5

Wczoraj jakiś cwaniaczek dyskutował po co var na żądanie. No właśnie po to, by jak VAR nie chce analizować sędzia główny obejrzał to co trener chce by zweryfikować.

1

Semedo/Trincao same legendy Barcelony. Portugalia nie jest wcale mocna, pressingiem i można im wbić spokojnie na 2-2

2

Hiszpania wbiła

0

@FcPortoFan1999 tu wszystkie linie nie wiedza co maja robić. Jesteś czasem groźni ale indywidualnie, bo to nie jest tak ze mamy upośledzonych piłkarzy. Ale trenera

12



To co pisze o Probierzu i wesołej piłce. Tu nic nie ma z taktyki na mecz. Orlik

1

Dawidowicz :) Piękny obrońca :D

3

@FcPortoFan1999 Mocno się nie zgodzę. Tak nie mamy by grac takim stylem, nie mamy takich technicznie piłkarzy, dlatego grasz taktycznie, bardzo blisko siebie i agresywnie liczysz na odbiór i kontry. My tu gramy jakbyśmy conajmniej byli na poziomie Portugalii, tragicznie taktycznie gramy.

0

Agresja, to jest potrzebne.

1

@don'T.R.I.P.e To tez, ale nie zgodzę się z dobrym ustawieniem, maja za dużo miejsca

0

@bartekvisca czy aby na pewno mamy aż tak słabych piłkarzy by taktycznie aż tak źle grac?

1

Probierz nie jest trenerem na ta reprezentacje. Potrzebny jest ktoś kto potrafi ustawić zespół. Chorwacja, słaba Chorwacja jechała z nami jak chciała, tu to samo, ze Szkocja byliśmy słabsi ale wygraliśmy cudem. Ale to jak my taktycznie źle wyglądamy. Amatorszczyzna

1

@FcPortoFan1999 ale czy skłamią? Gramy wesoła piłkę, bardzo dużo jest miejsca na boisku. Z Portugalia miejsce :D Tragicznie taktycznie to wyglada

0

@ali3gator tam jest nudno.

1

Pilnowanie ronaldo :) Kur. Koleś za nim sobie truchtał :D

0

Z takim pressingiem to oni sobie mogą grac w ekstraklasie. Technicznie wiadomo ze Portugalia jest lata świetlne, dlatego trzeba nie dać im piłkę przytrzymać, a pressingu nie ma. Bez pressingu ciężko będzie, pare razy piłkę odebraliśmy i kontry mieliśmy groźne. Ale pressing musi być cały czas

0

@FcPortoFan1999 Ja będę tylko zerkał w oddzielnym oknie, a tak cisnę Hiszpanie. Ogólni jak piszesz PL piłkę zostawiam jak zawsze tobie

1

@Comentateiro Ogladaj Polske bo ci obywatelstwo zaraz zabiorą

5

Można go nie lubić, ale jednak legenda tego sportu jest i zostanie na długo. 10-15 lat gry na bardzo wysokim poziomie i dawał tej dyscyplinie wiele. Obecnie bez obu panów piłka nudna i nie widzę nikogo z takim talentem


3

@marcin62 Co za debilne porównanie. Koleś sprdl do Dubaju, a nie ze prawo jest takie

1

@barcelonaLM co zbudowali? Przypomną ile mamy nowych czołgów, helikopterów, samolotów? Bo te Koreańskie nie latają.

1

Komentarz usunięty

1

@mkord ty żartujesz prawda? W kobiecym Tenisie masz dwa uderzenia i walka kto pierwszy wyjeb. Piłkę w siatke lub w out nie wiadomo dlaczego.

2

@MessiForeverTheBest wiem że dużo ma, ale to jest tragedia, jak można grać z pierwszym podaniem na poziomie 48%, drugim 57%. A ona nadal walczy, zrozumiałabym tyle samo asów czy coś.

0

@mekston za ten doping, sory ale nie.

1

Kobiecy tenis w pigułce. Wpierw Coco 7-1 w gemach, by później Sabalenka 7-1 w gemach.
Napisałbym że Sabalenka to wygra, ale w życiu się nie podpisze z tymi ich miesiączkami. Nie wiadomo która co zaraz wymyśli.
Coco 18 podwójnych błędów. Popierd. Statystyka

2

@Kgorecki2500 konfederacja 13,5% nie dość że z Unii nas wyprowadza to i Kur. Zaraz z NATO. Dobrze ze Kur. Rosja jest spoko dla tego pajaca.

0

@jacobFCB ostatnie mecze słabo, skończyć karierę powinien

0

@Luciano99 ale zaraz po tym jak mu się coś w głowie po przestawia

1

Mądre podejście, jak ma nie powąchać murawy z Bm i RM to bez sensu

0

@Arden no przykład Viniego, Militao pewnie uruchomił to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?