0

@Kalipso aha ok :)

0

@Sulimo noi nie wiem czy wiesz to nadal alkohol i dziecko nie kupi? małpeczka przypomina syrop klonowy, to ci nie przeszkadza?

0

@Sulimo A uzasadnisz dlaczego nie? Z ciekawości pytam, bo nie kumam tej akcji

5

@Kapitan_SW Jo z małpki szklanej pod warzywniakiem walą jest ok, z tubki, nie no jak tak nie wolno :D

0

@Arden Ale tak szczerze, co to za różnica czy tubka czy szkło? Mam wrażenie, że społeczeństwo po przyklejanych nakrętkach znalazła sobie coś nowego do przypierd.

3

@pt9 Kur. Wczoraj było tak dobrze. I nigdzie nie ma jak to ominąć

0

@Hosh który Bóg? Mam sobie wybrać z tych 180 w których ten świat wierzy?

0

@Kgorecki2500 dobrze ze hezbollah to niewinni ludzie. Nic o tym nie piszesz, tylko o cywilach.

2

@michal26 przesadzacie, tv, net normalnie pisze, pokazuje. Można mieć pretensje ze nikt nic nie robi bo to inna kwestia, ale zobacz ze taka Arabia mówi ze ma wyjeb. w Palestyńczyków . Bliski wschód to stan umysłu tam, mało kto się lubi miedzy soba

0

@michal26 A kto broni mistrzu?

1

@Kgorecki2500 Czyli mosty możesz budować.

0

@Destroyer_of_Worlds widziałeś kiedyś prezentacje kogokolwiek przed meczem? Tu chodzi o zamieszanie w klubie, pewnie wola to zrobić w środę na prezentacji Wojtasa,.

2

@Destroyer_of_Worlds o jakich 24h mówisz. Przecież nie myślisz że Wojtek zagra do przerwy reprezentacyjnej?

0

Jutro mecz, pewnie nie chcą prezentacji Wojtasa do meczu.

1

Komentarz usunięty

2

@barcanawieki ta chłop dwa miesiąca walił drinki i po 6 dniach będzie bronił.

3

@NeroTFP1 jesteś u pani ty rasisto ty

0

@barcelonaLM Ronaldo na flashscore 4.9 po meczu

1

Taki piłkarz u normalnego trenera już by posiedział na ławce. Strasznie wyjeb. Mają w manu piłkarze.


1

@Kondziubarca myślałem że bycie kibicem Barcy jest trudne w ostatnich latach, ale manu to dopiero krwotok

9

Cisną łacha jak zawsze :)


0

@wojopancer Ojj i śliczna prezenterke z TVP. Jak to brzmi z TVP

0

@cules100pro brać trenta albo Davisa, Kimmich wiadomo, Tah też ciekawy,

0

@Arden a to zobacz jak działaja media. Ponizej na twiterze ktos wrzucił ze dostana zielone światło, ale nie że po przerwie reprezentacyjnej :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FanBarcy22 Odpocznie na przerwie reprezentacyjnej, wiec raczej wygrany jest, a nie karma

0

@MOLESTA Zaraz Madryt sie obrazi. Ale jak to, ukarać Simeone.

1

@Comentateiro Jutro bedzie demolka, Szwajcarzy sa na 2 od konca miejscu w slabej lidze

11

Zmienic to sie da tylko gdy Trener bedzie miał opcje np. 2 razy wezwać glównego sedziego do weryfikacji VAR. Bardzo czesto widze ostatnio błedy wynikajace nie ze złej interpretacji VAR, a braku w ogóle VAR. Raz VAR wzywa do tej sytuacji sedziego a raz nie. Zazwyczaj dokładnie ci sami sedziowie popełniaja ten błąd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?