tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Polsko nadchodzi i on.
https://x.com/PolishSoltys30/status/1839962923038310638
Coś się Sławek znudził, a taki sławny, był. Ciekawe co się stało. Drugie pytanie, na ch. Robić kampanie na rok przed?
1
@FCB_dimiC a mnie jakoś nie dziwi. Ców czuje ze będzie plackiem nadal
2
@4drian0 zubroweczka z mięta. Kuźwa jak znalazł :)
0
@ViscaelBarca2007 on odchodząc z Barcy jest już określony plackiem. Nawet gdyby 30 strzelił w tym sezonie
2
@Astad nie zapłać jakiś składek, sami się do ciebie odezwa
1
@Krzysztof1987 mogę się mylić ale ze szkłem to problemu nie ma. Raczej to się łatwo segreguje i raczej ludzie to robią. Plastik jest problemem.
0
@Sulimo uważam że za chwilę to niektórzy będą myć plastikowe sztućce bo zawsze się przydadzą. No nie, ile razy idziesz na cmentarz w roku? Można zaoszczędzić w innych miejscach
0
@Gaucho Fort na wahadło, Kounde do środka za Cubarsiego albo Inigo, obaj po 45 minut. Pedri odpoczywał, Eric dużo nie grał, Cassado w sumie też odpoczął. Napad Rafa na prawo Ferran albo Fati na lewo, Yamal ławka
1
@Gacek5 a jak sam film. Bo akurat cały ten musical to mnie martwi
0
@AmigoBlancos pytanie w jakiej formie będzie Polak.
0
@Gaucho nie oceniam meczu, wyniku, a zmęczenie. Inigo, Cubarsi, Raphinha, Cassado, Balde mocno zmęczeni byli, a dni na odpoczynek mało.
1
@Tridente2015 I jest duże prawdopodobieństwo dziś straty pkt. Widać było po kilku piłkarzach z getafe już zmęczenie na koniec. Wychodzi brak ławki
0
@Marian_Pazdzioch Jeśli chcesz Barce oglądać to 75, bo musisz Eleven brać.
0
@joloskyy Stawiam na zarząd.
2
@Luciano99 ale pamięta ze przegrał?
2
@zodiak_10 Inaki Pena tez zaakceptował. Chyba będziemy grali bez bramkarza
3
@NeroTFP1 Arystoteles nie był greckim bogiem? Kurde Dzięki za info.
8
@Vhaeraun ty na poważnie?
0
@pikass14 za 80zl ci załatwię
2
@MessiForeverTheBest później wracają na chatę i leją swoje.
3
@Jakchcesz tego naszego usera wyślijcie on po Bydgoszczy lata broniąc kobiety.
0
@Sebastian7 Moze po przerwie reprezentacyjnej juz.
2
To jest wtedy ?
- chów klatkowy
- chów ściółkowy
- wolny wybieg?
Kur. mój pies ma wiecej miejsca.
1
O to on jednak gra dla naszego klubu.
0
@maciar zarzucam ci ze jestes nie obiektywny. A za kim jestes nie wiem. Porównaj sobie telewizje TVN i wszystkie Pisu. No kur. nie da sie. Nawet tu,
1
@Kapitan hawk wczoraj jakiś patus walczył ze mną. Chcesz dodam ci do listy.
0
@maciar nie, nikt Pisu na razie nie dogonił. Jesteś nie obiektywny na to wychodzi.
0
@maciar mówisz, że Tusk z ekipa by walili w tvn24 paski. Kaczynski nie radzi sobie z deszczem itd? O innych popierd. paskach i propagandzie nie mówiąc? No nie, PIS przechodzi kazda skale skur. Tak wytykali by jakes bledy, ale sa granice
0
@macio_944 Balde to tu pasuje. Jak wszyscy zdrowi to skład mamy nawet spoko, ale lewa strona obrony masakra
0
@maroon pis i konfa chcą na powodzi udowodnić jak to Tusk z ekipą wszystko źle zrobili. I jak zawsze ładują w to Niemcy.