie terenów prosi o słuchanie służb. Wojsko gdzie jest? No właśnie tam, ewakuują ludzi bo nie uciekli jak ich proszono.
1
Wiem ze Polityka, ale KO teraz to wykorzysta, były zaplanowane 4 zbiorniki na terenach które teraz najbardziej oberwały. PIS w 2019r wstrzymał bo mieszkańcy nie chcieli wysiedlenia.
0
@Xaviball my co 8 lat mamy miliardowe kontrakty.
2
@Kapitan hawk Rozumiem, chodź jednak trochę nie rozumiem.
3
Geniusz. Ale się zabezpieczył, parasol ma
1
@Kubsoleon Wybudowano 185milionowy zbiornik. To jest ogromna ilość. Chyba tylko jego jakaś awaria mogla by stworzyć katastrofę we Wrocławiu
6
@ranger3120 gdybyście mieli chodź cokolwiek rozumu to byście nie otworzyli. Oni grzeją zasięgi. Wszystko ustawka
1
@FCB_dimiC to tym gorsze bo ja mówię o innym województwie. A widzę że tej osobie to leży na wątrobie bo po to ich szkolili a siedzą na chacie bo nie ma czym.
3
Stan Polskiego Wojska. Tak się wydaje w Ch. Kasy z PKB by nie mieć helikopterów ratowniczych. I wiem to z dobrego źródła bo nawet dziś rozmawiałem, że znajomy nie leci a jest w ratownictwie, no bo Kur. Nie mają sprawnego ratowniczego helikoptera. Stan Polskiego Wojska to taka ściema jak w Rosji, każdy u nas ukrywa jak faktycznie jest
0
@krefi10 ważne by mieć zdrowego piłkarza. Jakby ich połączyć byłby miodzio
0
@BorzyKrzys ja prdl ale słabo wjeżdżać komuś w prywatne tematy.
1
@Kamiloza91 nie chodzi mi o to, ba nawet wierzę że wróci na Monaco, ale co mnie zwyzywano gdy napisałem że Olmo i kontuzja we wrześniu to norma to la bamby.
2
Krwawienie z nosa słyszałem.
2
@KyngPyng tajemnica poliszynera
1
@KrwawiaceoczyVEB no właśnie też nie widziałem. Ogólnie sędzia później strasznie odpłynął. Nie wiem o co im chodzi
3
@Pnog37 @Bocheno1 jak zawsze zależy to od dziennikarza
1
@Bocheno1 i git wieści
0
Komentarz usunięty
0
@Fake69 tu nie chodzi o narzekanie a, historie kontuzji Olmo. Od 2020 w każdy wrzesień wypada. Oraz nie trzeba być specjalista.
@Mario96w z chęcią się skompromituje bo go w czwartek potrzebujemy
1
Czerwona :)))))))
Cwiakala ewidentna czerwona :))))
2
@abram3k Balde to najgorszy piłkarz w naszej kadrze. Strasznie nie lubię tego dzieciaka, tzn. Dla mnie to taki pewien Portugalczyk który kiedyś grał po drugiej stronie. Dobiega do pola karnego i w sumie może piłkę oddać.
0
Olmo kontuzja we wrześniu - szok. Gdyby można było postawić hajs na to, to bym postawił. Może jest dobry, ale po co koleś co zagra 3 mecze.
2
@fart nie wiem. Ja czułem panikę w mediach od środy że idzie tam armagedon. Może nie pamiętam ile podawali ale krzyczeli że będzie gorzej w kilku miejscach niż w 97r.
0
@Blanco16 daj im miesiąc zobaczysz, wrzuca promki.
0
@Dankho94isback Ludzie i tak się nie naucza że jeden sezon wiosny nie czyni
4
@Kgorecki2500 głupoty. Oglądam to od kilku dni. Mówili że będzie katastrofa na południu. To co rząd starał się uspokajać że nie będzie skali we Wrocławiu itd. O południu od początku mówiło że trzeba szykować się na najgorsze