tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@GeraltzKatalonii ta, wiecznie to słyszę. Tak od 8 lat? Widzisz ławkę? Kontuzje? Z Monaco trzeba mieć 3 pkt, ale teraz to remis możemy brać dla wstydu.
1
@messicocacola tak myślę, potrzebujemy zagęścić pomoc. No i Balde zmienić obojętnie na kogo, nikt gorszy nie będzie
0
@okiemtypera_lucaxx95 półfinał chyba pucharu Francji.
0
@Peciak gdzie tu taktyka? Yamal indywidualnie zrobil wszystko, reszta nie istnieje, gramy gównianie
0
@GeraltzKatalonii ch. z tym Villarealem. Mnie interesuje LM w koncu. Nie pisze o wygraniu LM, ale o pięknej walce do końca. A tak znowu wszyscy dookoła z nas łacha drą
1
@messicocacola tym razem może grajmy bez Lewego?
0
@Matheu12 w którym miejscu działa pressing?
0
@Seledynowy Z Balde mogą sobie rękę podać
0
@Panpiwkarz Każdy od niego jest lepszy.
0
@FCBGrzesiiek przychodzi Europa przychodzi słaba Barcelona.
1
@Barcanajlepszyteam no to może warto zagęścić srodek, a nie grac na 3 napastników
2
@abram3k ciesze się ze co raz więcej ludzi to widzi.
0
Nie powinnismy grac w 3 napastników. Trzeba dać kogoś do środka pomocy.
0
Możemy tu cos ugrać tylko gra indywidualna
0
@Litman Nasz Laporta stwierdził że Balde jest wybitny i nie trzeba
0
@Michal03 wszystkiego tu brakuje. Jest rywal z Europy i wyglądamy jak zawsze
0
@Technik On jest do wyjeb. od dawna to pisze.
0
Przecież tu będzie znowu wprdl. Ja prdl znowu wstyd, znowu wszyscy będą drwić. Przejebany jest los bycia kibicem Barcy w ostatnich 6 latach.
0
@ProMILs Klątwa durni których mamy i im się odkleja.
0
@PW27 czy genialna to się dowiemy :) ale oby
2
@okiemtypera_lucaxx95 zaraz po tym jak pokonają Atalante
0
Kurde napisałbym dobrze ze drugi defensywny, ale zazwyczaj jak chwalimy to później wyzywamy. Więc Ch. Ten skład
1
Tyle lat wprdl w tej Europie. Oby ten sezon był dla nas szczęśliwy, w końcu
0
@tristan87 przecież to logiczne że zwiał. Pytanie jaki zasób hajsu ma
0
@OBSERWATOR2021 no to teraz mi powiedz ile miałeś lat w 2000r i przypomnij te czasy gdy wtedy nas tylko Polski kapitał ruch. Gdy zagranicznego tu nie było itd. Jak się gospodarka pięknie rozwijała było pracy dużo, dobrze zarabislismy. Poopowiadaj, przekonaj mnie do tych czasów
1
@Pedri16Future 86 lat ma iść do więzienia?
0
@Ojciec5tkidzieci I tak samo spółka Inpost nie odprowadza zagranica. Podatki takie firmy zawsze płacą w swoim kraju. Oczywiście można to zmienić, zmieniajcie, podniosą ceny, gwarantuje to wam.
Tak w Polsce korpo zagraniczne płacą gówno podatki to fakt, dajcie propozycje.
1
@Karzel Dymanie słabych? Inpost słaby ? I czemu oczywiście Niemiecki DHL? A nie jakies inne Korpo z po za Niemiec? Narracja musi sie zgadzać?
0
@kanver_ no właśnie w jednej.
4
Tytuł artykułu na portalu:
"Zieliński wrócił do gry w Lidze Mistrzów i zachwycił w hicie! "
To ja inny mecz oglądałem, kilka fajnych zagrań, ale ogólnie mało widoczny.