tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Panpiwkarz tam nie musisz. Te same bakterie co u nas. A kolega nie złapał klątwy, tylko pewnie się zatruł, w Polsce też się przecież pokarmowo zatrujesz
2
"Potrzebujemy pilnie uruchomić wojsko, aby przeprowadzić patrole wałów i sprawdzić, czy jest szczelny. To nie jest woda z Nysy Kłodzkiej i Odry, tylko ze zbiornika. Nie wiedzieliśmy, że Tauron zrzuci wodę. Ale przygotowujemy się - tak z kolei prezeska Wód Polskich mówi o sytuacji w Marszowicach. Kopczyńska podkreśliła ogromne zaangażowanie wojska. "
Nie wiedzieli ze tauron zrzuci wodę, tamten zbiornik nie ich więc nie wiedza nic. Ale głów w tych wodach, imgw musi polecieć. W takich instytucjach muszą być tylko eksperci a nie ludzie zatrudnieni przez polityków
1
@Kapitan hawk to jest dokładnie to stare universum TVP.
1
@kamyk_23 tylko my szybko zapominamy
2
@Kidd bo zatrudnia się niekompetente osoby w imgw. Ja wolę mieć po pierwsze radar, oraz grupę, łowcy burz oraz Pomorski alert, wiarygodnie, odpalasz prognozę imgw lokalna i kompletne bzdury, tam siedzą stare dziady z wiedzą z przed 40 lat.
1
@Czerwo64 Poczekajcie z 2 kolejki. C+ wpierw zgarnie za duża kwotę pierwsza grupę ludzi, po tym czasie poleca promki i sprzedaż gdzie indziej.
0
@Kidd Akurat blok będzie robił za wał powodziowy
28
Na siepomaga juz 10 baniek dla powodzian, a ta zbiórka ma 1 dzień. 144tys osób wpłaciło, co daje 100zł średnio. Szacun dla ludzi
3
@WiernyKatalonii Kazali mu podrzucić auto na innej ulicy, podrzucił, nie rozumiem o co wam chodzi.
7
@michal26 pisałem to wcześniej, oni codziennie dostają sprzeczne informacje od tych Dyrektorów wód itd,. Wiec zapytał wprost by nie wyjść znowu na durnia. Tak jak Duda nie musi się znać na taktyce wojennej tak Premier znać na Powodziach. Od tego są kur. ludzie zatrudnieni w jednostkach od tego.
1
@tomek8756 Z Dożynek mu Duda podrzucił Inpostem, podobno InPost za free na tereny gdzie jest Donek
1
@PietrasCoelho no to artykuł pisze co innego. Nie słuchałem go tylko do artykułu się odnoszę. A to zmienia cały kontekst
7
Aha, stworzono przepis przed startem ligi, poinformowano wszystkich że tak będzie interpretowane, Cwiakala, błąd sędziego :)
23
@Pedri16Future niech powie ile na onkyfans wyciąga. Facet tam tyle nie wyciągnie. Zarabia tyle ile przynosi sponsor. A że piłka kobieca przynosi tyle co szachy to co zrobisz
4
Jak człowiek obejrzy spotkanie sztabu live to jakby Czarnobyl oglądał. Są ministrowie co Ch. Wiedzą co się dzieje bo nie rozumieją i eksperci. Eksperci, w naszej ocenie ryzyka nie ma i tak codziennie te ryzyko podają wyższe, Generałowie prdl tylko to co majster chce usłyszeć, tak jesteśmy gotowi, wszyscy w gotowości, sprzęt jest, Ch. Że z Czech helikoptery ściągali bo tak by nie było. Koniec spotkania no to do jutra i jutro fala we Wrocku będzie już 8 i ekspert/dyrektor powie, no się pomyliłem. Ministrowie wiedzy nie muszą mieć, ale powinni być dookoła zaopiekowania najbardziej kompetentnymi ludźmi w tych dziedzinach, a mam wrażenie że siedzi tam Krysia od 20 lat na etacie i czyta słupki.
Dopiero jak plan prdl to winnego znajdą
0
@Matheu12 trzeba by sprawdzić transfermarkt. A Laporta z Deco nie mają internetu
2
Tam chyba spore miasto w Czechach jest.
3
@Arden a co mają ci dom odbudować? Jak mi tornado chatę przestawi mam przyjść po twoje pieniądze by sobie nowy postawić? Pokażesz mi gdzie na świecie tak jest? Ubezpieczenie jest od tego.
A to jest raczej dla samorządów i tu jest chore. Państwo powinno infrastrukturę odbudować.
0
@PatrykBarca Fermin swietnie pressuje :) Rozbawiłeś mnie
0
@Aureczek Najgorzej w obronie? W Pomocy mamy zdrowego Pedriego, koniec Pomocy.
0
@PatrykBarca Olmo z kontuzja co miesiac tez tu nie pasuje. Nie pasujacy to tu jest Fermin, Gundo u Pepa gra jako nizej ustawiony i jakoś pasuje, a graja identycznym stylem oba zespoły
0
@PatrykBarca Zaczyna sie. Jak grał dobrze piałeś z zachwytu, jak juz nie u nas to trzeba go negatywnie oceniać.
0
@Gibbon_FCB czyli co nigdy ma juz nie wrocic?
4
@Kamiloza91 Ja krytykowałem przed, w trakcie i po. Ogromna ilosc ludzi tu nie czepiała sie umiejetnosci, a wiecznego L4.
1
@blakkudium Bardziej czekam na FDJ
3
@PatrykBarca Może i zrobi, ale potrzeba czasu i ind. podejścia. Jesli nic nie zrobia, to koles bedzie grał tyle ile mówi statystyka jego wystepow z ostatnich lat.
1
@tristan87 Jemu krew z nosa poleciała. Nie wiem czy wiesz
3
@Kapitan hawk Bo tak najłatwiej, mój komentarz był szydzący ale oparty o fakty historii kontuzji tego piłkarza. To naprawde zwykła statystyka, jak ktoś 4 lata z rzedu wypada zawsze na minimum miesiac we Wrzesniu, to czego sie spodziewamy w kolejnym roku gdy nic innego sie z nim nie zrobiło? No ale jazda po mnie była
0
@FCB_dimiC Bedzie tyle co historia mówi o Olmo. No chyba, że mądre głowy, specjaliści coś zrobią z jego predyspozycjami do kontuzji. Nic sie samo nie dzieje
1
Koleś od 4 lat jest zawsze kontuzjowany w takich samych ilościach w tej samej perspektywie czasu. 60 baniek i pozbywanie sie piłkarza, który grał dla nas w każdym meczu.