tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale tam jest kabaret
0
@Hindus ale on tam nie pójdzie. Bo po co w tym wieku.
0
Liga hiszpańska jakie baty.
Na każdym polu każdy wprdl. Barcy nie ma co oceniać bo Szwajcarzy to z Arka by przegrali w tej formie. Jestem diabelsko ciekaw meczu Barcy z Bayernem, Borusia i Benfika. Chodzi mi raczej gdzie obecnie Barca jest w Europie
0
@kamiVeB Laporta stadion otwiera za rok, on chce Halanda.
0
@Marian_Pazdzioch I nie będzie gotowania na tiktoku
0
@Arden za rok Xabi Alonso wjeżdża.
0
@Dalhi po tym jak gra, nie rośnie.
5
Ale brednie dziennikarza. Szczesny wczoraj z 5 razy powtarzał, że nie ma pojecia kiedy bedzie gotowy.
2
@Dalhi Juz sie o niego bija. 22 lata koles z poziomu 3 ligi całe życie. Ale może w Deco nie wierze
1
Z Miliard klauzuli mu wpisac, bo jeszcze nam go wykupia.
0
@Ryoumen patrzmy na siebie lepiej
2
@tadzik447 tak samo głośne dodam
1
@Culer9002 no dziś wyciągał świetne akcje. Z Pena w składzie AV dostała by oklep
31
:) zaraz zamkną cały internet :D
0
@Linnox wali 30 bramek ponad i ty to oceniasz ze zawodzi?
2
@Muszynianka Pierwsza 8-ka wchodzi do 1/8, czytaj mniej meczy. To jest diabelsko wazne
10
@Adran360 Dla buków na pewno
6
@panczo To się nazywa Ego. Otwierają drzwi do szatni i wypijają to z jakiegoś automatu, każdy kto tam trafia uruchamia wielkie Ego. No może oprócz Modricia
2
Pierwsze trzy miejsca maja zespoły z którymi gramy+Bayern.
4
Jaki wpierd. Hiszpańskich zespołów dziś :D
1
Ale ten Martinez to kocur. I właśnie bramkarz musi robić różnicę.
2
@Who_you_mam ale ryzykant z ciebie
5
Real po za la liga w szoku, żółte, karny przeciw nim. No szok, to się da
1
Co ten Juventus :D
Czerwona, karny, 2 kontuzje
Dla nich brak karnego :D
Można mieć pecha :D
1
@VeB 1899 Varu by nie było
1
O ho karny przeciw RM? Czyżby? Czy to ten dzień proszę państwa?
1
Z PSG samobój, z Holendrami 2 samobóje :D
0
Tam to paznokieć będzie na spalonym
1
@krol211 ty tam jego winę widzisz :) no ci powiem, mial z 15 km do piłki no ale co zrobić
0
@brd42 obaj sobie mogą rękę podać