0

@MesQueUnClub_87 nikogo do niczego nie namawiam, w d. Mam co sobie podajesz. Tu chodzi o bzdury że na świecie nie ma dziecka z autyzmem bez szczepienia.

10

Wyścig po najglubszego polityka z każdej ze stron trwa w najlepsze. Masakryczny poziom polityki mamy w tym kraju.
https://x.com/PabloMoralesPL/status/1845494713979396177

3

@VegetaPolska Trend zawsze mówił że Barca mu bliska, tylko nasze orły z Deco na czele obudzą się jak będzie za późno

1

Ale ten Trend by u nas latał na wahadle. Za rok za darmo, będziemy mega frajerami jak się nim nie zainteresujeny

0

@Cvzx ta, warto tam sprawdzić ceny i pewne źródło. A dla mnie zawsze wracam do Forda Extream Noir

7

Mistrzostwo, jeszcze Laporta sprzedający palki po 5k :)



0

@tristan87 dlatego Probierz out. Jeśli on tam widział pressing to chyba widział pierwsze 4 minuty meczu. Bo to jest właśnie to czego właśnie kompletnie nie było

0

@barcelonaLM ja sobie potrafią. Np dając to skrajnej prawicy. Doklej sobie tam kogo tam chcesz

0

@Eto'o9 R10 to pójdę zamówię kolejne lody bo cały ten hezbollah bym zaorał

1

@FCB_dimiC na szczęście mam syna, więc on nie chce bambi :) lubi Eminema

7

Ja prdl, siedzę z młodym w maku czekam na lody. Rodzinka z dwiema córkami po około 9 lat, kłótnia nie ma zestawu bambi.
- to idziemy do innego
- kobita wraca, nie ma w całym 3miescie
- dziewczynki to jutro rano przyjedzmy :)))

Kur. Co net, TikToki itd. Robią z baniaka tych dzieci.
Starzy, głodni, wkurw. Ale nie ma jedzenia bo nie ma Bambi :)))

0

@FcPortoFan1999 bo tak słabe jest obecnie WTA.

0

Czy z jakiejś przerwy reprezentacyjnej wróciliśmy kiedyś bez kontuzji? Dobrze ze nie groźne

0

@abram3k a tu się zgodzę. Sam później doprowadził ze w meczu z Osasuna musiał z 6 piłkarzy zmienić bo o rotacjach zapomniał wcześniej do czego się przyznał. Ale ostatnio juz go ściąga

0

@abram3k zajechał? Jakoś nie widziałem u niego kontuzji.

0

@bartekvisca nie wiem czy widziałeś, Ronaldo wczoraj wybitny i lewy ma brać przykład :)

0

@matirix20 w obecnej sytuacji jest dyskomfort, dlatego.

0

@FCB24 I rozumiem że ma grać z dyskomfortem tak?

4

@FCB24 a kto mu płaci pensje? Reprezentacja czy klub? Kto go szkoli, leczy, rozwija?

2

"09:45 Ferran Martínez (Mundo Deportivo): Według źródeł RFEF, pierwsze badania wskazują na dyskomfort mięśniowy w lewej nodze."
Łysy z reprezentacji, w takim razie grasz, taka piłka, dyskomfort to nic poważnego.

0

@Herato odemnie znajomi łącznie chyba z 8 osób kupowało bilety nie bo Polska, na mecze nie jeżdżą, a bo Ronaldo zobaczą. Więc nie dziwcie się, że na trybunach był piknik.

1

@DonCarletto Obecnie Flick ma tych samych piłkarzy co Xavi w obronie. Widzisz różnice gdy ktoś układa zespół pod taktykę? Tak wirtuozow nie mamy, ale problem tej kadry to brak wiedzy co robią na boisku, przez większość meczu wyglądało to komicznie. Probierz nie ogarnia, ale nie umie przekazać piłkarzom co mają robić w aspekcie meczu i taktyki.

0

@Losiex idiotyczne to są twoje brednie, by ograniczać komuś grę ze względu na wiek.

0

@Losiex Czyli bzykać mogą, ale grać juz nie?

1

@Barcanajlepszyteam Będą tam siedzieć latami. Negocjacje to pozwolenie Rosji na przygotowanie się na zabranie całości. Udowodnili to historycznie ze z nimi się nie negocjuje

3

@Marian_Pazdzioch nie ma czegoś takiego jak negocjacje z Rosją. Trump odetnie broń, Rosja bierze wszystko i masz na całej linii granicy NATO z Rosja zimna wojnę na lata.

1

@NeroTFP1 Połowa z pierwszej 11-tki gra po za Polska wcale nie w słabych drużynach, potrafią, ale bez trenera i taktyki to sobie możesz grac w bierki. Obecna piłka jest oparta o taktykę.

0

@karci0 ty widziałeś jak puścił kolesia, on powinien go znacznie wcześniej wyprzedzić, a czekał na podanie. To patologia obrońcy w tej sytuacji

0

@Gacek5 to jak nie pilnował kolesia to nadaje się do przykładu jak nie być obrońca.

5

Wczoraj jakiś cwaniaczek dyskutował po co var na żądanie. No właśnie po to, by jak VAR nie chce analizować sędzia główny obejrzał to co trener chce by zweryfikować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?