tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Sau_Ron takie uczucie na zasadzie, wiedział człowiek ze Olmo się połamie i ze Barca ch. w LM zagra. Ale wiecznie wierzy. Ch. wie dlaczego
2
@Hindus a tu co nic nie zrobienie dało Flickowi?
0
@Sulimo Mógł po 1-1 skoro Monaco miało dużo sytuacji w 2 połowie zagrać na 2 napastników a nie 3.
1
@blakkudium Każdy rywal wie, by pressowac TS i komu lubi podawać. Pytanie czy to błąd TS czy kolejnego sztabu trenerskiemu który mu tego kur. z głowy nie wybije
0
@PatrychoO o czekam na komentarze, musimy się podnieść blablabla.
Mamy dużo meczów jeszcze blablabla
0
@Keson nie mieliśmy sytuacji, a rzut wolny był kilometr od poprzeczki. To Monaco miało sytuacje by nas tu ośmieszyć. I to jest fakt. Przestańcie porównywać wiecznie z Xavim, dziś niczym to się nie różniło. W niczym nie byliśmy lepsi
1
@PatrychoO szczerze to TS wybronił nam z 3 sytuacje, tak stworzył sam problem, ale jednak. a co zrobiła reszta? Ten zespół jest nadal pośmiewiskiem Europy i na ten moment nic tego nie zmieni.
2
@mkord oczywiście musieliśmy w drugiej grac nadal Balde oraz 3 napastnikami, zamiast cofnąć zespół i grac na 2. Nic zrobić sie nie da.
1
@Sulimo jeśli z Monaco gra w 10tke polega ze nic nie możemy zrobić to nawet nie wychodźmy w LM na kolejny mecz. Piłkarze nie potrafili 3 piłek podać, fizycznie, pressingiem Monaco zjadło zespół Flicka
0
@Sulimo nie, nie jesteśmy tym zespołem zdziałać 1/2
0
@Unique wygramy z Getafe i przy Bayernem będziesz słyszał jak to mocni jesteśmy
0
@PatrychoO Rozumiem, że reszta piłkarzy na poziomie? Powalczyli z wielkim Monaco?
0
@Keson przypomnisz mi po strzelonym golu na 2-1 jakaś nasza sytuacje? Na czym polegała walka?
0
@Yoshi94 Może i być na poziomie La Ligi. Nasi piłkarze nie potrafili 3 piłek poprawnie zrobić. I nie pierd. o starcie Monaco bo grali z 13,15,16 drużyna Ligi Francuskiej, a zremisowali z Lens. Wielkie Monaco. Poziom naszych piłkarzy był dramatyczny
1
@Comentateiro Dziś flick nic nie zrobił.
3
My nawet rękawicy nie podnieśliśmy z Monaco i czerwona tu nie usprawiedliwia. To Monaco, a my 3 podań nie potrafiliśmy zrobić. żenujący występ, jak to na Europę przystało.
Nie zapomnijcie zbluzgać Xaviego jak ch. gra, ze żółta łapał itd. Laporta osłabił zespół i liczą tylko na La Massie, to w Europie się przejada
1
@clyde zdziwisz się bo nie strzeli.
0
@Kamiloza91 no ok, to Valencia
0
Jak my wolni jesteśmy :D Kogo on wpuścił, przecież koleś wyglada jakby mial tonę na plecach
0
Balde wyglada jak junior bo to jest junior. Jego miejsce to Barca B
0
Jakie statystyki. 3 strzały :D
0
@dafik85 Mamy Olmo.
0
Sytuacja z 80 minuty pokazuje gdzie jest ten klub. Kounde wybija a piłkarz Monaco wygrywa piłkę w banalny juniorski sposób.
0
Brawo Balde, brawo dasz rade, jesteś ch. ale nie wie chyba nikt czemu Flick w niego wierzy
0
@Esteban_ Może po prostu taki mamy poziom?
0
@Majowy_ a ja myślałem ze dziś przegrywy to cały zespol. My gramy z Monaco kur. jego mac, nawet w 10 nie powinnismy tak złe wyglądać
0
Zamiast podać :D Była szansa 3 na 2. :) Ja prdl
0
@macio_944 I kończymy jak zwykle :) Pośmiewisko Europy.
0
@kuz i przegrywa a wynik rozlicza. Zostawcie juz tego Xaviego. Dziś przegrywamy z gowniana drużyna i to jest fakt, a nie wieczny bełkot o Xaviego. Balde gra tragicznie i czemu nadal gra?
0
@Lucerfi bez pomocnika i jeszcze obrońcy. 4 napastnik? Brzmi jak plan