0

@Blanco16 po 8 latach cokolwiek dobrego pokazać w Europie. To nam potrzeba, wygrywanie z bardzo mocnymi zespołami z Europy

1

@tristan87 taaa, jak zawsze ironia

0

@Rewolucja123 Niestety mocno skreciło to w kibicowanie ala R.Madryt, jestes dobry jest ok, słaby to wypierd. wykreślić z dzienników historii

4

@tristan87 Ja tam widzę normalny uśmiech

0

@Gall Myślę ze masz 100% racji.

9

Nic Ronaldinho nie pokona.


0

@PanMietek dyskryminacja. Zgłoszone

0

@Wasacz_ nie mów do mnie bambik bambo :) mam 9 letniego syna i on już wytłumaczył co to znaczy

4

@Smixu Iga przegrała tam ile 2 mecze w 3 lata? Więc jak miał nie być pewniakiem. Jest brąz, żyjemy dalej. Jak zawsze nigdy nie jest nic pewne

1

@tristan87 Kobitki sa cwane, ile juz było tych skarg, niby po co poszła do Hotelu z nim? w szachy grać?

0

@Wasacz_ Standard. Iga potrzebuje rozwoju w kilka aspektach i liczę, że nawet gdy odejdzie po 1,5 roku ja rozwinie.

1

@Wasacz_ Po osobach, które prowadził zawsze był progres, ale później odchodził nie wiadomo dalczego. Ale jak odejdzie za 1,5 roku i rozwinie Ige? Bardzo dobrze by było

8

@Janas11224 nie no kilka minut dostać, dlaczego nie?

3

@Jakchcesz Dziś o 22 wszyscy na balkonie #wypuśćcieBudde

0

@Ostatnikrwawygang wiadomo dlaczego tak zrobił, pewnie przesadził z ekspansja, ale całość się broni. Myślę że warto

1

@takisobiektos ale jednak efekty były, Azarenka, Osaka trenował dłużej. No ale na pewno ciekawe są te jego rezygnację. Ja liczę że nawet w ten rok on wdroży u Igi nowe elementy.

1

@SeWo77 dlaczego taka opinia?

0

@BorzyKrzys "Marcin Horała. Polityk odniósł się w nim do osoby Pauliny Matysiak — posłanki Partii Razem, która wraz z Horałą przewodzi stowarzyszeniu "Tak dla Rozwoju". W lewicy została zawieszona, głosuje jak opozycja. Oczywiście pewnie ty musisz mieć formalnie, a post odnosi się że w studiu armia opozycji i oczekiwanie na obiektywizm. A resztę dorysuj sobie sam.

0

@Ostatnikrwawygang całkiem ok. Ale końcówka reżyser na ostrych dragach :)

2

@Danny Gaucho ale się bawicie dobrze Ziomusie. Pozdro ziom

8

@marcin62 gadał do petru, że nie ma tu problemu, i nie ma co wyrównywać wieku. tak samo gadał za pis że deficyt to nic złego, a teraz że deficyt to dramat. Koleś jest tragiczny tyle w temacie.

Swoją drogą Stanowski do studia zaprosił Konfederację i 5 z Pisu by ocenić rządy. Pewnie było bardzo obiektywnie

1

@Rust_Cohle ja bym zrobił więcej testów. 1 osoba to nie próba. Obaj mi wyślijcie po 100.

1



400 euro :)

1

@Wasacz_ no taki trochę inny, ale po tych ostatnich wersjach gównianych to całkiem ok. Trochę końcówka na siłę, ale to normalne mam wrażenie ostatnio

2

@Ojciec5tkidzieci Kur. mam to samo. Z jednej strony dac znowu pełna władze komukolwiek głupota, druga strona to tylko wojna wtedy, inni chca z UE wyjsc. Chciałbym by pokazał sie ktoś po środku wszystkich partii. Ale nie ma :(

0

@Ojciec5tkidzieci Który kandydat dla ciebie spełnia te normy?

2

Różnica była wczoraj widoczna gołym okiem, ale Probierz po Portgualii pierdzielił, że był dobry pressing. No nie , wczoraj to był pressing


5

@Ojciec5tkidzieci I komentuje to koleś który na spotkanie na rynku ze swoim wyborcami, napierd. Się. Wzór

0

@Nieznajomy przypominam że było 2-1, więc na styk, kibice dłubali w nosie i czekali na wielkie siuuu.

0

Zobaczcie jak wczoraj wyglądał doping, a jak w sobotę. Bez względu na grę naszych, ale to pokazuje że na Portugalię pojechała armia fanów Ronaldo, a nie kibice reprezentacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?