7

Cassado bardzo dużo spokoju dał do środka, bardzo. Znacznie lepiej wyglądamy od razu jako zespół

0

@karoleq992 umiesz tak w Fifie?

0

Jaka asysta Yamala, wow

0

Co Flick tu wymyślił? Eric do obrony na środek? Czy na 3 grają?

0

@Messiah10 dopiero po zmianach zaczął pressing lepiej wyglądać.

0

@DonAndresFCB nie zmienisz go juz. Moim zdaniem po sezonie go sprzedamy i słusznie.

1

Znowu źle strzelił, ale wpadła :D

0

@kanver_ no to fakt ale to co powiedzieć o Raphinhi

1

@esem91 on jest strasznie slaby.

4



Barcelona jak juz kontuzje łapie to po całości. to jest chore.

0

Uff ale my mamy dziś masę szczęścia

0

Rafa nie strzeli, on jak ma taki mecz, to będzie mieć i 200 sytuacji

0

Rzut karny na 100%

1

@Yoshi94 problem Torre to problem ze w defensywie słabo daje, warunki też słabe. Wrócą koledzy z kontuzji Torre z ławki nie wstanie

0

Dziś mecz imienia Realu Madryt, rywal dużo akcji, my dużo szczęścia.

0

@Kamil689 ja pisałem o pressingu i defensywie jak coś

2

Ufff, dwie bramki do może dowieziemy.

0

Dziś Raphinha wylosował mecz imienia same złe decyzję

0

@ObiektywnyKibic121 Torre też powinien zejść. Nie daje nic w pressing

0

@Roobo dobrze ze młodzi lepiej grają.

0

Będzie ciężko wygrać ten mecz grając tak źle jako zespół. Nie wiedzę Tu niczego innego niż mecze Xaviego. Wszystko po za kontrola. Mam nadzieję że to wina kadry.

1

@kuz ile on stracił z 29 bramek chyba :)

0

@priest9999 no Cassado wypadł

0

Mieliśmy jakiś mecz bez kontuzji?

0

Mecz imienia Xaviego. W 100% gramy tu jak za czasów Xaviego, zero kontroli w meczu, błędy i bardzo slaby pressing

0

@FLYP przecież oni tu z 3 juz powinni mieć, cala polowa w środku pola jest słaba.

0

@Kgorecki2500 nic to nie zmienia w moim komentarzu odnoszę się do tego ze cos nam wbija a nie ze wygrają. Mamy tonę farta
No właśnie. Jeśli nic nie zmienimy w środku będzie bardzo ciężko.

0

zaraz nam cos wbija. Bardzo łatwo nas robią, słabiutki mecz naszych z bardzo słabym pressingiem. eric nie wiem co robi.

1

Mecz ala Xavi. Słaba kontrola, mijają nas 1 podaniem, słaby pressing

0

@MessiForeverTheBest pierwsza bramka jego konto, zresztą każdy jego mecz to gówno. To Flick zostawił sobie Martina jest Fort nie próbuje go tam nawet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?