tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Blanco16 po 8 latach cokolwiek dobrego pokazać w Europie. To nam potrzeba, wygrywanie z bardzo mocnymi zespołami z Europy
1
@tristan87 taaa, jak zawsze ironia
0
@Rewolucja123 Niestety mocno skreciło to w kibicowanie ala R.Madryt, jestes dobry jest ok, słaby to wypierd. wykreślić z dzienników historii
4
@tristan87 Ja tam widzę normalny uśmiech
0
@Gall Myślę ze masz 100% racji.
9
Nic Ronaldinho nie pokona.
0
@PanMietek dyskryminacja. Zgłoszone
0
@Wasacz_ nie mów do mnie bambik bambo :) mam 9 letniego syna i on już wytłumaczył co to znaczy
4
@Smixu Iga przegrała tam ile 2 mecze w 3 lata? Więc jak miał nie być pewniakiem. Jest brąz, żyjemy dalej. Jak zawsze nigdy nie jest nic pewne
1
@tristan87 Kobitki sa cwane, ile juz było tych skarg, niby po co poszła do Hotelu z nim? w szachy grać?
0
@Wasacz_ Standard. Iga potrzebuje rozwoju w kilka aspektach i liczę, że nawet gdy odejdzie po 1,5 roku ja rozwinie.
1
@Wasacz_ Po osobach, które prowadził zawsze był progres, ale później odchodził nie wiadomo dalczego. Ale jak odejdzie za 1,5 roku i rozwinie Ige? Bardzo dobrze by było
8
@Janas11224 nie no kilka minut dostać, dlaczego nie?
3
@Jakchcesz Dziś o 22 wszyscy na balkonie #wypuśćcieBudde
0
@Ostatnikrwawygang wiadomo dlaczego tak zrobił, pewnie przesadził z ekspansja, ale całość się broni. Myślę że warto
1
@takisobiektos ale jednak efekty były, Azarenka, Osaka trenował dłużej. No ale na pewno ciekawe są te jego rezygnację. Ja liczę że nawet w ten rok on wdroży u Igi nowe elementy.
1
@SeWo77 dlaczego taka opinia?
0
@BorzyKrzys "Marcin Horała. Polityk odniósł się w nim do osoby Pauliny Matysiak — posłanki Partii Razem, która wraz z Horałą przewodzi stowarzyszeniu "Tak dla Rozwoju". W lewicy została zawieszona, głosuje jak opozycja. Oczywiście pewnie ty musisz mieć formalnie, a post odnosi się że w studiu armia opozycji i oczekiwanie na obiektywizm. A resztę dorysuj sobie sam.
0
@Ostatnikrwawygang całkiem ok. Ale końcówka reżyser na ostrych dragach :)
2
@Danny Gaucho ale się bawicie dobrze Ziomusie. Pozdro ziom
8
@marcin62 gadał do petru, że nie ma tu problemu, i nie ma co wyrównywać wieku. tak samo gadał za pis że deficyt to nic złego, a teraz że deficyt to dramat. Koleś jest tragiczny tyle w temacie.
Swoją drogą Stanowski do studia zaprosił Konfederację i 5 z Pisu by ocenić rządy. Pewnie było bardzo obiektywnie
1
@Rust_Cohle ja bym zrobił więcej testów. 1 osoba to nie próba. Obaj mi wyślijcie po 100.
1
400 euro :)
1
@Wasacz_ no taki trochę inny, ale po tych ostatnich wersjach gównianych to całkiem ok. Trochę końcówka na siłę, ale to normalne mam wrażenie ostatnio
2
@Ojciec5tkidzieci Kur. mam to samo. Z jednej strony dac znowu pełna władze komukolwiek głupota, druga strona to tylko wojna wtedy, inni chca z UE wyjsc. Chciałbym by pokazał sie ktoś po środku wszystkich partii. Ale nie ma :(
0
@Ojciec5tkidzieci Który kandydat dla ciebie spełnia te normy?
2
Różnica była wczoraj widoczna gołym okiem, ale Probierz po Portgualii pierdzielił, że był dobry pressing. No nie , wczoraj to był pressing
5
@Ojciec5tkidzieci I komentuje to koleś który na spotkanie na rynku ze swoim wyborcami, napierd. Się. Wzór
0
@Nieznajomy przypominam że było 2-1, więc na styk, kibice dłubali w nosie i czekali na wielkie siuuu.
0
Zobaczcie jak wczoraj wyglądał doping, a jak w sobotę. Bez względu na grę naszych, ale to pokazuje że na Portugalię pojechała armia fanów Ronaldo, a nie kibice reprezentacji.