tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@22_LR Ile jest dni miedzy wtorkiem a niedziela? A czwartkiem a niedziela? Bez wchodzenia w ten link. Chodzi o odpoczynek miedzy ostatnimi meczami.
17
Jak zawsze w punkt :)
0
@marcin62 ale chociaż nie udają.
1
@mekston to psl to bliżej pis niż ko.
0
@FcPortoFan1999 dlatego Trzaskowski lepiej by nie wygrał
1
@FcPortoFan1999 no nieeee. W tym kraju nie wolno dać pełnej władzy 1 partii. Widzieliśmy co się działo za pis. Wolę by ktoś za rok z po za ko wygrał. Ale też nie skrajnie bo wtedy też rządzić się nie da. Ktoś po środku
2
Jednym słowem, ufff. Bardzo nie lubię stylu LE.
2
@Kidd uważam że powinni od nas odkupić Ansu i Ferrana. Wtedy będę nawet za nich trzymał kciuki
1
@FcPortoFan1999 patrząc na prezydenture Dudy to fakt, mało istotne stanowisko
0
@22_LR ja pisze o tym tygodniu a nie co było przez 50lat. Po drugie nie odblokuję adblocka dla twojej zjeb. Strony. I to są fakty. RM grał we wtorek, AM w czwartek, derby niedziela. Jeśli masz problem z policzeniem do 7. To sprdl tam skąd przylazles
3
@fart on by szybko wojnę zakończył. Droga ukraino proszę się rozwiążąc od dziś jesteście Rosja, albo Ukraina z nazwy bez wojska, uzbrojenia i z ruskim prezydentem. Prawdziwy władca
0
@22_LR pitol? Fakt jest taki że Madryckie białe pindy mają 48h więcej czasu na odpoczynek i to jest fakt. Biały buraku
0
@tomek8756 to ci kropki połączyli :)
1
@FCB_dimiC dlaczego wiecznie czytamy o kontrowersjach tych patusow. Wszystko by tylko dywan rozłożyć
7
@Gaucho to jakaś patologia że am dopiero dziś gra.
2
@Safrani Ale to jest taktyka kolegi by moderacje zając czym innym i sie odpierdzielą od La Bamby. Cwany lis
1
@Pawlak1992 same ilości głosów z błedem statystycznym. Ale w USA inaczej licza głosy
0
@Coutinho007 widocznie Fati jeszcze gorszy.
0
@Coutinho007 on dziś nic nie przypomniał. Go nie ma.
1
zaraz nas przekręca
2
Ferran był przy piłce :D Co za zmiana
1
Musimy cos wbić.
0
@brd42 Jak na niego jest dobrze. Nawet dwa podania dobre. Ale jest elektryczny
0
@szymon6847 Dziś Eric dobrze gra.
0
Oby bez kontuzji
1
@Bulbulator tu nie chodzi o zmęczenie, tu chodzi o styl Getafe
1
O Pedri odpoczywa.
3
@LukaszFan może po przerwie reprezentacyjnej
2
@KamQiX każdy wiedział. Powiem więcej Laporta z chwilą kiedy mówił że wrócimy w grudniu też wiedział
6
@Luciano99 to u nich prawie 11-tka. Takie tłumu na tym gównie nie było od czasów siiiiii Ronaldo