1

@Safrani Sam odpowiedziałeś. Zamykać

4



Te zakazy nie działają.

4

@Aragorn33 on jest fanem zespołu który jest aktualnie na topie. Barca gra słabo pieje do Realu, odwrotnie to kibic Barcy

0

@gaucho104 Jesli nie znalazłby inwestora co kupi 49% i zrobiłby S.A to bankrutem bylibyśmy bez dźwigni itd.

0

@Damiain Dawaj przykład to kto twoim zdaniem zasłuzył na ZP i dlaczego

0

@Damiain A jak inaczej określisz wpływ indywidualności jak nie zdobycie najważniejszych trofeów w piłce? Jeśli chcesz brac tylko to co ktoś sam zrobił, to weźmy Kane z BM on miał chyba najwięcej bramek w Europie i mu dajmy.

0

@Damiain a na czym mają bazować?

0

@Barceloniarz987 dostanie. Nic z tym nie zdziałasz. Lm to prawie zawsze złota piłka, nie ligi, zawsze lm.

0

@NeyJr11 Dlatego sport o tym pisze by ci się podobało.

0

Sędziowie w akcji.

0

To co o Roque trzeba powiedzieć to na pewno piłka go znajduje w polu karnym.

1

@sergio5 nie no, tak nie powiedział, nie wierzę

0

Socios w końcu ruszyli dup.. Brawo

3

@Encore zaraz będzie interpretacja co to przylega :) dla Realu będzie wszystko określone jako przy ciele nawet gdy w siatke będą grać

1

@partymaker zerwał kolejny. Za rok wróci

0

@mekston no Rodri to pozycja która bardzo ciężko jest zastąpić

0

@LaKnightYeah2000 on grał coś w tym psg?

0

@Worny w tym sezonie dwa razy City oglądałem i mocno się męczą

1

@Damian11 dlatego z głową wprowadzać dzieciaki. Środowisko Barcelony to oczekuje teraz by każde dziecko od razu, w pierwszym meczu grało na najwyższym możliwym poziomie. Grubo płyniecie.

2

@NeroTFP1 Guardiola do czasu gdy bedzie Laporta nie przyjdzie. Da sie odczuć, że on jakiś taki nie za bardzo do Lapcia.

1

@ToshyFCB Grubo :D Jaki Argument, wolał sobie podpalic fajki niż wyższy poziom? Co konkretnie masz na myśli. Koles grał w reprezentacji, grał dla Juve. Powiedział basta, o jakich ty fajkach mówisz? Bo kiedyś popalał? A może nikomu to nie przeszkadzało?

6

No i tak sie to załatwia. 2 dni temu najlepszego Kierowniku, a za dwa dni dziekujemy Kierowniku :D


0

@Vampir707 Powiedział, że miał bardzo dobre propozycje, ale nie chce już grać. Tu nie chodzi o hajs, a bardziej znudzenie sie piłką.

0

@[Oli] Grudzien, ale pewnie styczen

2

@Transu96 Bravo ma 41 lat. Jak ktos bierze go na powaznie to pozostaje współczuć

2

@Pedri16Future Jak zastepował TS to pamietam go z gry na zasadzie. Jak rywal ma sytuacje to gol. Nie popełnia może dużo błędów, ale wszystko wpada.

0

@budel17 wydaje mi sie ze zostało to zablokowane po transferze Duńczyka. Bo krzywdzi klub który oddaje piłkarza

0

@mekston Wyobraź sobie skale krytyki na sztab Xaviego za taka ilość kontuzji. W sumie tu nadal cały czas sie Xaviego za coś obwinia. Nie kumam po co.

0

@cules100pro TS ma 32 lata, wróci w wieku 33 lat. Na bramkarza to nadal dobry wiek.

1



Dużo osób o nim pisze, że w styczniu można kontraktować .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?