11

Zmienic to sie da tylko gdy Trener bedzie miał opcje np. 2 razy wezwać glównego sedziego do weryfikacji VAR. Bardzo czesto widze ostatnio błedy wynikajace nie ze złej interpretacji VAR, a braku w ogóle VAR. Raz VAR wzywa do tej sytuacji sedziego a raz nie. Zazwyczaj dokładnie ci sami sedziowie popełniaja ten błąd.

7

Bida w Barcie, PKS-em Wojtek do nas jedzie


0

@Stinger_ Mi jest u kobiet ciezko ocenic. Czasem mam wrazenie, ze obecnie jest tak sredni poziom ze tu kazdy z kazdym moze wygrac w jakims etapie sezonu. Nie ujmuje Magdzie, ale jednak

1

@Hosh symulke viniego po której padł gol klepnął.

4

@Gibbon_FCB Czy ja wiem. Normalnie komentowali dzisiaj, jesteś wyczulony

0

No i zajeb. 1 akcja. i mamy 1-1 @Rewolucja123 zobacz moglismy stawiac hajs na to 1-1 co pisaliśmy

0

Mecz juz pod kontrola RM

0

Dobija AM. Można wyłączyć.

2

@Kapitan hawk Możesz ich nie prowokować. Oni chcą tylko oglądać mecz. A tak zaraz znowu wyjdą z nory

0

@Enerio Przetlumacazysz co do nich krzyczał jak się odpalili? Po golu zaczął do nich walić, co pokazują kamery, ale nie po tym jak rzucają. Trochę obiektywizmu

0

@takisobiektos Ty Courtua, hit

0

@Enerio Rozumiem ze jak zacznie falami walił po kibicach to sobie może tak?

1

@SuperPatsonFCB Kibole prymitywni, ale Coutoua tez.

1

Rozumiem ze Courtua nie dostanie kary za to. Dlaczego prowokują. To działa w dwie strony. Mowie oczywiście o jakiejś finansowej.

1

Z RM do 60 minuty trzeba prowadzić jak się chce wygrać. Oni po tym czasie zawsze swoje cos zrobią. Można ich nie lubić, trzeba ich nie lubić, no ale pragmatycznie zawsze jest tak samo

2

@macio_944 Oni zaraz zaczną grac jak to oni. Trafiłem

0

@AFA Ktos tu wbije, stawiam na RM

1

Pressing AM dobry, ale RM podniesie się za jakieś 15 minut. Jak AM nie strzeli w najbliższych minutach to RM to zrobi.

0

To nie jest faul przecież. Prawda?

3

Na macOS mam windowsa? Hm

0

@Rewolucja123 gdybanie, ale jest to bardzo prawdopodobny wynik.

0

@Rewolucja123 no remis jest prawdopodobny. Oba zespoły trochę na start się męczą widać.

0

W sumie po kosztach. Wodery, gacie i koszula flanelowa i jesteś na Fashion Paryyz
https://x.com/RadioGenoa/status/1840267286222880886

1

@jacobFCB pytanie jak wyglądają obecnie statystyki potrącen na pasach. Wtedy się dowiemy czy idiotyczny

7

No i mamy to. Wspólne spacery do świątyni, później w domu wspólny paciorek i żyją do 100-tki razem.


8

@macio_944 mówcie co chcecie, ale pomocnik jest potrzebny.

1

@Michael24 ale chociaż raz napisał z czym się zgodzić można :)

1

@pacior95 Macierewicz to ty?

0

@Sulimo nie prawda, jak już wzywa się Var to ja uważam że zdecydowana większość jest dobrze oceniana

1

@ViscaelBarca2007 bo uparcie media na zlecenie sumują jego zaległą pensje z obecną. Zarząd chce się go pozbyć i media nakręcają kibiców. Taki Biznes

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?