tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Flick wiecznie chwali Balde, a każdy widzi jak Balde gra. Mam wrażenie że trenerzy zawsze mają jakiegoś swojego piłkarza którego wystawia mimo iż nikt nie rozumie czemu. Ciekawe to jest
0
@visca_josef a co tu lepiej? Gdyby nie moderator to byłyby kalki komentarzy
1
@Kapitan hawk oni się osłabili po sezonie to co zrobisz
2
@Gwyn dysk ssd koniecznie, a laptop to chyba wszystkie mają :)
0
@FcPortoFan1999 no na tym ten świat polega. Szybko i musi się coś dziać. Ktoś KSW komentuje tu? Praktycznie nic się nie dzieje.
1
@Popitek12 z UFC, fame jest jak z obecną piłka nożna. Mistrzowie tej dyscypliny to UFC, ale za często nudy, tam wszyscy tak dobzi, że dużo taktyki, techniki i często leżą cała walkę, dla młodych nuuuudy, Fame, wyzywają się, obrażają, dramy, walka 10 sekund, nie ważny styl dla młodych maestria
0
@tristan87 Fati dotknął piłkę chociaż z Monaco?
1
@LambiPL kuźwa słownik mi podrzuca. Drugi raz już.
0
@FcPortoFan1999 no i to błąd, rywalki czekają bardziej aż Iga zacznie popełniać błędy, bo jak Iga zaczyna odpływać to sama się wykańcza
0
@FcPortoFan1999 nie no chyba za mało wniosków masz. Dużo parametrów leży u Igi, serwis poprawiła ale druga część sezonu znowu znacznie gorzej, lubię słuchać jednego z komentatorów i on często powtarza bez hejtu, Iga ma jeden plan i brak cierpliwości, cały czas chce szybko kończyć wymiany.
0
@ViscaelBarca2007 statystycznie ts spieprzył, chodź tego nie widać, a później bronił strzały Monaco :)
0
@barcelonaLM szczerze rozwój jest średni, gra na pewno lepiej niż rok temu, poprawiła serwis, ale czegos brakuje. Może nie że kończyć współpracę ale dodać innego trenera do sztabu. Djoko to z 3 ma.
0
@FcPortoFan1999 nie wiem, może. Ale na pewno Iga od RG diabelsko się męczy i niech robią co uważają za słuszne. Jeśli to zmęczenie niech odpoczywa, jak braki techniczne i innego stylu, poprawy aspektów czytaj serwis, niech trenuje.
2
"To już pewne. Iga Świątek nie wystąpi w turnieju WTA 1000 w Pekinie."
Słusznie, skończyć z walka o 1-ke. Gra wszystko by tylko pozycje utrzymać. Czas się skupić na regeneracji ale i na pracy nad rozwojem jako tenisistka, gra wszystko i na treningi i poprawę nigdy nie ma czasu. Dla mnie Iga może nawet wrócić dopiero w styczniu i oddać 1-ke. Jeśli to ma pomóc jej rozwinąć się i w przyszłym roku być jeszcze lepsza. @michal26 @FcPortoFan1999@FcPortoFan1999 @adi7adi8
4
@kanver_ ten dziennikarz to wie tyle co Flick rozważa co i my. Nie bierz nic tu pod uwagę.
1
@skubi99 obok metropolii masz browar Gdańsk
0
@Czajka90 pewne jest to że piłka stała się strasznie nudna. Brakuje ofensywnego stylu, piłkarzy robiących różnice, no chyba że właśnie przez to że taktycznie obecnie mocno postawiono na pressing to ci z magia nic zrobić nie mogą. Coś zmienić w piłce trzeba by była bardziej atrakcyjna. Może i skrócić też mecze.
0
@tristan87 co to się Krzysiowi stało, jak on od 3 dni jedzie pis i prezydenta.
1
@juarez w przypadku tego kolesia sąd nic zrobić nie może, bo papugi załatwiły mu azyl w Arabii. Zrobili wszystko by prawnie nie skazać winnego, a wszystko B cześć do rozprawy nie doszło. O tym pisze, papugi znają druczki jak kombinować by klienta ratować, bez względu na to czy winny
3
@juarez nie zrozumiales mojego wpisu. Przypomniał mi się cytat z zielonej mili gdy Tom Hanks powiedział że musi usmażyć niewinna osobę bo taki ma zawód. Dokładnie o to tobie chodzi? On miał refleksje, prawnicy idą dalej, nie wszyscy, mówię o tym konkretnym przypadku. Dla korzyści swoich, znajdują takie rozwiązania prawne by zniszczyć często niewinne osoby. Ja taka propozycje od niej dostałem, ale widocznie mam poszanowanie ludzkie jeszcze w sobie.
Weźmy sobie tą szmatkę co na a1 zabił cała rodzinę, zwiał do Arabii, niby ekstradycja, ale znaleźli mu furtkę i już jest problem. Rozumiem że prawnik który sprytnie mu pomaga nie wie że ta szmata powinna siedzieć? Robi swój zawód, dostaje w Ch. Kasy i jak gdyby nigdy nic żyje dalej. To jest głupota dla ciebie, bo taki ma zawód?
1
Piszecie o Polskim prawie, że ten szuja wyjdzie za 12lat itd. Największymi Kur. Są prawnicy, dla nich jest jeden cel, znaleźć furtkę w prawie by wygrać sprawę dla klienta a co za tym idzie złagodzić, uniewinnic lub nawet zniszczyć innej osobie życie. Spotkałem się kilka dni temu z prawniczka, straszne babsko, które bez mrugnięcia okiem i taka arogancja mówi o rozwiązaniach jakie ona by zrobiła by temat ugrać dla nas. Reasumując jak znaleźć lukę w prawie. Tylko to rozwiązanie jest Kur. Brutalne, bez jakikolwiek wartości ludzkich do 2/3 osoby. Obrzydliwe, tak jest w Ch. Skuteczna ale są Kur. Granice. Reasumując zniszczy druga osobę by wygrać i jeszcze ma z tego fun, patrząc jak o tym opowiada
3
@RoberDzik nadaje się do republiki, podrzućcie mu info ze takich ludzi tam szukają
0
@ikar34 co mam ci powiedzieć. Nadal 30%
2
@betonito to co zawsze u nas. Zarząd,
0
@Benz masz racje nie zwróciłem uwagi. Ale śmiesznie to wyglada
3
Naprawdę kupili 2 szufle :D
https://x.com/YaElusive/status/1837177723300761703
6
Po tym zwolnieniu to w sumie dla mnie 50/50 obaj zrobili błąd z Ericiem
1
@Sebastian7 wróci i zaraz wyleci, a patrząc ze w nosie ma przedłużenie kontraktu, czuje ze wróci i się zaraz pogoni gdzieś
2
@Kapitan hawk znowu was robi jak dzieciaków. Wrzuca to specjalnie, komentujecie, wrzucacie.
5
Chyba jak to kibice jadą po nim jak po szmaci. Ja rozumiem krytykę, że słabo zagrał, ale włazić mu na Instagram i jazda?