tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Zmienic to sie da tylko gdy Trener bedzie miał opcje np. 2 razy wezwać glównego sedziego do weryfikacji VAR. Bardzo czesto widze ostatnio błedy wynikajace nie ze złej interpretacji VAR, a braku w ogóle VAR. Raz VAR wzywa do tej sytuacji sedziego a raz nie. Zazwyczaj dokładnie ci sami sedziowie popełniaja ten błąd.
7
Bida w Barcie, PKS-em Wojtek do nas jedzie
0
@Stinger_ Mi jest u kobiet ciezko ocenic. Czasem mam wrazenie, ze obecnie jest tak sredni poziom ze tu kazdy z kazdym moze wygrac w jakims etapie sezonu. Nie ujmuje Magdzie, ale jednak
1
@Hosh symulke viniego po której padł gol klepnął.
4
@Gibbon_FCB Czy ja wiem. Normalnie komentowali dzisiaj, jesteś wyczulony
0
No i zajeb. 1 akcja. i mamy 1-1 @Rewolucja123 zobacz moglismy stawiac hajs na to 1-1 co pisaliśmy
0
Mecz juz pod kontrola RM
0
Dobija AM. Można wyłączyć.
2
@Kapitan hawk Możesz ich nie prowokować. Oni chcą tylko oglądać mecz. A tak zaraz znowu wyjdą z nory
0
@Enerio Przetlumacazysz co do nich krzyczał jak się odpalili? Po golu zaczął do nich walić, co pokazują kamery, ale nie po tym jak rzucają. Trochę obiektywizmu
0
@takisobiektos Ty Courtua, hit
0
@Enerio Rozumiem ze jak zacznie falami walił po kibicach to sobie może tak?
1
@SuperPatsonFCB Kibole prymitywni, ale Coutoua tez.
1
Rozumiem ze Courtua nie dostanie kary za to. Dlaczego prowokują. To działa w dwie strony. Mowie oczywiście o jakiejś finansowej.
1
Z RM do 60 minuty trzeba prowadzić jak się chce wygrać. Oni po tym czasie zawsze swoje cos zrobią. Można ich nie lubić, trzeba ich nie lubić, no ale pragmatycznie zawsze jest tak samo
2
@macio_944 Oni zaraz zaczną grac jak to oni. Trafiłem
0
@AFA Ktos tu wbije, stawiam na RM
1
Pressing AM dobry, ale RM podniesie się za jakieś 15 minut. Jak AM nie strzeli w najbliższych minutach to RM to zrobi.
0
To nie jest faul przecież. Prawda?
3
Na macOS mam windowsa? Hm
0
@Rewolucja123 gdybanie, ale jest to bardzo prawdopodobny wynik.
0
@Rewolucja123 no remis jest prawdopodobny. Oba zespoły trochę na start się męczą widać.
0
W sumie po kosztach. Wodery, gacie i koszula flanelowa i jesteś na Fashion Paryyz
https://x.com/RadioGenoa/status/1840267286222880886
1
@jacobFCB pytanie jak wyglądają obecnie statystyki potrącen na pasach. Wtedy się dowiemy czy idiotyczny
7
No i mamy to. Wspólne spacery do świątyni, później w domu wspólny paciorek i żyją do 100-tki razem.
8
@macio_944 mówcie co chcecie, ale pomocnik jest potrzebny.
1
@Michael24 ale chociaż raz napisał z czym się zgodzić można :)
1
@pacior95 Macierewicz to ty?
0
@Sulimo nie prawda, jak już wzywa się Var to ja uważam że zdecydowana większość jest dobrze oceniana
1
@ViscaelBarca2007 bo uparcie media na zlecenie sumują jego zaległą pensje z obecną. Zarząd chce się go pozbyć i media nakręcają kibiców. Taki Biznes