2

@barteq on się przyznał do tego błędu. Flick Chcę by Pena bronił, niech broni, La Bamba zawsze pisze, trenerzy przecież wiedzą lepiej bo widzą na treningu. Więc i tu zostawmy że wie lepiej. Jak zawsze wyniki rozlicza wszystkich w tym sporcie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Messibestplayerintheworld ja też. La bamba za tydzień ponownie też tak będzie uważać.

0

@Technik po słowach Flicka można na razie wywnioskować ze dla niego Pena jest 1. Tyle, koniec historii

0

@Astad czyli la bamba zaraz znowu stwierdzi że jednak by się przydał. Dla mnie pasuje tu perfekcyjnie na lewą stronę

0

@Szklaner przecież spotkanie było online. Równie dobrze tam mogło być 400 socios z Azji

9

561 socios z 4k zaproszonych. Ten model zarządzania klubem to patologia. Nic dziwnego że każdy zarząd robi co chce, jak mają socios wyjebane.
561socios to ja nawet nie wiem jaki to promil wszystkich socios, którzy zaakceptują wszystkie decyzję zarządu, w tym bgt

0

@AduŚ07 Według wstępnych ustaleń, karambol miało zapoczątkować uderzenie ciężarówki w auta znajdujące się na trasie. 37-letni kierowca został zatrzymany. Trafił do policyjnego aresztu. Wiadomo, że był trzeźwy. Zabezpieczona została jego krew do badań.
"Wśród ofiar było troje dzieci."
Cholera wie dlaczego załadował w tylek w osobówki, może przysnął, ale prędkość musiała być zacna, że aż 18 aut. Ale samo to że go aresztowali wiele mówi
@prokofiew to nie była obwodnica, to objazd który zbudowali obok obwodnicy, nie wiem jak oni się tam rozpędził że aż taka katastrofa. Chyba że większość stała, a ta ciężarówka z impetem załadowała i w to człowiek bardziej uwierzy

1

@Arden w Barcelonie powinni to wdrożyć.

0

@MesQueUnClub_87 tu nie chodzi o wiarę w klub, a suche statystyki między tymi klubami i naszemu euro wpierdolowi od 8 lat. Mecz z Monako pokazał, że po za LL to słabo u nas. Wierzę w projekt, ale on się zaczął, mamy wąska kadrę i braki na kilku pozycjach. Ale nawet nie wiesz jak bardzo bym chciał pozytywnie się zaskoczyć i remis byłby spoko. PS. Gdyby Flick grał taktyka pod rywala bardziej bym wierzył ale Flick to raczej trener co gra zawsze ofensywnie, a wtedy może być ciężko.

0

Zadam przekorny pytanie. Ktoś widział te losowanie socios? Czy klub tylko informuje no tak wylosowalismy

1

@BorzyKrzys "wylapać" może zacznij od siebie Miodek

0

@Ziemny my i wygrana z Bayernem, remis będzie dobry. Zawsze mieliśmy z Bm ciężary i prawie same porażki. Nasz najlepszy zespół w historii w ciężarach ale pokonał Bm. Nasz problem to bardzo otwarta piłka jak z nimi gramy i to wręcz ulubiony styl dla Bm.

0

@AlexDark00 jak szedł z Valencii do City dokładnie tak samo był oceniany.

6

@Khajio co za przypadek

0

@Nefir taki jak Ferran

8

@Pedri16Future wpłacił ich pieniądze :) to jest dopiero wyczyn. Ludzie go uwielbiają bo wplaca ich pieniądze.

1

@Rewolucja123 w jego przypadku ręka nie powiększyła powierzchni ciała, bo ego ma znacznie większe.

5

@Commando jak smakowały? Wpierdzielasz te robaki? Masz tu imigrantów? wszyscy po szczepieniu umarli? O czymś zapomniałem co nas czeka? I jakoś doczekać się nie możemy?

0

@Toretto a zobacz na cenę. Strzał w 10-tkw Laporty z tym sponsorem i pomysłem

3

@esem91 jeśli do neta, dysk duży nie potrzebny. To jak zawsze bierz z jak największą ilością ramu. Wszędzie i5 więc myślę że bez różnicy

0

@michaleu nie znam się na prawie. Ale za morderstwo w afekcie jest mniej. Tylko nie kupuje ich argumentu akurat że obawiał się o swoje życie. Kolesie po 20-ce? Co on by im zrobił?

0

@michaleu Ja znam to tylko z tego dokumentu. Serialu nie oglądałem. W samym dokumencie przedstawienie są faktycznie jako poszkodowani. Takie morderstwo z zemsty, z drugiej strony, co dorosłe chłopy bały się starego? Po wszystkim poszli w tany? Z drugiej terapeuta itd. Wydaje się że faktycznie ojciec pewnie molestował młodego, a ci w ramach zemsty go zamordowali.

4

@Safrani poprostu wymyślili sobie ze beda 16dni świętować. Więc Czaskowski powiedział nie.

0

@La Pulgaa spaść zaufanie nie powinno, tzn nie wolno wyciągać wniosków po 3 miesiącach. Ale może 3/4 ludzi obudzi się i zacznie myśleć by ocenic trenera chodź po 1 sezonie, a nie po 8 meczach z bądź co bądź słabymi zespołami.

0

@ACMaldini3 kupujesz yt premium w Turcji za 4zl i nie musisz kombinować

5

@marcin62 takie na zasadzie, dajcie mi bańkę, ja wpłacę 400k na cele charytatywne i będę mistrz. Naiwni biedaki, a jak człowiek pisał, że on na ludziach kokosy zbija to od razu hejt.

0

@dawidlampa w drodze losowania wybieraja szwagrów :) Wielkie dzieki

0

Kogo oni zapraszaja na to spotkanie, każdego socios? Czy tylko wybranych?

0

@FcPortoFan1999 "wtedy kiedy nie jestes w pracy" - co to za praca, jestes 24 h tutaj :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?