tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Mądre podejście, jak ma nie powąchać murawy z Bm i RM to bez sensu
0
@Arden no przykład Viniego, Militao pewnie uruchomił to.
0
@partymaker Słyszałeś wypowiedzi Rodriego i Pepe o ogromnej ilości meczy Rodriego i przemęczeniu? Wiesz ze ACL wynika również z faktu zmęczenia mięśni? Nie wiem czy Rodri ma kontuzje z winy sztabu, ale wiem, że w Barcelonie jest nadal ogromna ilość kontuzji i to jest fakt, a ty sobie to usprawiedliwiaj czym chcesz.
0
@partymaker a co ty lekarz ze wiesz ze kontuzje TS, Bernal itd. nie wynikają również z okresu przygotowawczego? Olmo? On nie bo? Nie wejdę w dyskusje bo zaraz usłyszę jak Boga Flicka krytykuje, a tego nie robie. Poprostu pisze ze statystycznie kontuzji jest więcej, tyle. Po sezonie ocenimy
1
@dzefrej234 chyba lepiej wie jak trenuje. Zreszta sztab tez mówił ze ilość kontuzji spadnie, a wzrosła. Do oceny pogadamy po sezonie jak faktycznie zespół jest przygotowany
@Messibestplayerintheworld to nie wrażenie. Zobacz jak Xavi przejął zespół po marudzie Koemanie, mówił dokładnie to co Flick, nie ma co marudzić, walczymy itd. Po 2 latach to inny Xavi
1
Camavinga 100 :) chyba jenow Kur
0
@Kgorecki2500 Jakoś w szoku nie jestem
1
@Sulimo ostatnio znowu odpaliłem, ma to coś czego nie maja filmy obecnie.
2
@kamyk_23 no co, jeśli w zarządzie siedzi Zdzichu, kumpel Jacusia S. To skąd on ma wiedzieć kiedy zagłosować na tak. Doradcę ma od tego
1
@maroon ta, ciekawe po co się ludzie nakręcają. Dostanie to dostanie. Jaki masz wpływ na to i jak bardzo zmienia to nam życie.
0
@Who_you_mam jego biznesy interesują a nie kraj. Musk to niby co tam robi u niego.
0
@KrwawiaceoczyVEB to bardziej zakup, na sprzedaż za chwilę za więcej. Bardzo dobra taktyka
1
@mordini123 i co Laporta narobił? pewnie się bili o to kto ma rację kiedy stadion otworzą. Jedni Grudzień, drudzy Marzec
3
@zuang1995 już to widzę jak kompetentny człowiek przychodzi tu za 10k. Idą do prywatnych firm z wiedzą i umiejętnościami bo tam są pensje.
Dlatego przychodzą ci co wiedzą i potrafią dostać 10k a resztę zawinąć
0
@Kgorecki2500 o super, ale jakiś kraj zlikwidował broń nuklearna? Bo ja bym chciał by nie było głodu, też mi dadzą Nobla?
2
@Herbert Zaraz znajdzie winowajce.
1
@ObiwanKenobi on baity wali. Myśli że to nadal zabawne. Ignorowanie to jedyny sposób.
0
@Aragorn33 on tylko tam siedział
0
Oj nie spodoba sie to Laporcie. Przecież co miesiac lepiej gadać, ten rok spróbujemy, moze styczeń, ale idzie z poprawnym tempem biadolenia Laporty. Jakby kur. nie mógł prawde powiedzieć. Przeciez nikt nie bedzie negował, że to Marzec i tyle.
0
@tristan87 a tak szczerze jakie miałeś oczekiwania za jazdę w taki sposób? Jaka kara?
0
@Rastafarnianin ciekawe co oni uważają za normalne.
10
Uwielbiam takie podejście. Analizy, a nie bez weryfikacji co działa, co nie jedziemy dalej. Świetne informacje ze sztabu
1
@Comentateiro bardziej bym zapytał jakie mają alternatywy
0
@Kinginiesta chyba nie rozumiesz co pisze. Właśnie na zadanie to wezwanie głównego do analizy
2
@Kinginiesta to że największym problemem jest to, że Var nie reaguje. Jak już Var analizuje to w zdecydowanej większości jest ok. Problemem jest gdy sędzia główny nie dostaje info o konieczności weryfikacji
0
@Bobo25 a leżenie na boisku to co to?
0
@BorzyKrzys ten Var na zadanie bardzo by pomógł również w LL. Wręcz ostatnio wszystkie błędy są wtedy kiedy Var wychodzi na spacer.
4
@Kapitan hawk tylko co gorsze on bredzący, czy ludzie co w to wierzą
4
A później wina rządzących, strażaków itd. Ludzie od kilku dni dostają non stop info ze maja wypierd. Z nasza powodzią było to samo. Siedza na tych chatach cholera wie po co
13
@Kondziubarca Morawiecki - Huragan jest w odwrocie
Konfederacja - to spisek nie ma żadnego huraganu i nigdy nie było