1

@michal26 Nie krytykuj Flicka nie wolno, zaraz ciebie pojada od marudy. Martin nie lepiej.

0

Na reszcie. Teraz wierze ze wygramy. Pozostaje mi to cofnąć

2

Zero kontroli nad meczem

0

Ale tego Martina mijają.

0

@FanBarcy22 to zaufanie. No zobaczymy, psychologia ważna sprawa, a może nam uratuje wynik

0

Zdjąć tego Ferrana. Masakra, Zmiany potrzebne, ale potrzebujemy kogoś do obrony, Balde powinien za Martinza wejść, potrzebujemy kogoś szybkiego do powrotu bo teraz mocno zaatakujemy

2

O wpierw wyciągnął 100-tke a teraz to. :)

0

@Pawlak1992 no nam anulowali gdy niby Kounde faulował nie wiem przy którym meczu. Życie

0

@brd42 Nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Były szanse na odpoczynek dla tych piłkarzy wcześniej. Można dać 1,2 na mecz dać zmiany, można dać odpocząć przy 3-1, 4-1. Itd.

1

@norbi77 AM jest słabiutkie, Real to wygra na spokojnie

1

@brd42 ale bredzisz. Nikt nie pisał wpuść Martina |Domingueza, Torre, Garcie, Pau i Ferrara na RAZ! chyba ze dla was rotacja to wyjeb. cały skład na 1 mecz. Bo nie wiem czy wiesz ale można rotować 1,2 piłkarzami a nie 6-cioma

0

Przydałby się gol na 2-1. Byłoby łatwiej odwrócić w 2 połowie

0

@kulek22 schudło mu się wiec da rade :D

0

@kanver_ nie wyglądają źle. No ale każdy o nich szybko zapomni po sezonie

1


O Pedri Kapitan. Mega

0

@FcPortoFan1999 oj przy Pepe to by chłop na bank się rozwinął. Ale to gdybanie

0

@FcPortoFan1999 przecież Palmer wygrał superpuchar Pepowi. Jak zagrał za Silva gdy tamten kontuzjowany to świetnie wyglądał. Ale tu faktycznie Palmer chyba chciał pierwszy skład, a Pep nie chciał pewnie dać gwarancji, no życie. Tylko ze Palmer ma 20 kilka lat a Silva to juz na emeryturę zaraz.

0

Ten Bayer jeszcze to wygra. A z własnej połowy nie wychodzą.

0

@AnsuLamine strzał w pysk w rozumieniu ze chłop jest 5 opcja w ataku. O to mi chodzi, ale dla mnie słusznie , dawno skreśliłem Ansu ze wróci

1

@Linnox Wpadka to juz była z Monaco wiec nie trafiłeś.
Przepraszam panowie, że mam swoje zdanie co do składu. Pisze ze Flicka bronia świetne wyniki ale widzę ze tez źle. Ja się nie dziwie Święcickiemu ze jak ma komentować to zapowiada się w stylu " zapraszam obrzydliwie stronniczo " tu nie można mieć innego zdania niż La Bamba. JEszcze żebym napisał ze przegrają czy cos :D
@marcin62 jaska szukaj w gaciach to po pierwsze, po drugie to kazdy ma prawo miec swoje zdanie, jesli nie jest to hejt. Bez odbioru

1

@LucasW123 każdy to wie ale nie Flick. Wyniki go bronia wiec pozostaje nam pisać. Jak widzisz nie możesz swojego zdania napisać, Flick tu juz wyżej od Pepa jest

0

@Xxxbarca4ever Robić rotacje 1,2 piłkarzy a nie polowa składu. Ale wynik jak zwykle wszystkich rozlicza. Dla mnie dramat, za dużo bardzo średnich piłkarzy na metrze kwadratowym. Niech zamyka mi mordę

0

Masakryczny skład. Martin dramat, ten Dominguez strasznie wolny, Ferran.
No to się nie może udać.

0

@BORO_12 ale 10tka to Olmo i Pedri :D

1

Pau Victor ma na prawej grac. Strzał w pysk Ansu i Ferrana. Trzeba oddać ich po sezonie na złom

0

BM dobrze się ogląda

0

@NeroTFP1 gdzie on by mial grac? Pozycja Pedri/Olmo/Musiala

1

Od samego początku nie rozumiałem czemu Pep nie chciał postawić na Palmera. Silva meczy bule dwa lata.

0

@Kozinho. Blysnac nie chciałem, wrzuciłem post z Twittera. A poparcia Sławek nie ma tylko nie zaprzeczaj bo inteligenty jesteś. Więcej niż 13% nie dostanie. Może na rurze tańczyć. Kiedyś tu był gwiazda obecnie zgasła gwiazda

2

@Kozinho. O jakiej narracji piszesz, nawet to co Sławek wrzucił to też manipulacja. Bo za dużo osób to to nie jest.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?