tbas
Dołączył/a: sierpień 2014
3miasto
14 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Zoker no właśnie ida do kina, do restauracji. Skandal. Ja jestem za otwarciem sklepów, ale to pracownik może powiedzieć nie. W kinie pracownicy moga powiedziec nie, w niedziele nie pracuje.
3
@okiemtypera_lucaxx95 to co każdy chce robić to sprawa indywidualna. Zawsze powinno sie szukac kompromisu. Wiec pracownik powinien miec wybór czy chce w niedziele pracowac za lepsza kase,
1
Ale tam pierdzielnie, z jednego huraganu zrobiły się dwa. Ma uderzyć z 4 w wybrzeże. Masakra się szykuje
0
@takisobiektos Navarro w top 10, to pokazuje poziom w kobiecym Tenisie. Nie ujmując Magdzie wygranej, brawa dla niej.
6
@misterio ale jak brzmi. Obniżam podatki. Chopie jadymy
0
@PatrykBarca brać, ale brać innych Davisow Z Kanady na wahadło i Arnolda z Lvp. Te 3 transfery za friko to złoto dla nas
2
@bartas97 powiadasz? Pokazać ci transfery za Neya Barcy? Psg? Arsenal wydal więcej, powiesz ile mają trofeow? Manu? Chelsea?
7
@xvcWinterSoldier dwa przykłady, Alvarez ile oni wydali 30? Sprzedali do AM za fortunę, do nas Ferran, Halaand, Kdb, Silva za grosze jak na te czasy, Rodri. Słabiej to wygląda wewnątrz PL, tam to wszyscy przeplacaja, Griealish za 100 to dużo za dużo. Wiecznie się pisze jak dużo wydają a jak zobaczysz bilans 8 lat to wcale tak nie jest, a trofeow z Pepem trochę mają
4
Oj mógłby wrócić. Ale przy Laporcie na bank nie wróci
0
@marcin62 zapytaj młodych czy pójdą do maka pracować za te pieniądze co oni
8
@ali3gator on ma wrócić od razu na Celte, więc dzień po reprezentacji. Taki zbieg okoliczności jak zawsze
0
@betonito wpierw z wszystkiego zrezygnował a teraz chce hajs? Czyżby na emeryturze hajs się kończył?
0
@RekinLudojad99 no mają lepsze wyniki bo poczekaj, ojebali Lotos za bez cen i brakuje 5mld. Faktycznie lepsze wyniki, zapomniałeś dodać że Orlen obecnie to grupa, dorzucono PGNiG, anwil, lotos, Polska Press itd. Nie porównujesz jablka do jablka.
10
Historia zakupów portugalskich orłów, skłania mnie do Nie dla tego pana.
0
@Paziudzyn oczywiscie ze ma. Rafa biega raczej za Lewym, niz gra na skrzydle. Ale wtedy Ferran/Ansu obaj out i potrzebujemy 9-tki za Lewego w przyszłości
0
@MOLESTA To wszystko to nie prawda. Orlen był przepięknie zarządzany przez ekipa poprzedników.
18
Wielki trener. Gra piłkę archaiczną, klepanie dla klepania. Flaki z olejem, było ryzyko że po Xavim wróci do nas, na szczescie to sie nie wydarzyło.
0
@Lanosss no logiczne ze jest tanszy bo to taka wersja light s24
1
@Rewolucja123 ja mam s24+ śmiga bez zarzutów. Aparat bardzo dobry
1
@Rewolucja123 za 3k to za wiele sobie nie pomożesz vs s23.
2
@Lucyfffer zgadza się, zmniejsza zdecydowanie najwiecej odsetek
0
@Krzysztof1987 no tak jak w poprzednim sezonie. Gra dobrze a na swój wiek B. Dobrze. To bardzo trudna pozycja na boisku i wymaga doświadczenia, będzie kozakiem, ale nie może być tak że on będzie all grał.
4
@mr Barca a widzisz a la bamba nawet na tym się zna
1
@Rewolucja123 obaj oceniamy na faktach, ale tu głośno nie pisz bo będziesz hejterem. Na razie nic się nie zmienia, tak jak piszesz.
PS. Dembele nadal bez kontuzji, to już prawie 1,5 roku :)
0
@esem91 koleś co powołanie kontuzja, Polski w dupie ma i jeszcze Probierz ma za nim latać? Skoro Probierz go nie chce to jego decyzja
0
@Aragorn33 starość jest obrzydliwa
0
@Arden Rs to spadnie jak i on im odejdzie
0
@Rewolucja123 też wiedziałem że zawsze u nas trzeba pomnożyć przez dwa
16
@kamiVeB no patrz jak mistrza zdobywali to tym panienka klaskaliscie
6
@LukaszFan Mecz w szczególności z Bayernem to zweryfikuje. Oni graja wysokim pressingiem i kazda strata przy tak wysoko postawionej obronie to może byc morderstwo