tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawel13sz ja cały czas nie kumam o co mu chodziło przy tej drugiej bramce, dlaczego on się rzucił w innym kierunku niż piłka
0
@messi33 zgadza się Pena. To nie wiem czy piłkę dotknął, wszystko wpadało jak on bronił
0
@ZeroArtiforce jo to z Celta było grube
0
@lucca87 no dlatego pisze ze to takie gadanie. Co by było gdyby
0
@PatrykBarca a to odgrywanie ogórków nie styka?
0
@baryn lepszy celownik Monaco i mogło być 5-1. Gadanie takie
1
@Salchent Od biedy FDJ. No tak bo mamy wielkich graczy w środku pola lepszych od niego
0
@Szklaner Busi w ostatnim sezonie był świetny. Więc muszę się nie zgodzić
0
@Pilka_jest_okragla Mysle że jeszcze potrzebujemy kogoś za Busiego, za Albe i za Suareza, aaaa jeszcze w sumie za Neymara tez. Kurde to jednak troche jednak potrzeba
0
@Linnox
Urodz./Wiek: 15 wrz 1995 (29)
Miejsce urodzenia: Hiszpania Barcelona
Narodowość: Hiszpania Hiszpania
Wzrost: 1,83 m
Pozycja: Bramkarz
Reprezentacja: HiszpaniaHiszpania
Mecze w reprezentacji/gole: 8 / 0
Nasz robaczek. Choc ja nie kojarze :P
2
@Kiko czyli teoretycznie po co było zmieniac Xaviego, on Olmo tez nie miał :D A TS tez był słaby.
1
@Kvothe07 Bramka na 1-0 dla Monaco zobacz na to co zrobił Balde. Ludzie to jest cykl zycia Barcelony w LM. Zawsze tam sie palimy, nie wiem o co chodzi. i to bez wyjatku. Swoje zrobił Yamal jedynie i może Cubarsi, reszta to ...
0
@tristan87 nie bo on sobie wpierw narobił kłopotu, a później miał sporo interwencji :) Na patent
0
@BorzyKrzys grę nogami Wojtas miał jeszcze gorsza
0
@misterio gówno wiesz co by było. Xavi dotarł do ćwiercfinału, wygrał z PSG. Tez miał kontuzje, nie miał Pedriego Olmo. Wczoraj wygladaliśmy ch. tyle i to jest fakt Ja oceniam wczoraj a nie czy nic nigdy nie zmieni.
0
@Damiain bo to LM, my wygladamy jako zespół w LM jako parodia. Flick nic tu nie zmienił, jako zespół wczoraj wyglądaliśmy strasznie słabo. Nawet grając w 10-tke, każdy piłkarz wyglądał słabo.
1
@Comentateiro nie da sie na tylu frontach wytrzymać z tak wąka kadra. Wrócą zaraz inni, ale wypadna pozostali. A o Olmo, świetnym Olmo zdnaia nie zmienie, kasa oraz pensja jaka wydalismy zabrała nam co najmniej 2 pilkarzy. Wiec teraz nie mamy 3 pilkarzy bo jego tez nie ma.
1
@Bocheno1 o, a co autor miał na myśli?
0
@JaroCoach nie mamy. Mamy ogromne luki w kadrze i słaba ławke.
3
@Comentateiro a wyobrażasz sobie Real z Balde / Martinem na lewej? Brakiem Defensywnego? Z ławka z 3 ligi? Z Ferranem na lewą stronę? Fatim? Bo ja nie. Możemy krytykować TS i trzeba, ale Barcelona ma bardzo dużo braków w kadrze i wiecznie prdl jak to la masia jest wspaniała. No to liczcie że dzieci wam coś wygrają w Europie.
0
Komentarz usunięty
0
@bartekvisca mamy jeszcze dwóch bramkarzy w la masii :) ludziom nie przetłumaczysz. Z Balde na lewej? Cassado? Zmiennik Ferran, Torre, Martin, jakieś dzieci 17 letnie kolejne? Ta ja wiem, ze oni wszyscy chcą. Że potencjał, Ale Kur. W europejskiej piłce nie możesz grać tylko dziećmi. Tak się nie da.
0
@333tricampeones333 najgorszy zaraz obok kumpla na tej samej pozycji. Po co nam wzmocnienia
0
@JaroCoach my to obsrane gacie w lm bez względu na sytuację, myślę że nic to nie zmienia
0
@icmmii Lucho Suarez, Ney,Leo - obecnie Yamal, Raphinha, Lewy.
Znajdź różnice
0
@ViscaelBarca2007 to śmiech przez łzy bardziej.
0
Jaki plan na obronę tu miał TS?
0
Mental Barcy
0
@El Plutoninho No to sobie teraz przypomnijmy ostatnie 8 lat. Wiec analizy są po prostu na podstawie faktów. RM ch. gra na początku wygrywa, my ch.. gramy cały czas i odpadamy gdzie łacha drze cała Europa.
3
@pt9 każdy to wiedział, ale LA Masia, wiec damy rade, prawda? W poważnej piłce? To mega błąd Laporty. Flick bredzi ze dadzą rade, ale przecież nie skrytykuje młodych.