0

Oby bez kontuzji

7

@Kgorecki2500 to jest Kur. Żenujące

4

@KrychaFCB ale czy skłamał?

0

@FcPortoFan1999 Ja tak robię. Tylko pamietaj by później relacje zdać.

0

@Lucerfi Ta, te obozy z tego co wiem to sa na pewno dla tych nielegalnych imigrantów, pewnie z Niemiec :) Dlatego nawet o Azyl nielegalni nawet nie moga wnioskować, prawda?

0

@MesQueUnClub_87 Usuną alkohol - to tacy jak Sławus wyskoczą, że wolność gospodarcza sie zabiera. Zostawia to powiedza, ze dzieci dostana alkohol bo rodzice to debile.
Jak ktoś chce być prezydentem to niech zajmie sie powaznymi sprawami, ale chyba powoli mu sie argumenty koncza. Imigranci u nas zblokowani cała narracja Konfederacji zniknęła, musza szukać kolejnych tematów zastępczych.

1

@Arden Nasz przyszły prezydent. Problemy wagi państwowej porusza, jesteśmy straceni

0

@Tomason Co to ma do całej Europy? W których krajach nacja ma głos decydujący w wybieraniu rządu?

1

@AduŚ07 dlaczego wymieniasz cała Europe? Nie zauważyłem np u nas Islamistow. A z tego co na geografii mnie uczono to Polska jest w Europie

1

@gaucho104 to że od zawsze jest grupa ludzi oceniająca wszystko co w klubie się dzieje nie dalej niż 3 tygodnie wstecz nie znaczy że "nikt" Te osoby mają wyryte na ścianie jesteś dobry jak ostatni mecz, max dwa. Reszta się nie liczy

0

@Wasacz_ jest już web. Prosto z Amazona

1

Spojler - Pena wszystko w siatce.


2

@jacobFCB świat piracki, dziś się pojawił, ale jutro premiera chyba na d+, amazon. Plotki mówią, że bez PL audio, ale obecnie co TTS - AI Lektor się rozwija to jak oryginalny.

3

@Kgorecki2500. Do całej kolekcji Obcych wiecznie wracam, Byłem w kinie na nowej wersji, całkiem ok, chodź pod nowe pokolenie zrobione. Ale i tak lepsze niż ostatnie części.

10

Nie da się tych meczy oglądać. Trzeba odpalić nowego Obcego.

1

@Kondziubarca Kojarzę cos ze on sobie wbił dość niska klauzule jak się kontrakt kończy.

1

Brać. Czas na coś nowego dla niego.

0

@Alex1995 no teraz to ciezko bedzie cokolwiek wywnioskować, jest bez sztabu szkoleniowego.

3

Dużo zalezy czy Raphinha wróci zdrowy. Jeśli tak, to Yamal niech odpocznie

0

@Wasacz_ Pierwsze półrocze miała świetne. Serwis też wtedy znacznie poprawiła. Ale patrząc na ilość turniejów nie wiem czy jej nie zajechali.

0

@mientusek1407 w pierdlu nie ma zasiegu ? :)

0

@Marian_Pazdzioch Gość co ma swój totolotek. Ludzie wpłacaja mu 10 baniek, a on bańke rozdaje, nowoczesna wersja Janosika

1

@gaucho104 I to właśnie Barca powinna robic z czescia młodzieży, wypożyczac by sie ogrywali w pierwszym składzie. Jedni sie rozwiną drudzy nie.

1

@T^L piękny przykład. Pokrzywdzony, Kur. Koleś był największą hiena poprzedniego rządu. Los tu sprawiedliwy

4

@Comentateiro PRzedstawił na twiterze jak to Tusk jest zły, bo mówi ze jest zdrowy, a on miał RAKA, czego nie rozumiecie. 100tys. chorych w każdym roku, ba po chemioterapii musza isc do pracy, a on pokrzywdzony bo na przesłuchanie iść nie może. Gdyby nie był winny to by poszedł.

0

@LeoMessiiBarcaPepa Wyjdzie jej to na dobre

0

@FcPortoFan1999 przegrywając na końcu i tak. Rządy Sousy to katastrofa. To tak jakby ostatni mecz ocenić że mieliśmy pierwsze 5 minut dobre i z 5 w drugiej.

0

@dzefrej234 przypomnisz mi wyniki za Sousy?

3

@MessiForeverTheBest A wcale nie ma jakoś lepszych piłkarzy. Poprostu wszyscy wiedza co maja robić na boisku

0

@partymaker Trent to chyba lewa strona a tam mamy katastrofę w postaci Balde i 3ligowca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?