2

@Sau_Ron takie uczucie na zasadzie, wiedział człowiek ze Olmo się połamie i ze Barca ch. w LM zagra. Ale wiecznie wierzy. Ch. wie dlaczego

2

@Hindus a tu co nic nie zrobienie dało Flickowi?

0

@Sulimo Mógł po 1-1 skoro Monaco miało dużo sytuacji w 2 połowie zagrać na 2 napastników a nie 3.

1

@blakkudium Każdy rywal wie, by pressowac TS i komu lubi podawać. Pytanie czy to błąd TS czy kolejnego sztabu trenerskiemu który mu tego kur. z głowy nie wybije

0

@PatrychoO o czekam na komentarze, musimy się podnieść blablabla.
Mamy dużo meczów jeszcze blablabla

0

@Keson nie mieliśmy sytuacji, a rzut wolny był kilometr od poprzeczki. To Monaco miało sytuacje by nas tu ośmieszyć. I to jest fakt. Przestańcie porównywać wiecznie z Xavim, dziś niczym to się nie różniło. W niczym nie byliśmy lepsi

1

@PatrychoO szczerze to TS wybronił nam z 3 sytuacje, tak stworzył sam problem, ale jednak. a co zrobiła reszta? Ten zespół jest nadal pośmiewiskiem Europy i na ten moment nic tego nie zmieni.

2

@mkord oczywiście musieliśmy w drugiej grac nadal Balde oraz 3 napastnikami, zamiast cofnąć zespół i grac na 2. Nic zrobić sie nie da.

1

@Sulimo jeśli z Monaco gra w 10tke polega ze nic nie możemy zrobić to nawet nie wychodźmy w LM na kolejny mecz. Piłkarze nie potrafili 3 piłek podać, fizycznie, pressingiem Monaco zjadło zespół Flicka

0

@Sulimo nie, nie jesteśmy tym zespołem zdziałać 1/2

0

@Unique wygramy z Getafe i przy Bayernem będziesz słyszał jak to mocni jesteśmy

0

@PatrychoO Rozumiem, że reszta piłkarzy na poziomie? Powalczyli z wielkim Monaco?

0

@Keson przypomnisz mi po strzelonym golu na 2-1 jakaś nasza sytuacje? Na czym polegała walka?

0

@Yoshi94 Może i być na poziomie La Ligi. Nasi piłkarze nie potrafili 3 piłek poprawnie zrobić. I nie pierd. o starcie Monaco bo grali z 13,15,16 drużyna Ligi Francuskiej, a zremisowali z Lens. Wielkie Monaco. Poziom naszych piłkarzy był dramatyczny

1

@Comentateiro Dziś flick nic nie zrobił.

3

My nawet rękawicy nie podnieśliśmy z Monaco i czerwona tu nie usprawiedliwia. To Monaco, a my 3 podań nie potrafiliśmy zrobić. żenujący występ, jak to na Europę przystało.
Nie zapomnijcie zbluzgać Xaviego jak ch. gra, ze żółta łapał itd. Laporta osłabił zespół i liczą tylko na La Massie, to w Europie się przejada

1

@clyde zdziwisz się bo nie strzeli.

0

@Kamiloza91 no ok, to Valencia

0

Jak my wolni jesteśmy :D Kogo on wpuścił, przecież koleś wyglada jakby mial tonę na plecach

0

Balde wyglada jak junior bo to jest junior. Jego miejsce to Barca B

0

Jakie statystyki. 3 strzały :D

0

@dafik85 Mamy Olmo.

0

Sytuacja z 80 minuty pokazuje gdzie jest ten klub. Kounde wybija a piłkarz Monaco wygrywa piłkę w banalny juniorski sposób.

0

Brawo Balde, brawo dasz rade, jesteś ch. ale nie wie chyba nikt czemu Flick w niego wierzy

0

@Esteban_ Może po prostu taki mamy poziom?

0

@Majowy_ a ja myślałem ze dziś przegrywy to cały zespol. My gramy z Monaco kur. jego mac, nawet w 10 nie powinnismy tak złe wyglądać

0

Zamiast podać :D Była szansa 3 na 2. :) Ja prdl

0

@macio_944 I kończymy jak zwykle :) Pośmiewisko Europy.

0

@kuz i przegrywa a wynik rozlicza. Zostawcie juz tego Xaviego. Dziś przegrywamy z gowniana drużyna i to jest fakt, a nie wieczny bełkot o Xaviego. Balde gra tragicznie i czemu nadal gra?

0

@Lucerfi bez pomocnika i jeszcze obrońcy. 4 napastnik? Brzmi jak plan

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?