tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wczoraj jakiś cwaniaczek dyskutował po co var na żądanie. No właśnie po to, by jak VAR nie chce analizować sędzia główny obejrzał to co trener chce by zweryfikować.
1
Semedo/Trincao same legendy Barcelony. Portugalia nie jest wcale mocna, pressingiem i można im wbić spokojnie na 2-2
2
Hiszpania wbiła
0
@FcPortoFan1999 tu wszystkie linie nie wiedza co maja robić. Jesteś czasem groźni ale indywidualnie, bo to nie jest tak ze mamy upośledzonych piłkarzy. Ale trenera
12
To co pisze o Probierzu i wesołej piłce. Tu nic nie ma z taktyki na mecz. Orlik
1
Dawidowicz :) Piękny obrońca :D
3
@FcPortoFan1999 Mocno się nie zgodzę. Tak nie mamy by grac takim stylem, nie mamy takich technicznie piłkarzy, dlatego grasz taktycznie, bardzo blisko siebie i agresywnie liczysz na odbiór i kontry. My tu gramy jakbyśmy conajmniej byli na poziomie Portugalii, tragicznie taktycznie gramy.
0
Agresja, to jest potrzebne.
1
@don'T.R.I.P.e To tez, ale nie zgodzę się z dobrym ustawieniem, maja za dużo miejsca
0
@bartekvisca czy aby na pewno mamy aż tak słabych piłkarzy by taktycznie aż tak źle grac?
1
Probierz nie jest trenerem na ta reprezentacje. Potrzebny jest ktoś kto potrafi ustawić zespół. Chorwacja, słaba Chorwacja jechała z nami jak chciała, tu to samo, ze Szkocja byliśmy słabsi ale wygraliśmy cudem. Ale to jak my taktycznie źle wyglądamy. Amatorszczyzna
1
@FcPortoFan1999 ale czy skłamią? Gramy wesoła piłkę, bardzo dużo jest miejsca na boisku. Z Portugalia miejsce :D Tragicznie taktycznie to wyglada
0
@ali3gator tam jest nudno.
1
Pilnowanie ronaldo :) Kur. Koleś za nim sobie truchtał :D
0
Z takim pressingiem to oni sobie mogą grac w ekstraklasie. Technicznie wiadomo ze Portugalia jest lata świetlne, dlatego trzeba nie dać im piłkę przytrzymać, a pressingu nie ma. Bez pressingu ciężko będzie, pare razy piłkę odebraliśmy i kontry mieliśmy groźne. Ale pressing musi być cały czas
0
@FcPortoFan1999 Ja będę tylko zerkał w oddzielnym oknie, a tak cisnę Hiszpanie. Ogólni jak piszesz PL piłkę zostawiam jak zawsze tobie
1
@Comentateiro Ogladaj Polske bo ci obywatelstwo zaraz zabiorą
5
Można go nie lubić, ale jednak legenda tego sportu jest i zostanie na długo. 10-15 lat gry na bardzo wysokim poziomie i dawał tej dyscyplinie wiele. Obecnie bez obu panów piłka nudna i nie widzę nikogo z takim talentem
3
@marcin62 Co za debilne porównanie. Koleś sprdl do Dubaju, a nie ze prawo jest takie
1
@barcelonaLM co zbudowali? Przypomną ile mamy nowych czołgów, helikopterów, samolotów? Bo te Koreańskie nie latają.
1
Komentarz usunięty
1
@mkord ty żartujesz prawda? W kobiecym Tenisie masz dwa uderzenia i walka kto pierwszy wyjeb. Piłkę w siatke lub w out nie wiadomo dlaczego.
2
@MessiForeverTheBest wiem że dużo ma, ale to jest tragedia, jak można grać z pierwszym podaniem na poziomie 48%, drugim 57%. A ona nadal walczy, zrozumiałabym tyle samo asów czy coś.
0
@mekston za ten doping, sory ale nie.
1
Kobiecy tenis w pigułce. Wpierw Coco 7-1 w gemach, by później Sabalenka 7-1 w gemach.
Napisałbym że Sabalenka to wygra, ale w życiu się nie podpisze z tymi ich miesiączkami. Nie wiadomo która co zaraz wymyśli.
Coco 18 podwójnych błędów. Popierd. Statystyka
2
@Kgorecki2500 konfederacja 13,5% nie dość że z Unii nas wyprowadza to i Kur. Zaraz z NATO. Dobrze ze Kur. Rosja jest spoko dla tego pajaca.
0
@jacobFCB ostatnie mecze słabo, skończyć karierę powinien
0
@Luciano99 ale zaraz po tym jak mu się coś w głowie po przestawia
1
Mądre podejście, jak ma nie powąchać murawy z Bm i RM to bez sensu
0
@Arden no przykład Viniego, Militao pewnie uruchomił to.